• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
maji a ty uz si po ovu? :wink: nejak stracam prehlad :sweat_smile:
7. nov 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosalie ja by som isla tak v 7 tt lebo predtym tam nic nie je dokopy vidiet :wink: ale samozrejme to je idi vindi ale asi by sa mi nechcelo tam chodit potm zasa za 1 alebo dva tyzdne aby som videla bublinku :slight_smile:
7. nov 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem nadenkaa, tiez si myslim, ze predtym je to viac - menej zbytocne :slight_smile: divala som sa na modru strechu, velmi pekne :slight_smile:)
7. nov 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som sa divala na modru strechu.. moc pekne :wink: kuchyna sa mi velmi paci :dizzy_face:
ja uz idem len oddychovat :slight_smile: asi si kuknem nejaky filmik
7. nov 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rosalie, v chod v 7tt, to uz bude aj srdiecko :wink:
7. nov 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby :wink:
moj mm opytal ze kolko mi vydrzi byt spokojna a nic v byte neprerabat :grinning: :grinning: a ja som mmu povedala ze asi 2 tyzdne :grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nadi pekna kuchinka :wink: :slight_smile: A kolko peknych domcekov je tam :confused: :slight_smile:
7. nov 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem luci :wink: do domu respektive do vacsieho bytu by som chcela uplne inu kuchynu :grinning: :sweat_smile: -v mensom byte clovek musi vyuzit kazdy mozny priestor :sweat_smile:
7. nov 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka: dakujem, asi pojdem v 7 tt a aj to bude silna skuska pre moju trpezlivost :slight_smile:
nadenka: tvoj manzel mal asi radost :slight_smile: ale aspon to tam mate stale niecim nove
7. nov 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosalie tak zatial sa budes tesit len tak potichucku s mm uvidis rychlo to ubehne :wink:
ja nai nestiham sledovat ako tie dni po ovu teraz ubiehaju :slight_smile:
A co sa tykam ojho mm no on ma zo mna radost :grinning: :grinning: hlavne ked ho furt taaham niekam do obchodu alebo na netem u stale volaco noveho ukazujem no poste mam hlaavu plnu napadov :grinning: :grinning: len moj mm si nestiha zvykat respektive si to uzit :grinning: :slight_smile:
7. nov 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi vcera som mala ovu, podla testu... :slight_smile: uvidime co z toho bude....
7. nov 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufajme ze len to najkrajsie vonave prekvapenie :dizzy_face: majka
a aspon teraz vies kedy mavas ovu priblizne tak aspon to snazenie je tak spravne nacasovane aby ste sa trafili :wink:
7. nov 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule, este raz hadzem graf,prsia ma nebolia :confused: :confused: :confused: :confused: divne ako minuly mesiac,musim to est kuknut no a uz mam tahavy hlien http://www.fertilityfriend.com/home/groka

prave som si zaliala kavu,dnes chcem byt dlhsie hore,cchem testovat a ucit sa a varim este ale uz dovaram,zajtra budem mat fajront a len polievku spravim

baby ja som taka vyhadzana,este aj na papuli sa mi robia pupaciky mrnave,vyzeram ako keby som mala kiahne
7. nov 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj groka ako sa inac mas?
7. nov 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou celkom dobre,akurat mi je zle rano a potom pobede inak dobre,ale mam tusenie ze moja sitina zlaza je na otm asi horsie,mozno preto som stale ospala a pravu ruku mam zas suchu,neviem ci to mohlo sposobit to par dnove tehotenstvo ze by mi ak rychlo stupli hodnoty na stitnu
7. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,ako si zijete?som vas dlho necitala...groka pekny grafik...
7. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze ty mas problemy so stitnou? to som nevedela... snad ty to teraz vyjde a dopadne to dobre :wink:
7. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena na zaciatku ho mame vsetky pekny :grinning: no uvidime

dzou keby som mala hodnoty zase postuchane,mala by som problem otehotniet ale zavis od hodnot,ak su mierne zvysene tak je tam riziko potratu preto treba vzdy navstivit lekara a zvysit davku na niekolko mesiacov,ale teraz v novembri idem na krv len neviem kedy musim volat tak som zvedava,ja som mala tak zle hodnoty ze som ani neovulovala ale rychlo sa mi napravili a aj ovula prisla
7. nov 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek. no veru, doteraz som len zelenu izbičku chcela, ale videla som obrázok s takou krásnou modrou detskou izbičkou, že som zostala v pomykove... ale asi to nechám na tú bledunko zelenu, to môže mat aj dievčatko, ja tam potom dám nejaké doplnky ružové prípadne, alebo žlté :slight_smile:
7. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je dobre ze sa ti to napravilo :wink:
7. nov 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas mi je zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: napila som sa len vody :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak ide na mna nejaka crevna pliaga tak ma mrdne :rolling_eyes:
7. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka,mas pravdu,preto grafy nerobim...inak aj ja mam poruchu stitnej zlazy,no momentalne mam vysledky v norme...aj prolaktin...
7. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme si s mm odbedli do polusu na kafé, dala som si latte... normalnu kavu nepijem, ale toto mi nejako chutí, tak to hádam mimi neubliži :slight_smile:
inac mne je už dost brusko vidiet, mm sa to veelmi páči... a už aj ludia vidia, že som tehu.. asi sa odfotim a hodim sem foto zajtra..

rosallie, ved si vlož do konika udaje o poslednej ms a aspon budeme vidiet v ktorom si tt
7. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena mas znizenu ci zvysenu funkciu,ja som mala do 30 hodnoty na otehotnie je ideal okolo 2 ja som mala 3, nieco ale uz nam povolili
7. nov 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam znizenu funkciu stitnej zlazy,a ty?ja beriem euthyrox 75,ty beries nejake lieky?ja idem na kontrolu v decembri..bola som minulý tyz.na folikulometrii a si predstav ze mi praskol jeden folikul dominantny a videl tam doki dalsi...tak som bola v soku...
7. nov 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena. ako si zistila, že mas problemy so stitnou?
ja som bola na jednom vyšetreni pred tyzdnom, taku diagnostiku http://www.amb.lovrant.sk/aktuality.htm a povedal mi dr, že som zdrava, ale že tu vidi nieco so stitnou, ale pripisoval to tomu, že som tehotná..
7. nov 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni ja beriem to iste co ty dokonca aj 75 za 3 mesiaca mi to kleslo na normu,pila som akuart jeden cajik pri ktorom sa ja mala tiez dost vajok,ale len zarodky,to uz nestihlo narast
7. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi ma pravdu,tie hodnoty sa trosku zvysia,u niekoho moc u niekoho su stale v norme,preto sa zvykne davat liecba
7. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a liecba byva aj pocas tehu?
7. nov 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok