Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

rhodosbb
9. nov 2009

motylek, to si ma nepotesila, ale uz som sa rozhodla, dame sa zaockovat a uvidime

motylek17
9. nov 2009

jasne, mozno to bude na teba vplyvat uplne inak.... 😉

petafr
9. nov 2009

baby, ja som pred pol hodkou pisala a nie je to tam... divne. alebo sa mi sniva 😉
ja chcem tiez kojit, len neviem, ako to bude s pracou, kedy budem musiet zacat, resp. ci budem musiet zacat vobec. dufam, ze odkojim minimalne polroka.

motylek17
9. nov 2009

peti co tam nie je???
babulky neboli ste teraz niekdy v olympi v brne???

brisilda
9. nov 2009

rhodos kazdy ma svoj nazor na vakcinu kamoska dala malu zaockovat po prvy krat v 6 rokov a dopadlo to tak, ze za cely rok vybrali 10 antibiotik 😝 sama doktorka jej povedla, ze jej tym narusila imunitu ale vidis to ja som svoje sidlo dala taktiez zaockovat + proti pneumokokom ak uz mas nakupene vakciny tak sa daj zaockovat aspon budes mat svoj nazor na vakciny kazdy sme iny a kazdy inak reagujeme 🙂 ja osobne kebyze nesom tehu tak sa dam tiez zaockovat 🙂 raz to clovek musi skusit 🙂 🙂 no treba sa davat ockovat v predstihu a nie na poslednu chvilu lebo telo potrebuje isty cas na vytvorenie protilatok 😉

motylek17
9. nov 2009

v BA maju v decembri otvarat obchod pre deti a tehotne na 2000m2.... to bude neco 😀

petafr
9. nov 2009

no som napisala prispevok a uz tam nie je, pravdepodobne sa to neodoslalo, aj ked som si myslela, ze hej, ale to je jedno. Mne sa tiez velmi nechce davat sa ockovat, vlani som chripku nemala, tak klop, klop.
Veronika, panika je zly radca, ani vakcina ta nemusi ochranit. Chripka A nie je normalne nebezpecna, je nebezpecna pre ludi, ktori maju uz aj tak problemy alebo ine komplikacie... A tehotne su prioritne ale az od urciteho mesiaca tehotenstva, ak si dobre spominam, v zaciatku tehu sa ockovat nesmie...
nadenka, oprav ma ak sa mylim ( nadenka = nasa encyklopedia 😀 )

tea333
9. nov 2009

Jee Miska si ma potesila, ja som stale chodila do posilky, ale som rozmyslala ze by som sa dala aj na nejake cvicenie, latinsko-americke rytmy to ja mozem 😉 a malinovo je odomna 2 km (byvam v studenom) takze so mnou rataj, este aj utorok mi vyhovuje 😉

tea333
9. nov 2009

motylek nevies ako sa ma volat alebo kde ma stat? nech to vygooglim 🙂

nadenkaaa
9. nov 2009

babule pise sa vraj by to malo byt bezpecne to ockovanie pre tehotne v hociktorom trimestri gravidity
ja neviem ja som bola zdravotnik a nikdy som sa nedala ockovat proti chripke lebo podla mna ta vakcina nemoze byt presne ta ista ako chripka ktora koluje kedze chripkovy virus vie velmi rychlo zmutovat takze ja ockovanie porti chripke neuznavam ale samozrejme proti gustu ziaden disputat ..aj proti tymto bubu z telky o prasacej chripke je podla mna len ucelove strasenie ludi na zvysenie trzieb farmaceutickym spolocnostiam ak ma clovek dobru imunitu tak by ho nemal ohrozit ziaden virus.je to nebezpecne pre ludi s oslabenou imunitou napriklad pre ludi s rakovinou po radiotepapii ,starych, pre ludi so srdcovymi chorobami celkovymi ochoreniami ako je napriklad cukrovka ..
liecena chripka trva tyzden a neliecena 7 dni takze asi to je moj nazor..ale samozrejme je to kazdeho osobne rozhodnutie 🙂

nadenkaaa
9. nov 2009

inak baby uz odvcera mam hrozne krce vcera to bolo viac vpravo v podbrusku a dnes uz je to aj vlavo normalne som sa tu skrucala ale ibalgin som si nedala statocne sa snazim to prekonat 😅 dnes som 9dpo 😕 takze ovu to nemoze byt a na kramy no snad mi nedojdu tak skoro 😕

lucialen
9. nov 2009

Nadi, tak vitaj medzi nami s bolestami 😒 Mna to drzi od vcera, dnes som mala za cely den asi hodinku bez bolesti ☹
Inak, co sa tyka chripky, ja suhlasim, ze rizikove je to hlavne pre ludi s oslabenou imunitou, aj ked tehulky si musia davat vacsi pozor, inak sa toho nebojim, nikdy som proti tomu ockovana nebola a chripku som mala len raz 😉

tea333
9. nov 2009

hm a ako mam urobit link na ff aby ste to videli? 😒

nadenkaaa
9. nov 2009

no ono tie bolesti nie su stale obcas su silnejsie obcas slabsie ako keby ma to tam tahalo a este mam na mrchu cas 5 dni nechapem takto ma to tusim etste nebolelo.. ale nechcem si nic nahovarat 😔

nadenkaaa
9. nov 2009

tea vlavo v menu mas sharing a tam kliknes a druhe je home page ssetup a ked na to kliknes tak sa ti zjavi riadok v ramceku ktoru okopirujes a hodis sem 😉

tea333
9. nov 2009

ja Vam baby prajem aby ste sa tento mesiac nasli vsetky v nadenkinej tabulke pod tehulami 😀 😝
Nadi 5 dni je chvilka, ako kazdy mesiac- pockame uvidime 😉

nadenkaaa
9. nov 2009

tea ved nic ine nam ani neostava len cakat..." dum spiro spero"(kym dycham dufam)

tea333
9. nov 2009

ale zabudla som zaznacit dnesne snazenie.. 😉

tea333
9. nov 2009

nadi vidim to tak ze sa coskoro dockame, prepadla ma dalsia vlna optimizmu 😀

lucialen
9. nov 2009

Nadi, ved aj mna to tam taha, len cakam kedy mi matenica vypadne 😅 😀
Tea, no ukaz grafik 🙂

nadenkaaa
9. nov 2009

tea no uz sa to zacina rysovat 😀 ty mozes znacit snazenie pre svoju informaciu ale nemusis ho zverejnovat 😉je to na tebe 😉

tea333
9. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/2af28f
luci ukazujem stale 😀 😀 😀

lucialen
9. nov 2009

Tea a iba 2 dni si merala? 😀 Pekny graf 😀 Mozno si mala vcera aj ovulku, ked tam mas taky skok 😉

tea333
9. nov 2009

luci nemyslim, skor to bolo tym ze bola zima a spala som len 6 hodin, to je pre mna malicko, vsak uvidime ako sa vyvinie 🙂 predtym som mimochodom skusala merat v piatok rano a bolo to 36,5 ak si dobre spominam..takze pochybujem ze 36,2 je nejaka moja bezna teplota 🙂
zaujima ma ten obchod pre mamce a tehulky..motylik nam odletel, pocul niekto o tom?

tea333
9. nov 2009

nadi mne sa asi ani nezobrazuje, lebo v linku ho nie je vidiet 🙂

nadenkaaa
9. nov 2009

tea no pokial mas taky kratky cyklus moze to byt uz ovu vcera ked dnes to tak skocilo 😅

lucialen
9. nov 2009

Motylek skoncil v praci asi pred hodinou, predpokladam, mozno este nie je na nete 🙂 Ale aj ja by som rada vedela kde to je 🙂

nadenkaaa
9. nov 2009

tea no budeme mudrejsie az ked budes merat cely cyklus 😉 planujes aj ovu testy ?

tea333
9. nov 2009

tento mesiac budem len sledovat graf a cyklus..ako bola ovu vcera, tak hmm...skusali sme vo stvrtok, tak dufam ze nebolaaaa ☹ aj ked mozno dnes by som to este stihla 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre