Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
4. nov 2009

ja lasujem za Maximiliana... a ked bude dievcatko tak bude... ?

lucialen
4. nov 2009

Ja hlasujem za Sebastiana 😀

dzou
4. nov 2009

a ozaj bola tu dnes nadenka? kde sa ta stratila...

brisilda
4. nov 2009

dzou dievcatko neriesim lebo neviem 😀 no v priade, ze malemu nenarastie pindurik tak kazdy s rodiny bude musiet povedat meno ktore sa mu paci a ja si s toho cosi vyberiem 😀

dzou
4. nov 2009

no teda bris... mala by si porozmyslat... a vy chcete vediet pohlavie ze?

brisilda
4. nov 2009

no jasne ved uz tak rada by som kupovala vybavicku no neda sa ☹ ja osobne akosi nemam rada len biele vecicky 😖

dzou
4. nov 2009

no ja budem mat biele 🙂 alebo zelene 😀

lucialen
4. nov 2009

Nadenka sa stratila, uz treti den tu nebola 😒

brisilda
4. nov 2009

inak ako pokracujete zo snazenim??? nebojite sa chripky? ja osobne mam uz strach teraz kedze moj gynekolog ma ordnaciu vedla obvodaka 😠

janulka04
4. nov 2009

uz som tu...riesila som: MAmiiii, ona na mna vyplazuje jazyyyk.... 😒

dzou
4. nov 2009

a nikto o nej nic nevie... 😕
no tu uz tiez par ludi ma chripku... no dufam, ze nechytim...
ja raz som v poho este vcera som pisala ze k dr pojdem az po roku ze som si to rozmyslela... a dnes jedna babena tu na konikovi sa snazia 10mes. a mm bol vcera na spg a nedopadlo najlepsie... tak neviem ci nepojdeme v januari sak pri tolkom kropackovanie ze sa este nezadarilo 😔 tak neviem co mam robit ☹

brisilda
4. nov 2009

dzou no mo nazor je , ze na spg by mal ist muz uz po troch neuspesnych cyklov ved nie stale je navine zena

janulka04
4. nov 2009

no a u nas, teda v nasom meste sa objavila H1N1, ludia tu behali s ruskami, ja som ani nevedela az mm mi teraz zvestoval, ze nejake dve osoby...sila uz toto...

brisilda
4. nov 2009

jani kazdy caka s tymi ruskami az do chvile kym nevypukne epidemia no podla mna by to malo byt uz samozrejmostou este pred epidemiou ktoho vie ci ja o 3 tyzdne tiez nenabehnem s ruskom na poradnu 😀

dzou
4. nov 2009

jaj u po 3? to preco....

brisilda
4. nov 2009

no lebo ja som tvor netrpezlivy 😀 😀 😀

lucialen
4. nov 2009

Tak ja sa bojim chripky, u nas su uz v 2 skolach chripkove prazdniny 😒 Ale snazim sa neprichadzat do kontaktu s chorymi ludmi, zatial ok, az na zaludok, to dufam nieje priznak chripky 😒
Dzou, mne povedali rok snazenia je norma, ziadne stresy, po roku zacinaju skumat 😉 To bol 5 ci 6ty mesiac neuspesny?

janulka04
4. nov 2009

ja taketo pliagy neznasam a smekam klobuk pred tymi chudakmi, co sa trapia, aby vynasli nejaky protiliek...
ale zase tu je doooost zima, tak sa utesujem, ze sa vravieva, ze vtedy je vo vzduchu malo takychto virusov...neviem, dufam, ze sa nam nic nestane...ale tie rusky, to bolo ako z filmu o nejakej ebole, ci co....strasne....asi vybehnem kupit tiez

dzou
4. nov 2009

5-ty ... luci dik si ma ukludnila 🙂

kkatkaa
4. nov 2009

ahojky bris po dlhej dobe som rada ze si tu
ja ale len na skok - priklanam sa k sebastianovi
a ruska sa mi zda ze uz davno mali byt nasou beznou vybavou tak rozmyslam ze zacnem zhanat. kde by sa to dalo zohnat asi?

brisilda
4. nov 2009

lucka ale po roku snazenia co sa tyka zeny nie? no nevidim problem preco by sa muz nemohol dat vysetrit na vlasnu ziadost uz skor

dzou
4. nov 2009

to je to az take vazne? tu je to celkom ok zatial 😉

brisilda
4. nov 2009

katka ja uz ruska mam 😀 ale iba 3 ks len tak pre istotu inak mame doma tie stavbarske s filtrom 😀 v pripade nudze vytiahneme

janulka04
4. nov 2009

a mne sa maximilian paci viac 😉
dzou, nam to pri malych vyslo az po11.mesiacoch..presne do roka, nebooooooj

dzou
4. nov 2009

prave bris to je problem ze ja neviem kam by sme tu s tym sli ci k obvodakovi alebo ci s tu tiez take centra ako na svk.. no urcite su ale neviem kde, co a ako... musim napisat asi do temy ivf v anglicku a sa popytat bab...

lucialen
4. nov 2009

Rok snazenia pre par Bris je v uplna norma 😉 Ja neviem co sa tu stresujeme, zatial sme v norme, my zatial len 7mi mesiac 😀 Mne sa to uz zda vecnost, hlavne ked vidim ze kamoska je v 7mom mesiaci, ale taky je zivot, ja viem ze tehu budem, len kedy, to je vo hviezdach 😉

dzou
4. nov 2009

no ja asi predsa len pockam do roka.kolkym babam vyslo zle spermio a neviem co este a aj boli na ivf iui a nakoniec utehu prirodzene 😉 ja verim ze jedna priebojna sa tam musi najst 😀 ja ich predsa viac nepotrebujem 😀

kkatkaa
4. nov 2009

bris tak to mas od nas zatial 2:2 pre sebastiana aj maximiliana budes musiet pockat este na dalsie kocky aby sa to nejako rozhodlo 😀
a neviete kde sa tie ruska zhanaju? da sa to kupit v lekarni? tak to mas paradne bris tie stavbarske to kde sa ti podarilo zohnat?

dzou
4. nov 2009

presne aj ja verim.... no uz mm je doma tak koncim na dnes nebudem drazdit hada bosou nohou 😀 😀 tak bru nocku

janulka04
4. nov 2009

dzou... 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre