Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
2. nov 2009

jani - tak to je sranda, ze mas o 28 rokov mladsiu sesternicu 😀 moja mama kedysi robila v jasliach a na malom oddeleni mali uja chlapcekovi z velkeho oddelenia 😀 skratka, ujo bol mladsi ako synovec 😀

sisa2
2. nov 2009

kupila som malemu v tescu zimnu bundu cars .. hehe, si vecer cvrkne, ked ju uvidi 😀

janulka04
2. nov 2009

ved to, ze moje deti su este od nej starsie....oni maju este syna, no aj ten je o pol roka mladsi od mojich...takze vlastne nase deti sa budu spolu hrat...sranda...ona ma prve majove a druhe v oktobri a ja to budem mat opacne.... 😀 😀

janulka04
2. nov 2009

jeee, oblubuje Auta? Male su baby, ale bola doba, kedy ta rozpravka u nas frcala denne aj 5krat 🙄 🙄
😀 😀

motylek17
2. nov 2009

tak niektory ludia nerozumeju vtipu... vitaj luci...

sisa2
2. nov 2009

jani - no mate to vesele v rodine 🙂
ja kazdym dnom cakam, kedy sa mi ozve brasko, ze uz maju babatko. svagrina ma kazdu chvilu rodit ... tak hadam prevezmem stafetu 😀

daniel tu rozpravku miluje, niektore pasaze recituje naspamat. cars mame vsetko. a to myslim doslova 😔

lucialen
2. nov 2009

A este som chcela, ze dalmatinci nie su drahy, tak isto ako labrador, oni boli popularny pred 10-15rokmi, teraz su zase labradori. My sme mali aj dalmatinku, tiez mile k detom, len trosku hlupe. Labrador je velmi citlivy a inteligentny, ked ho cvicite aspon trochu 🙂
No za chvilu idem k mamine pomahat upratovat, tak sa stavim zase vecer 😉 🙂

motylek17
2. nov 2009

.... ja mam tetu co rodila spolu s nevestou... cize ujovia (dvojcata) su tak isto stari ako neter... haluz... a to boli spolu na izbe.... 🙂 sisa kedy budes testovat???

janulka04
2. nov 2009

luci...dava si na cas...mozno to bude extra, teda urcite je to extra..ved sa vravi, ze na dobre sa vzdy caka 😵

motylek17
2. nov 2009

aj susedovci maju labradora, v podstate to je ako moj psik (kedze nam umrel) a musim povedat, ze keby som si mala kupit psika, tak jedine labradora... su uzasny, mily, rozumny... a hlavne strasne hravy...

janulka04
2. nov 2009

sisa, kedy budes rano na konikovi???? 😀 😀 😀

sisa2
2. nov 2009

takze radsej labradora? ja sa v psoch absolutne nevyznam, nikdy som ziadne zviera nemala (mam od malicka ekzem). ale ked uz budeme v dome, som nalomena danielkovi psa povolit 😉

motylek17
2. nov 2009

sisa labradorom urcite nic nepokazis.... a navyse strasne maju radi deti.... 🙂

sisa2
2. nov 2009

baby ja neviem. uvidim, aka bude zajtra teplota, ci budem vobec testovat. a hlavne to musim poriesit nejako nenapadko, aby mm nevidel a to je u nas "trochu" problem, lebo on stava o stvrt hodku skor, ako ja.

janulka04
2. nov 2009

kazdopadne siska, verim, ze az bude na to ten moment, testnes...my pockame....a budeme zatial drzat vsetko, co sa len da

motylek17
2. nov 2009

neboj, nieco vymyslis... a inak so zariadenim to mate ako??? uz mate nakupene, ci teprva len budete????

sisa2
2. nov 2009

jani - diiiik 😵 ak bude zajtra rovnaka teplota, tak testnem.

maji - nemame nic. budeme musiet kupit nove veci, kedze dom je moderny a nie vsetko sa tam hodi. akurat sa nam robia navrhy interieru, tak uvidim, co z toho bude. predstavu nejaku mam, co by som chcela, uvidime, co navrhne architekt.

janulka04
2. nov 2009

inac, siska, ak srovnas tento a predhadzajuci graf, podobaju sa? ci vobec?

motylek17
2. nov 2009

myslela som si siska.... takze to este nejaky ten cas potrva...

sisa2
2. nov 2009

jani - myslis tehu s danielkom, ci minuly cyklus?

janulka04
2. nov 2009

skus aj aj.. 😉
ale ja som mylsela tento graf a z minuleho mesiaca....
ale ak mas aj z cias tehu s Danielkom, skus, by ma to zaujimalo, kedze tvoje cykly su zahada 😕 😉

sisa2
2. nov 2009

maji - ved to. presviedcali nas, ze na vianoce uz budeme byvat ... je november, este sme nedostali ani vyzvu na uhradu poslednej casti. uz to neriesim. len mi to je luto. stahovat sa v zime asi nebude nic moc 😖

sisa2
2. nov 2009

jani - minuly cyklus a tento mam teraz nahodeny v grafoch - http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2 tak pozri. nemala som az tak vysoku teplotu, ale dlho sa mi drzala hore.

sisa2
2. nov 2009

pri tehu s danielkom som nemala IP, ale prave naopak mi teplota vybehla na ten jeden den vyrazne hore (opacny IP, cize IV (v=vzrast) 😀 ). teplota mi isla hore az na 19DPO a aj to som sa dostala len na 37C

rhodosbb
2. nov 2009

jeeej, citam, ze k nam nakukli nase stare tehulky, no vitajte po dlhom case 😀 baby, ved kym ja otehotniem, tak vy aj porodite ☹

sisa, ty to tu musis znovu roztehulkovat, aby sme uz neboli take zabrzdene 😀 😉

janulka04
2. nov 2009

sa mi zda...ze tento cyklus nebude az taky dlhy...celkove sa ti skratil, ze???
a to testovanie??? asi by som tiez testovala, ak by stupla alebo sa drzala, ale ak by klesla este vyckaj...kedze aj minule sa tidrzala dost dlho hore a klesla az v den mrchy, ze?

sisa2
2. nov 2009

veronika - no kiez by si mala pravdu. nasledne na vas budem poriadne kychat a plut, aby sme do vianoc boli vsetky s bruskami. len keby sa to podarilo, ze ano 🙂

motylek17
2. nov 2009

moja rec rhodo... 🙂

sisa2
2. nov 2009

jani - no ja som mavala cykly ca. 36-dnove. to len teraz tieto dva nechapem, co to ma byt 😠 a to aj tych 36 dni sa mi uz zdalo byt vela 😖
a presne ako si napisala - to je dovod, preco sa nehrniem do testovania, kedze minuly cyklus teplota klesla az na 18DPO, kedy prisla mrcha. cize som mala LF 17 dni.

janulka04
2. nov 2009

fiha, siska...ty si sama zahada.. 😕
no ale kazde tehu je ine...baby, otehotnievajteeeeeee!!! 😉
Sup sup sup...ako vravi moja kamaratka, prisla zima...chlapi sa chcu pchat do tepla 😀 , tak to treba vyuzit 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre