Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
22. júl 2009

dakujem bris a vsetkym ktore este nemaju ciarky zo srdca prajem aby si uz v co najkratsom case vysnivane ciarky nasli 😉 😵

fazulka1512
22. júl 2009

nadenkaaa my sme na rade tie ciarky najst

spanihelka
22. júl 2009

Ahojte kočky, aj my sme začali tento mesiac, ale mám pocit, že to asi nevyšlo ☹ chcela som si urobiť test, ale asi budem čakať či sa objaví mrcha...poslednú mrchu som dostala na 24.deň...snažilkujete aj počas menzesu?

fazulka1512
22. júl 2009

ja nie mne to pripada strasny humus

fazulka1512
22. júl 2009

idem do hajan, prajem vam krasnu dobru noc, tahulkam rychly rast a snazilkam kvalitne uchytenie a uhnezdenie, papa

biancarv
22. júl 2009

brisilda nie len z pôrodu ale aj z tehu 😀

nadenkaaa
22. júl 2009

fazulka pokial by to tento mesiac vyslo bolo by to uplne najviac super lebo moja mama aj moj otec maju konocm aprila narodeniny okruhle 55 a co by bol lepsi darcek ako vnuca 😉 takze tento mesiac kedykolvek sa len bude dat hupxneme na to 😀 😀
Idem babulky pozriet co robi moj manzelicek a snad este bude aj nejake tutumutu uvidime dobru noc vsetkym 😉

lucialen
22. júl 2009

No malalady, mne je tak do smiechu, tebe sa to riadne rychlo podarilo 😀 Tak ja som dostala mrchu 4.7., den pred tebou, mne este ani ovulka neprisla a ty uz mas dve ciarky, no to je riadne 😀

brisilda
22. júl 2009

kocky je tu aj snazilak ktora sa pokusa snazilkovat uz dlhsie ako mesiac ?

cicimon
22. júl 2009

no ja skusam zatial len 2,po vysadeni HAK som mala 2x po 27dni a teraz 22...tak akosi neviem.. ale som 5ty den po skonceni menz. vcera sme sa snazili prvy raz...tak hadam kazdy druhy den bude stacit na uspech.. 😀

lucialen
22. júl 2009

Brisilda, ja snazilkujem 3ti mesiac, ale po som 5mes po kyrete

brisilda
22. júl 2009

Fiiha no som zvedava ako dopadnem ja zajtra kedze som antikoncepciu vysadila min. mesiac. No bud sa ujalo alebo nie ak nie 😒 hm... budem sa snazit na dovolenke kde bude veget inak Vam drzim palce az vam to uz toho mesiaca konecne vyjde rzim palce

lucialen
22. júl 2009

Ja som pocula ze o HAk sa stava, ze zena otehotnie bud hned, casto s dvojickami, lebo telo zacne produkovat aj viac vajicok alebo dlhsie sa neda otehotniet, kym sa telo da do normalu 😖

fomarik
22. júl 2009

😉

biancarv
22. júl 2009

dobrú noc 😉

tea333
22. júl 2009

caute baby, len teraz som vas precitala, malalady- gratulujem si rychla 😀
my sme mali nejake hluche obdobie, ziadny sex tak neviem ci to ma zmysel skusat par dni pred kackom, inak zajtra vybehneme do chorvatska na vikend tak tu nebudem, ale snad vas precitam, lebo na hoteli by mal byt net wifi..
inak nemam vobec ziadne priznaky, a dnes som sa pre istotu otestovala a nic, a kedze je to 23. den cyklu, tak uz asi nic..neva, dame buduci mesiac

sabiatko
23. júl 2009

ahojte baby 🙂

malalady tak to ti gratulujem, ta pocity nesklamali a aj ty si uz tehu 😵 dobre ze si to skusila este vcera s tym testom, aspon nemusis vycakavat do augusta.

bianca, ty si uplne ukazkova tehulka so vsetkymi priznakmi 😀 ja si tiez myslim, ze tieto vsetky sa nahovarat neda, tak sa uz tesim, ze nam coskoro ukazes pozitivny testik 🙂

a baby, vy s tymi polohami po, to je docela sranda, moj manzel by sa asi na mne smial 😀 tiez by ma zaujimalo ci to pomaha. logika v tom je, ze sa to aspon dostane blizsie, tak kto vie...

lucialen
23. júl 2009

Dobre ranko, teplota konecne stupla, takze ovulka prebehla. Aspon viem, ze sme sa tento mesiac trafili presne 😀 Ak to uz teraz nevyjde, tak ..... skusame dalej

fazulka1512
23. júl 2009

ahojte a dobre ranko
lucialen, nic ine nam neostava ako skusat 😉
dnes citim prave vajko, ovulka zacina, sperma v tele mam tak moze zacat

lucialen
23. júl 2009

Spravne fazulka a pozitivny pristup 🙂
Teraz budeme na rade my s hladanim tehotenskych priznakov. Aj ked pri prvom som nijake nemala do 6tt, len trochu zle od zaludku a hrozne mi smrdeli cigarety

fazulka1512
23. júl 2009

zaklad su 2 //, aj ked priznaky nebudu ziadne 🙂

lucialen
23. júl 2009

Presne 😀

vieronka
23. júl 2009

caute baby, aj ja sa k vam pridavam 🙂 som teraz 6 DC, takze zaciname snazit 😉

pici
23. júl 2009

ahojte rada by som sa k vam pridala, aj ked teda nie som snazilka od jula ale od februara, iba ze s nasej temy su baby tehulky a ostatne nejako vymizli.... nebude vam vadit ked sa k vami pridam?

monikapd1
23. júl 2009

ahojte mozem sa i ja k vam pridat?? hm tiez sa snazime o babo

lucialen
23. júl 2009

Ahojte Vieronka, Pici a Monika. Vitajte u nas 🙂 A Monika si z PD?

monikapd1
23. júl 2009

ano luci som z PD 🙂 ako vidim aj ty si 😀 i ked vlastne ja som uz aj od ZM, ale aj tak este stale z pd 🙂

pici
23. júl 2009

dakujem za prijatie... xixi idem vas trochu pocitat nech som v obraze... 😀

monikapd1
23. júl 2009

i ja dakujem za prijatie, potesi to ked viem, ze nas je viac takych co chcu to iste 🙂

fazulka1512
23. júl 2009

vitajte snazilky, mozte sa k nam pridat, vadit nebude, z nas tiez ubuda, lebo zistili ze su tehu
babule, ako sa snazilkujete, meriate si bt, alebo pouzivate ouv testy....., pici, ty musis uz mat nejake tie praktiky za sebou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre