• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
zajtra budem robit rajcinkovu polievocku so srtuhanym syrom,to ja milujem,maly tiez,mm zje ked je moc hladny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani my mame vybornu kapustovu polievku ale tie grokine placky alebo tvoje sampinony by potesili viacej
ale musim sa priznat ze varila mama - my este byvame u nasich a my dve nemozeme byt spolu v kuchyni tak sa jej radsej do toho nemontujem ale uz sa nam blizi datum stahovania tak to este nejako vydrzime a potom sa budem realizovat
4. nov 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka, ja rajcinovu varim iba ak mm neni doma, on ju nenavidi :grinning:
4. nov 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem baby,potom pridem popisat kolko buraciek som mala :grinning: :grinning: :grinning: a ci uz nie som v nemocnici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja rajcinovu milujeeeeeeeeeeeeem ale este som neskusala tak groka potom hodis recept ok? inak ty si velka kucharka ako tak citam by som mohla prist ke tebe na kurz potom :wink:
groka tak sa drz a nestras a ohlas sa ked prides ze ako bolo
janulka a ty si robila tie hriby nakoniec?
4. nov 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, uz dlllllho som tu nembola. noo je mi straaaaasne zle a kazdu chvilu zvraciam, nic sa vo mne neudrzi ci jem abo nejem je to stale rovnake :frowning2:
4. nov 2009 o 15:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja dnes akosi nic nestiham ... ale to je asi tym, ze som bola tri hodky na obede :grinning: stretla som sa s kamoskou, co sme spolu vyrastali - sedavali sme spolu este na serblikoch, lebo moja mama ju varovala, tak sa nam usta nevedeli zavriet :grinning: este ze tu nemam sefa. len teraz zas nebudem stihat, katastrofa so mnou.
4. nov 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, moni...chudatko nase... :unamused: viem, ako ti je...mna to drzalo do minuleho tyzdna, nastastie uz tyzden nic, tak aj tebe prajem nech ta tie nevolnosti cim skor opustia a mozes si tehulkovanie konecne uzivat...
kati, to varim az zajtra...dnes mame kurca na smotane zo vcera :wink:
4. nov 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani dakujem, dlllho mi nic nebolo a posledne tri tyzdne mi je tak blbo a hlavne tento tyzden :frowning2:
4. nov 2009 o 15:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska ahoj a ako sa citis ty?
4. nov 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - to mi je moc luto, dufam, ze tie nevolnosti rychlo prejdu!!! fu, mna to dufam tentokrat obide.
4. nov 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este raz dakujem aj ja dufam, ze ma to rychlo prejde a bude oki
4. nov 2009 o 15:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aspon zase vies, tym padom, ze drobcek je v poriadku....i ked to znie blbo...
4. nov 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - no ja zatial nic, akoby som ani tehu nebola. len chodim viac na zachod a boli ma podbrusko ako pred mrchou ... dufam, ze je bublinka v poriadku. zhanam si gynekologa, lebo ku svojej starej lekvoske uz nechcem ist.
4. nov 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no s tym zachodom..ja chodim celu noc, uz som z toho KO, uplne grogy sa zobudzam rano
4. nov 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som aj ja pocula, ze ked je mamine zle, aspon vie, ze babatku je dobre :wink: i ked to neznie bohvieako.
mna vzdy, ked mi bolo zle, napadlo, ze som vlastne za to vdacna. lebo v case, ked sa nedarilo, dala by som cokolvek za to, aby som bola tehu a kludne prevracala aj cely den. xixi, nasledne sa mi to doooost vyplnilo :wink:
4. nov 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chodim celu noc a hej aspon viem, ye babo je v poriadku. mne tiey nic dlllho nebolo a akoby som tehu ani nebola a teraz takto
4. nov 2009 o 15:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani si si uz odvykla pri malych, co? :grinning: ja som vytrenovana, kedze danielko este stale poriadne nespi. ale v porovnani s tym, co bolo, je to uz teraz parada :dizzy_face:
4. nov 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, sisa..male od babatiek vstavali na kojenie len o 2hod. rano a potom az o 7 rano, ani pri nich som tolko nevstavala...oni su spachtosky od babatiek :grinning:
4. nov 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze jani, to mi ani nehovor. dado ma tri roky a este celu noc neprespi :angry: ale vsak chlap, ze ano, co sa divim :grinning:
4. nov 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa aj detska lekarka cudovala, ja som ani nevedela, ze im zuby idu....oni sa napili mlicka a spali 5-6hodin, ale zase kojenie trvalo aj 20 minut, tak asi preto.... :grinning: a od 8 mesiaca spali az do rana do pol 8, :grinning: ...hovorim, ze ich mam za odmenu...
4. nov 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme baby na nakupy....bleeee, sa mi nechce, uz druhykrat dnes a mm uz je 3 hodiny doma a zajtra asi nejde do prace, tak sa mi bude montovat do varenia, kurnik...lebo on je maniak na varenie... :angry:
4. nov 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - no my sme sa kojili aj pol hodku a aj tak nic z toho. a koliky, no amen tma. dufam, ze pri druhom bude toto lepsie :wink:
4. nov 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - tak posli jeho, nech si nakupi, co bude chciet zajtra varit :grinning:
4. nov 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee, siska...aka si milena na fotecke, taka usmiata, zlatunka fotka... :wink:
oki, uz utekam
4. nov 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - diiik :dizzy_face: takto dobre mi je v office, ze som taka vyskerena :grinning:
4. nov 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kde, uz su sampinony v chladnicke, uz len struhanku kupit...my tu maturujeme, ze ako sa poviepo nemecky :grinning: , ani mm nevie, idem to vygooglit..papapapapapa
4. nov 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brosel :grinning: oki tak bez.
4. nov 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok