• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
Moj ma 14kg :unamused: To je vela?
8. nov 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka mna to dost bolelo a trvalo to dva dni no samozrejme , ze bolesti som nemala v kuse boli tam prestavky ale uvazovala som taktiez ad tabletkou :grinning: a nic sa mi nechcelo ani nadychnut som sa poriadne nemohla
8. nov 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ktory polsky sa paci tebe, luci?
Ja som pozerala na ten, co ma v albume shaarka, akoze vyzera dobre, ale nejako muneviem preco neverim a komplet s autosedackou len 320€....tak to uz sa mi zda ze podozrive...tusim Bexa sa vola...
8. nov 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mna už toto počko nebaví, je hnusne, prsí fuuuj... a tma je už pomaly o 4tej... sme jak na severnom pole, len tam to aspon sneh osvetluje... a tu brecka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bris si ma potesila ze kym ja budem kupovat kocik :sweat_smile: ale tak viem ako si to myslela :grinning:
luci neviem no ked pojdes do toho polska tak urcite omrkni... toto je TAKO Jumper X ...
hej bexa a cena jani nad tym nepremyslaj ... v inych krajinach tak nechcu zarobit na maminach ako na svk :grinning:
8. nov 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. nov 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci. to je pekný kočík, ja som ho tiež pozerala, ale môj mm chce už len ten abc design rodeo..
8. nov 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tento je pekny :wink: ... no mna najviac hneva ze mm urcite bude vymyslat lebo jeho segra si kupila pouzity mamas &papas na ebay.. a tak urcite aj on bude chciet aby som si kupila aj ja pouzity ale ja pouz. nechcem a este k tomu vsetky su skarede cierne :grinning: sak preto si setrim svoje auto ze ked porodim tak moje predame(jedno nam bude stacit) a namiesto auta chcem poriadny kocar a ked drahemu poviem ze £500 za kociar tak ho urcte polozi na zem totizto tu si za takuto cenu kludne kupite auto nase prve stalo £450 :sweat_smile: tk on bude straaaaaaaaaaaaaaasne vymyslat inac by som uz ani nerozmyslala a som rozhodnuta pre ten mothercare ale dokopy ako ho chcem ja stoji vyse £500...
8. nov 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a teda jeho segra kupila asi za £150 :sweat_smile:
sharmi a kolko stoji abc?
8. nov 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten Bexa B3 je celkom ok, ale farby sa mi nepacia :unamused: Ja si tiez vyberam podla farby :slight_smile: Hlavne na tych casualplay sa mi pacia farby :slight_smile:
8. nov 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi inac dobreeee mm to bude uplne jedno ako bude vyzerat :sweat_smile:
8. nov 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ze tvojmu na tom tak zalezi :wink: ja budem vsetko vyberat on to aj necha na mna jemu to bude jedno :wink: sak aj mena som v podstate vybrala ja :slight_smile:
8. nov 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tiez rozmyslala, ze keby sa mi paci taky drahy a nemozme si ho dovolit, tak si tiez kupim pouzity, alebo aspon vanicku pouzitu a sportovy novy, ved vanicku aj tak velmi nevyuzijem
8. nov 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ja zase dufam, ze to bude teda chlapcek a nam zostane vyber na X-lander :grinning:
8. nov 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou ved aj moj sa na tom rehoce, ze uz si vyberam kociky :grinning: Mojmu je jedno ako bude vyzerat, len cena ho bude zaujimat. Ale ja oslovim potom aj starych rodicov, nech priplatia, ved to bude ich prve vnuca, dufam :grinning:
8. nov 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presneeeeeeee luci aj mojho bude zaujima len cena :grinning: ja preto nechcem pouzity lebo som este nenasla pouzity co sa mi paci :sweat_smile:
8. nov 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tak mozno dovtedy najdem :wink: no uvidim sak to je daleko... ale jednu podmienku mam urcite musi byt zeleny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. nov 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz zase zacina ta bolest, to mi tak taha dole nieco :frowning2: Sibne ma.
8. nov 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci no len zeby sa nestalo ze si mala ovu a si tehu :wink:
8. nov 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze ako sa tu hrozne rozprsalo :unamused:
jani inac mas uz vybaveneho toho dr?
8. nov 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz som zvedava na kociky 2010, ale aj na ceny :grinning:
Dzou a draheho mas doma? Uz ste urovnali konika?
8. nov 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo je v dielni... cize je doma ale nie je doma :grinning: no urovnali ... uz je to lepsie :wink:
8. nov 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute cicky,uz sme na poriadku,maly spinka,ja a mm po kupeli,idem nieco si este vybavit a potom sa vam budem venovat
8. nov 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som bola jazdit,a poviem vam ze mm po mne tak skriekal pomali mi na meno nemohol prist,ale potom som mu dala ja ,vyhubovala a bola uz len milacik,prsalo a on chcel odo mna aby som cuvala a otocila sa na T,akoze asi mu preskocilo,
8. nov 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z tej roboty mi volali,zajtra mam prist po trenazeri na cca 2 hodiny,oficialne nastupujem asi az po 16,17 je sviatok a hladam si pracu uz aj na doobedie,lebo mm nema teraz pracu
8. nov 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som na chvilu tu, danielkovi sa akosi bezo mna nechce spat :confounded: uz medzicasom raz pribehol a dostala som vynadane, ze kde som mu odisla :grinning:
8. nov 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou - mamas and papas je u nas peg perego :wink: ja som bola s prvym kocikom spokojna, mala som PP atlantico, potom sme ho posunuli braskovi, ten teraz caka druhe .. takze my kupime novy :grinning: ja stale tocim o stokke, mm sa nepaci, ale nakoniec mi povedal, nech si ho kupim, ze vsak s nim ja budem chodit a ked mi nevadi, ze budem dieta nosit na palici :angry: :grinning: a mam si ho kupit teraz, lebo potom uz nan nebudu peniazky :grinning: no mi pride chore, kupovat uz teraz kocik :pensive:
8. nov 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci - tu bolest nezavidim, ja to mam ca. od 4DPO dodnes. a niekedy to je fakt des. ale ak by to znacilo tehu, tak by to bolo super :dizzy_face:
8. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka - to kde si bola cvicit jazdenie? sa mm neboji, ze pride o vodicak?
8. nov 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok