• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
Motylek poistite ti vecer, spermie preziju 2 az 2,5 dna a vajicko 6-8hod, to mi povedal doki :unamused: Takze ak sa vajko uvolni zajtra, spermie tam uz budu nastupene a cakat na oplodnenie :wink: :slight_smile:
5. nov 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to z nie ako z bojoveho filmu.... :grinning:
5. nov 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti a to je zle ze bol spln?

sisa,no citim sa tak vselijak,tie tlaky mam stale,niekedy je to bolestive,ale zaujimave je ze su to neni bolesti na mrchu

jaj boli sme u babky upratovat,teraz varim rajcinovu polievku,namalujem,vykotim sa a pojdem potom na teoriu,dnes sa mi nehce,len by som spala,zas som skoro hore

moji chlapi su od rana prec,na chalupe si kuria
5. nov 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji - lucka spravne pise ... poistite to vecer a kamosi vydrzia :wink: my sme tiez nemali ziadne tutu mutu v den ovu, len den pred a vidis :dizzy_face:
drzim vsetko co sa da!!!
5. nov 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa preco si zmenila foto?ja som si uz zvykla na tu predoslu,ved vcera som kukala ze kto to tu je aky novy a az dnes mi to zaplo :sweat_smile:
5. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki doki, takze to dnes poistime..... :grinning: len mi je od vcera spatne, tak dufam, ze vecer to uz bude ok.... :frowning2:
groka jak tym tvojim chlapom zavidim..... :slight_smile:
5. nov 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak kocky nemajte dilemu s toho, ze ste nieco zameskali ja ked si spominam tak sme to skusali cez mrchu a cely tyzden po v kuse dennodene aj 2 krat a ked bola ovu tak sa nam uz nechcelo :grinning: a vdite to po ovulke prislla bolest bruch ako kopanec :grinning: a neskor // takze drzim vam place aby sa aspon jedna potvorka konecne uchytila a poriadne zahniezdila :wink:
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
groka takze ty mas dnes veget od muzskeho pohlavia co? :grinning:
5. nov 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris hej mam pokoj,ale oni v byte nevdrzia,radsej sa zbalia a idu prec,ale maly vie ze mamu,sme spolu casto,aj ked sa to nezda a mm nema teraz pracu,takze my teraz nemozeme byt spolu,lebo sme na seba ako psy

inak babulky pravdepodobne 25.12 do 30.12 ideme na dovolenku do Vyskokych Tatier
5. nov 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka tak to ma mrzi ja som tiez obcas na manzela ako bes :grinning: inak aj ja asi poletim na vianoce do GB vsetko zalezi od cien leteniek :grinning:
5. nov 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka tak to sa tesim s tebou... my ideme 3-4 do tatier na vianocny vecierok a je sila ze tyzden po mne tam ide aj sisa (isty hotel) to je co????
bris presne nas pripad cely mesiac snazilkujeme a potom pride ovu a nam sa nechce :grinning:
5. nov 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris tak to aby si cim skorej vybavila letenky.... :wink:
5. nov 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj vy uz o dovolenkach... to vam zavidim (ale vzdy len v dobrom)...
Bris, ma napadlo, nehodila by si znovu graf co si mala ked si oteho? mala si IP?
Groka, spln nevadi, ale ja mam ovulku uz treti raz za sebou v den splnu, tak zato sa smejem...
5. nov 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek mala som ist povodne od 3 do 10 ale to mi nevyslo
5. nov 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky co to je IP????
5. nov 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek teraz neviem co myslis,ip je sukromna sprava tu na konikovi a IP je implantacny pokles,uhniezdenie
5. nov 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete ake tlaky ma vo vajecnikoch?ako keby sa mi nafukovali vajecniky a potom zfucali=neprijemne,mozem byt aj prechladnuta?
5. nov 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten implantacny pokles.... :grinning: ... groka v tomto ti neviem poradit, bo som take nic nemala :frowning2: alebo si nepamatam.. inak ty mas po ovu, vsak???
5. nov 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek hej,bude 3 dni ,alebo 4
5. nov 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ficim okolo :grinning: , bola som akurat v soc. poist., tak ma napadlo, ci si si to motylek nakoniec vybavila :slight_smile: - platenie na matersku :slight_smile: .

Inak ako vas citam, ze nieco vas picha vo vajecnikoch, tak mna uz stale picha, doteraz len vpravo a uz aj vlavo :grinning:

Ozaj a kto ste z BA a okolia, uz sme to tu tusim rozoberali, ale som si to asi presne nezapamatala - tusim motylek, peta, luci a groak :slight_smile: ? Ze s kym budem potom chodit kocikovat :wink: a potom budem cvicit aj cvicenia maminiek s detickami, uz aj viem, kde sa ich naucim precvicovat :slight_smile: :slight_smile:
5. nov 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska to by bolo super... :grinning: .... hej miska, asi pred 2-mi tyzdnami som tam bola, zaplatene.... :slight_smile: aj ty si si to bola vybavit????
5. nov 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska ja som v ba, momentalne byvame v Moste pri Ba :wink:
5. nov 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ako sa nam citi nova tehulka Sisa? :wink:
5. nov 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, ty mas tento vikend zumbu v martine, ze? nezabudla som, v sobotu mame mm oslavu narodenin s rodinou, minulu sobotu sme mali s kamosmi, takze preto sa mi nedalo prihlasit.

tea, este mrchujes? ja uz stvrty den, uz nech odide, nech sa mozeme vrhnut do dalsieho kola, uz tusim do siesteho :confused:

motylek a do ktoreho hotela idete do tatier, joooj minule tam bolo fajne, boli sme v permone :wink:
5. nov 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooojteeeeeeeeeeeeee babulleeeeeeeeeeeeeeeeeee strasne ste mi chybaliii :dizzy_face: boli sme s mmm prec a teraz tieto tri dni sme mali pokazeny net bolo to hrozneee bez vas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :sweat_smile: :dizzy_face:
co to citam sisaaaaaaaa gratulujem strasne sa tesim :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: budem musiet aktualizovat tabulku :dizzy_face:
inak fakt sa mi nechce citat cely tyzden co ste napisali kto mi to povie tak v skratke? :wink: :wink:
dzou ,veronika nic ziadna nova tehu? :slight_smile:
ja vam posielam moj graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa
uz nemeriam :slight_smile: presne ako som povedala :wink:
5. nov 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodos ja uz som skoncila s mrchovanim, snazili sme sa aj predvcerom aj dnes :sunglasses:
u mna tiez uz asi 6. cyklus,..ani to uz neratam
nadi nemeraj nemeraj ale ktory den si?
5. nov 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak kuk graf 22dc ,5 dpo :wink:
5. nov 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drzim palce :wink: nech ta teplota uz len hore ide :slight_smile:
5. nov 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nadi vitaj :grinning: nevedeli sme preco si zmizla :confused: aj ty si nam chybala :dizzy_face:

najvacsou novinkou je nasa tehulka sisa :slight_smile: ale to si uz zistila :grinning:

nadi, pozeram tvoj graf, snazilkovali ste sa statocne, tfuj tfuj tfuj, nech nasledujes rychlo sisu :wink: :slight_smile:

just teraz, ked nemerias, tak bude tehu, uvidis :grinning:
5. nov 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super veronika ale som na vas myslela poctivo cele tie dni co som nebola tu na mk :wink: :wink:
snazili sme sa ostosest tak uvidime :slight_smile: a nemeriam som si povedala ze po ovu uz merat nebudem aspon ma nebude mat co znervoznovat :slight_smile: ale uz mame konecne kuchynu v akom takom stave uz mame konecne aj obklad :wink: :wink: takze sa vytesujem dnes som aj s mm rozoberala staru postel lebo zajtra ideme pre novu postielku takze aj to sa tesim :slight_smile:
5. nov 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi, tak to je super, ze sa mas cim rozptylit, a ze nemusis mysliet nonstop na to jedno :wink:
idem po sofiu na vytvarnu, zatial papa :slight_smile:
5. nov 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok