Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
4. nov 2009

ja ani neviem, ze nejaky koncert bude 😔 som kulturne uplne mimo. a okrem toho, v momentalnom stadiu by som tam asi zaspala 😀

janulka04
4. nov 2009

cheerly, ja som sa prvykrat stala maminou tiez v 22 rokoch a nelutujem to, bolo to tazke, lebo som na vsetko bola sama, ale mam deti pokladiky, niekto hore to zariadil tak, ze su poslusne, kedze mamina na ne bola stale sama...
ale ja som bola tiez ako ty, od 18 som sa starala sama o seba....a myslim, ze mi to pomohlo, pripravilo na zivot

dakujem babulky, ja si nemyslim, zeby sa nieco dialo s malym, len ze to brusko sa mi skovalo, pritom posledny tyznen bolo vidno uz...ja nemam vlastne ziadne a ked kuknem albumy tu na MK, niektore v 11tt maju uz pekne brusena

cheerlady
4. nov 2009

jani to mas pravdu-niektore nic aj do 20tt a niektore uz od zaciatku maju velke bruska 😲

sisa2
4. nov 2009

jani ja som ani tehu nebola a vyzerala som ako tehu 😅 teraz uz aspon nebudem musiet schovavat brusko 😀

motylek17
4. nov 2009

cheerly 10.11.....

janulka04
4. nov 2009

cheerly, ale ja mam len pneumatiku, keby bolo brusko bolo by to fajn, takto vyzeram tlsta, nie tehotna....a to som si myslela, ze aky bruch budem mat a tesila som sa na tie pasy...ze si dam tiez taky spravit s nozickami..a ono prd... 😀

rhodosbb
4. nov 2009

hello 😀

citam vas poctivo, ale akosi nemam co napisat, kedze momentalne mrchujem treti den 😒

jani, ja som chodila na psychofyzicku pripravu na porod - cvicenie pre tehotne a tam mi pani povedala, ze veronika vy mate nejake male brusko, je vsetko v poriadku? tak ma vystrasila koza jedna, ale samozrejme ze bolo vsetko ok, len som mala male brusko 🙂

sisa, tak si to super oznamila mm, musel mat obrovsku radost 😵

jani, dakujeme za pozdrav od michelle 🙂

janulka04
4. nov 2009

ahoj, Veronika...a dakujem za povzbudenie...mna len vydesilo, ze doteraz vytrcalo trosku viac, uz som aj rozmyslala, ze odfotim a dnes v noci sa stratilo...
ste zlate babulky, velmi mi pomahate, ja som taky streser od prirody 😀

miskahryzka8
4. nov 2009

ahojte 🙂, no ja som na to dosla, ze ked vam opisem na zaver dna neskoro vecer, uz si ma rano necitate 😝 😀

sisa super, to muselo byt radosti 😵, neviem ci to deticky vycitia, ale mi ako sme zacali planovat v lete mimi a boli sme na dovci s poloviciakovym malym synovcom, tak on mi stale hladkal brusko, ze mam mladatko v brusku a to ja som len prudko pribrala ako som prestala fajcit 😠 😀 😀, ale na mimcu sa pracovalo 😅 😕

a inak to ake super, ze sa ti podarilo otehu pri takom dlhom cykle 🙂 a aj výrobu ste ponali tak light ako pozeram a sa zadarilo 😵, ono to asi fakt bude tou konstelaciou hviezd 😀 a ze mimi citi kedy ma prist 🙂

a kamoska ta tiez mala malicke brusko, prve mesiace ani nebolo vidno 🙂 a mala sa narodila 3,366 kg 🙂

cheerladz podla mna cas na mimco je strasne indivindi vekovo, presne tak ako sa clovek na to citi, ake ma vztvorene zazemie 🙂 , ja uz tiez babo chcem, ale tiez ma obcas prepadnu pocity, co som vsetko este nestihla a ze tehu a s malzm mimi nebudem moct robit moje yumba projekty, co teray rozbieham, ale ked sa to tak vezme, pravy cas nie je vlastne nikdy 🙂 a fakt vela zien, ci parov sa spamata, ked uz je neskoro....

jani urcite je vsetko ok, asi chce aj babatko viac teplucka 🙂

kocky, nie je ten moj graf nejaky moc blaznivy 😲 : http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235

petafr
4. nov 2009

ahojte, miska, graf je v poho... ja s mojim este cakam zajtra alebo pozajtra, ale vcera som si tiez napriklad dobre vypila, takze neviem, ci ta teplota je relevantna, ale ved je to jedno, tento mesiac bol aj casovy posun aj som bola na vikend prec a divne spim, alebo zabudam, takze ziadne stresy... poistene mam vsetko, takze je to fakt jedno...

Groka, ten trenazer je len obrazovka s volantom, je to blizko pred ocami, tak zato je to neprijemne... ale uz si asi tam, tak zbytocne to pisem, co? 😀

petafr
4. nov 2009

vero, som ani nevedela, ze mrchujes, no skoda...
cheer, to je take blbe obdobie, je toho na neho vela, neboj, to sa ustali, u nas bola velka diskusia o tom, ci este mm budem chciet ked budeme mat babo, raz mi to ani neviem ako povedal, a vsetko sme si vydiskutovali, treba byt trpezlivy, hlavne s chlapmi, nezdaju sa ale su to citlive dusicky...
Sisa este ma teraz napadlo, ze ten tvoj maly to mozno nevie len tak, ze cakas babo, su tu aj take temy, kde vravia, ze deticky vidia anjelikov a dusicky, tak mozno nejaku spozoroval, ked sa v tebe usadila... hovorili tam baby, ze ked je zena tehotna, dusicka v nej neostava nastalo, ale vraj 'cestuje', obcas je v brusku a obcas nie, az do porodu... tak co, verit, neverit takymto veciam...
Ale vies ako to byva, hlavne babatka sa vedia niekedy pozerat na urcity bod dost naliehavo, ked som sa starala o tie dve malicke pred rokom, tak to robili casto, vraj vidia svojich anjelov straznych... tak toto je take mile...

groka
4. nov 2009

caves

peta idem o 16:30 na trenazer,doteraz som smazila palcky a este dusim kuracie masko a ideme papat,ja som uz jedu holu spraskala

mm pozera tu pri mne tv,ja idem troska testovat na nete

vcera mi dali testy od cisla 13 po 24 ale 14 mi chyba,odtestovala som po 19 cislo a v kazdom som mala najviac 3 chyby,ale krizovatky viem,okrem jednej ta mi robi problemy

siska pekne prekvapoko si spravila,dieta urcite citi,som si ista,moj zatial nevravi nic ani o buducom babatku zatial,mozno raz za cas,ale to je malinko

miska vy ste nemali vobec nechraneny styk v tomto mesiaci?

janul ja trosku nechapem tomu tvojmu brusku,ale ja by som si z toho nic nerobila,asi sa schovalo,naslo si inu polohu

mna dnes pichlo v prsicku trosku,nebolia ma este tak ,ale asi sa to uz blizi,no ale lavy vajecnik ma boli stale ako keby som mala mat druhu ovulu,nie su take riadne ovulacne bolesti,ale boli

janulka04
4. nov 2009

groka, asi je to po mne zimomravec a zakutral sa hlbsie, akoze ja tam citim tu dutinku, ale je akosi inac, rozmyslam, ci sa moze maternica otacat aj v priebehu tehu, kedze moja bola prevratena dozadu, ze ci sa nejak neotocila a tym padom aj to brusko akoby zmizlo... 😖 ale nic si z toho nerobim, ja som bola pre lekarov zahada uz v prvom tehu, tak asi idem aj teraz na repete 😀

janulka04
4. nov 2009

groka, mnam, inac robis mi chute...
ja som si dnes kupila sampinony, asi spravim zajtra plnene a k tomu zemiaky s vnatkou a domacu tatarsku a basta!!! 😀

groka
4. nov 2009

janul moja mamina mala maternicu otocenu pocas celeho tehu,bolo to zle a tesne pred porodom sa jej otocila spravne ako mala byt a ked porodila zas sa jej otocila ako mala pred tym,zaujimave ze?

baby ved pridite na obed ku mne,pozeram ze len tehulkam robim chute,spravim dobre cajiky vam,chodime rec,pohladkam vam bruska a hadam sa aj nalepi nieco

groka
4. nov 2009

janul a cim plnis tie sampiony?

motylek17
4. nov 2009

babuky dakujem za inspiracie na vikend... mozem vvvarat.... 😀

motylek17
4. nov 2009

groka keby si nebola tak daleko, tak uz som tam 😀

janulka04
4. nov 2009

veru, groka...idem asi aj ja....
plnim ich tavenym syrom, najlepsie je bambino, ale tu neni... 😠 takze taky podobny a sunkovy..mnaaamky...
mne sa maternica otocila po malych, ale ze aj mama to mala a potom sa jej napravila...tak uidime.... 😉

janulka04
4. nov 2009

tie recepty su dobre, majka, ale ja teraz tie plesnove syry nemozem....a pritom ja som syrovy maniak 😢

janulka04
4. nov 2009

a tie cibulkovo-slaninkove poznam, ale nechce sa mi s tym serkat..ja tam len natlacim ten sunkovy syr, dam do trojobalu a hotovo....ved za 15minut je to sprasene 😀

motylek17
4. nov 2009

to fakt tehotne nemozu plesnove syry???? bo ja som na nive uplne zavisla, strasne moc ju lubim a vlastne vsetko co je mliecne... ☹

janulka04
4. nov 2009

nesmu, majka...ja zboznujem vsetky syry...tavene, plesnove, nakladane, udene, ovcie, fetu....a co ja viem este...ja uz z dialky take regale obchadzam, kedze asi by som neodolala... 😖 😢

kkatkaa
4. nov 2009

ahojky mam trochu cas tak idem mrk na vas ked som vas tak zanedbavala
luci no vidis som sa tu zrazu nabrala, musela som predsa zablahozelat siske k uspesnemu otehotneniu
ja inak nemam nic nove ako som uz asi pisala ms necakam okolo 12 alebo 13 tak uvidim. mimo snazilkovania cakame s mm na byt kedy bude kolaudacia a odovzdavanie a malo by to byt do polky decembra tak drzte palce
idem vas precitat

kkatkaa
4. nov 2009

groka mnamky tvoj obedik by som si dnes dala ake chute nenormalne si mi narobila

motylek17
4. nov 2009

dakujem jani, idem citat

janulka04
4. nov 2009

a ty co varis dobre, kati?

groka
4. nov 2009

motylek a kde ty byvas?

bus mi ide o 15:57 som zvedava co ma dnes caka

maleho zajtra a v piatok nedavam do skolky,lebo deti su vraj splu v jednej triede ze vela deti chyba a to mi mm vcera povedal,dnes som ho este dala,ale dnes som ho dala odhlasit aj s tetou tak dala svojho tiez odhlasit a dnes mi mm povedal,ze tam bolo take blondate dievcatko a ze tak strasne kaslalo ze ju priam dusilo,tak to mi nemal ani hovorit,duplom nepojde do skolky az v pondelok,lebo maly tiez zacal mat kaslik a soplik opat

inak uz ho davam edo jeho postele spavat,ale nakolko on v noci sa budi a vykrikuje na mna a mm tak ja v noci dobre nespima aj teplota moze byt skreslena,tuto noc spal aj pri mne aj na jeho,ale pri mne lebo nebol pri stene v noci zletel,padol z postele,kurnik,tak pojdeme kupit zabrany na postel

a pobede som si objavila strasne vela hlienu strasne tahaveho 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre