• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
sisa normalne som ostala kukat kto to je, keby som si neprecitala nick, tak urcite na to nepridem .... normalne, ze vitaj medzi nami.... :grinning:
4. nov 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sme to nasli, si poklad... :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji :grinning: :grinning: :grinning: ze dakujem :slight_smile:
jani ja viem, len kopat a kopat :grinning:
ako keby ma niekto klepol lopatou... taky nezvyk... :grinning:
4. nov 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to zmenim spat, som ti nechcela sposobit taky shocking :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale prestan, si vesela babula (a teraz sa mozeme o tom presvedcit) :wink:
4. nov 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utekam domov, papa
4. nov 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe, vesela velka kopa :grinning:

pekny vecer!
my dnes ideme na husacinu, takze tu vecer nebudem ... ako by som inokedy bola :pensive: :grinning:
4. nov 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute :slight_smile: Nikde nikoho? :unamused:
Ja som len pred chvilkou prisla domov, bola som u kamosky este s dalsou kamoskou s jej malym, tak sme rodili a rozhodli sme sa, ze pojdeme mrknut do Polska, ta jedna ide kupovat kocik a blbosti pre babo :slight_smile:
4. nov 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, huraaaa podarilo sa mi vybavit zumbu v malinove od 24.11. priamo v sale kulturaku :slight_smile: :slight_smile:

peti, no ja som si nechala meranie v starom case a ziadne zurky neboli, tak neviem :astonished:

groka no my me sa do 22.10. mojkali normalne a potom, ked som zacala brat ten liek, tak sme si davali pozor, ale iba tak, ze poloviciak sa spravil von, bez kondomov, ja ich nemam rada a uplne nemojkat sa tak dlho sa zase neda :slight_smile: , viem, ze to jedno mojkanie vyslo akurat na ovulu, ale ze by boli akcni ti kvapockovi bojovnickovia nemyslim :slight_smile:

pozeram, ze tema varenie, tak ja som expert na spagety na tisic sposobov :grinning:

groka mz sme mali teraz rajcinovu so syrom a ryzou mnam :slight_smile:

siska, ty mas novu vysmiatu foto :confused: :slight_smile: , uz viem ako vyzeras :slight_smile:

luci, co ste robili s kamoskou, rodili :confused: ????
4. nov 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee Siska ma peknu novu fotecku :wink:
ako sa mate baby? ja mam zajtra v skole test tak ma chyta panika :frowning2:
4. nov 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no a ja zajtra meram teplotku prvykrat, len sobota a nedela teraz nebudu mat sancu :unamused:
tak tam bude diera..
4. nov 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som 5.DC, tak snad to bude stacit od nedele, co bude 9. den :slight_smile: ked mam teraz 26dnove cykly
4. nov 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska, no rodili sme spolu :grinning: Kamoska opisovala druhej porod a ja som sa tvarila znechutene :wink: :grinning:
Inak tvoj graf sa mi zda normalny :slight_smile:
Tea, tak drzim palce na test :slight_smile: Tea, normalne meraj, ked nemozes, tak nemeraj, nieco z toho vycitame :wink: :slight_smile:
4. nov 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte koculky moje ako sa mavate? nieco nove?
ja nic akurat som nejaka unavena z prace :confounded:
4. nov 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,som spat domka po trenazeri a bolo tutovo,neboli ma ani hlava :grinning: ani mi neni zle :grinning: len vajecniky mi "behaju"asi na rande,strasne ma boli
4. nov 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Dzou a Groka :slight_smile:
Groka, no vidis, ze to nebolo nic hrozne, pre mna bol trenazer totalne trapny, o nicom. Zato ked som si sadla prvy krat do auta, tak som nevedela, ktory pedal skor tlacit, hroza :astonished:
4. nov 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka tak super :D
luci snad moj graf nebude divny a zmateny, hehe :slight_smile:
4. nov 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako sa máte a čo nové?
groka. boožinku, ja som mala ešte taký starý trenažér, tam to bola pinkačka, aj ked ma najskôr ten inštruktor starý dedko za niečo sprdol, ale to si už nepamätám za čo, bolo to v r. 1996 :grinning: potom som chvílu aj jazdila, a teraz dlho nie, takže som ako keby začiatočník... hlavne potom stále jazdi...
4. nov 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne groka hlavne treba kopu jazdit hned ako spravis vodicak ja som po vodicaku 2 roky nejazdila a bola som jak vymleta :sweat_smile:
4. nov 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suhlasim z babami, ja som po skuskach vela jazdila s otcom, a ten ma stale upozornoval, pindal mi do vsetkeho a tak a mala som nervy :grinning: . Ale teraz som mu vlastne zato vdacna, ze ma upozornoval a uz som dobry sofer (teda si to o sebe myslim):slight_smile: Len ta BA ma vyvadza z miery :grinning: Ale ja si ponadavam na ostatnych vodicov a je mi dobre :wink:
4. nov 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci inac ty ako sa mas? uz bola ovu?ja zajtra zacinam asi merat zase
4. nov 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou, ovu este nebola, asi, dava si nacas. V piatok idem na folikulometriu, tak uvidim. Ale vcera aj dnes som merala, aby som vedela kedy bola ovu a ci sme sa trafili, teplota zatial dole :unamused: Myslim ze zajtra alebo v piatok bude :slight_smile:
4. nov 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drzim palceky :wink: ja vlastne budem mat koniec cyklu na konci nov. zac. decembra a to mam narodky tak by sa mohlo postatit a dat si taky pekny darcek k narodkam :wink:
4. nov 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou, to by mohlo vyjst :slight_smile: To by bol krasny darcek :slight_smile:
Ja uz chcem ovulu, lebo sa to natahuje a bojim sa ze decembrovu ovu nestihneme, lebo drahy ide prec :unamused: Alebo nech to vyjde tento mesiac, to by bolo este lepsie :grinning:
4. nov 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Do pekla, zase nic v telke, asi ma porazi :angry:
4. nov 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a akm ide ? domov? to nebudete na vianoce spolu?
luci siska to tu urcite rozbehla a teraz bude druhy naval tehuliek a ty medzi nimi :wink:
4. nov 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou a ty si už dostala ms?
luci. na šoferovanie je najhorsia Blava, mimo viem šoferovat hocikde, len tu som nervozna, pritom poznam aj cesty docela dobre, ale sú tu takí drzí šoféri :unamused:
dnes mi dalsie kolegyne povedali, že vyzerám na "chlapčeka" :slight_smile:
4. nov 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte mi vôbec nikto nepovedal, že to u mna vidí na dievčatko... všetci tvrdia, že len chlapec a kolegovi sa aj snívalo, že sa mi narodil syn, to som už spomínala :grinning:
4. nov 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok