Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
9. nov 2009

Ja idem kupit drahemu gramofon, uz od leta ma s tym otravuje, a ja mu len hovorim, z e co si na tom bude pustat, ze ho to rychlo omrzi, tak predpokladam, ze bude prekvapeny 🙂

dzou
9. nov 2009

hej hej ja si vacsinou kupujem vianocnu ruzu... ceresnu ani neviem kde by som tu zohnala 😅 ...
raz mi mm kupil na narodky vian. ruzu on totiz nevedel co to je a tak sa vytesoval ze ake pekne mi kupil kvietky 😀 a ked som mu povedala co to je tak sa smial a teraz mi kupuje kazdy rok 😀
ja som mu predminule vianoce kupila modely motoriek ale take ze si ich musel sam poskladat tak sa tesil ako male dieta 😀
luci a co dobre varis?

lucialen
9. nov 2009

Teraz len pobolieva, ja len varenie nemam rada. Robim take zemiaky v rure som opiekla, dala na to platky bravcoveho masa, cibulku, teraz cakam kym to bude makke a chrumkave a na masko este pojde syr a zapecie sa 🙂

nadenkaaa
9. nov 2009

ja mam celkom rada varenie neznasam len to ked musim vymyslat co varit 😅
a tie zemiaky tam das surove a najrpv ich zapekas alebo ako to presne robis?

dzou
9. nov 2009

hmmm to znie dobre luci 😉 myslim tie zemiacky a masko...
no ja som tak min rok kupila ten netbook ze som mu hovorila ze naco mu bude ale potom sme ho kupili spolu lebo sa hneval ze mu nechcem dovolit tak sme sa povadili a potom som mu prezradila ze som mu ho chcela dat po stromcek..

nadenkaaa
9. nov 2009

dzou no mate z toho krasnu tradiciu 🙂
a viem si predstavit ved ked vidim mojho mm ako je v siedmom nebi ked sklada tie svoje modely je uplne ako babetko 😵 😀

lucialen
9. nov 2009

Moj mm mi volal pred pol hodinkou z roboty, ze tam prisla policia, ze hladaju nejakeho mladeho, nizsej poslavy v sedej mikine a samozrejme moj sedu mikinu na sebe, taz sa spytali ze odkedy je v robote a zobrali si od neho udaje z OP a bydlisko Tak teraz cakam, kedy mi zavola ze ho zobrali na policiu ako podozriveho 😀 On ma proste stastie 😀

dzou
9. nov 2009

haj nadi pekna tradicia...a stymi motorkami som mu nahradzovala detsvo 😀 ked dotaval same ponozky a pyzama 😀
luci no teda... tak nech to s nim dopadne dobre 😉

sharmana
9. nov 2009

ahojte kočky, tak čo máte nové?
ja som absolvovala nt skrining, všetko je vraj v norme, nt 0,11cm čo je 1, vraj to je v pohode, neviem ja sa nevyznám a krpec má 5,57cm.. a mám aj tú knižku... 🙂 krvička, no, mám niektoré výsledky hraničné, ale že je to v poho, len málo železa, takže musím papat veeela červeného mäsa a listovú zeleninu.. 😉
no ale problém je, že mám zapálené hrdlo, takže zajtra idem k obvodnej a asi pôjdem na PN, lebo ja som na hrdlo háklivá, angíny a zápaly hrdla sú jediná choroba, ktorá ma trápieva raz, dvakrát do roka.. chrípky nechytám...
no lenže v tehu sa dokopy nič nedá užívat, vždy mi pomáhal jox a tamtum verde, čo teraz nemôžem, takže som zvedavá, ako sa s týmto budem trápit 😒

nadenkaaa
9. nov 2009

dzou a to este uvidis ked budete mat mrnuska ako sa bude s nim hrat 😉 🙂
luci drzim palce nech sa to vysvetli

dzou
9. nov 2009

hej nadi na to sa tesim 😀 ja fakt dufam,ze budeme mat chlapca 😀
ahoj sharmi tak super ze je vsetko s mrnuskom ok... joj moja rychlo sa vyliec a bioparox ti nepomaha? to tusim mozu aj tehule lebo je to lokalne atb

brisilda
9. nov 2009

jeeej kocky vy tu uz preberate vianoce? tak u nas sa pripravuje vsetko na mikulasa 😀 krasna vyzdoba stromcek a tak dalej + pecenie kolacikov mnam 😉 cize si uzivama predlzene vianoce hlavne koly malemu 😉 od malicka ma zauzivane, ze stromcek nam nosi mikulas 😀 a co sa tyka darcekov tak to je u nas dilema kedze u nas su vianoce kazdy den 😉 ak nieco treba kupi sa to hned a necakame do vianoc 😉 caro vianoc je u nas v tej atmosfere a nie v daroch 😎

nadenkaaa
9. nov 2009

sharmi to je super ked vsetko vyslo dobre a co sa tyka toho hrdla radsej chod na pn aby si bola co najmenej ohrozena od ludi

dzou
9. nov 2009

ahoj bris my sme doma vzdy mali stromcek ze nam ho priniesol jezisko... teda moja mamina vzdy v noci 23.2 zdobila ked sme spali 😉 a potom uz ja ... ale tu v Uk si ties zdobim skor tak zaciatok decembra...
bris jasne ze to nie je o darcekoch ale tak zase aby nic nebolo pod stromcekom 😅

sharmana
9. nov 2009

dakujem kocky, velmi sa mi nechce k tej obvodnej, lebo tam bude milion chorých ludí, no ale čo už, aj tak by ma to chytilo a ešte by som dostala horucku... bohužial, teraz musím mysliet v prvom rade na malé... inác tak sa dnes roztahovalo, ruky nohy kade tade a aj koplo nožičkou 🙂
ja milujem mikulása aj vianoceeeeeee 😵 😵

brisilda
9. nov 2009

shami tak to je super 😉 hod aj foto zo sona 😉 ja idem na poradnu a skrinig 19.11 aj sa bojim aj sa tesim, ze uvidim drobceka kiez by uz zacal kopat aby som citila pohyb 🙂 dzou ak chces mat chlapceka tak sa treba snazilkovat v case ovulacie co uz davno robite 😉 takze tfuj tfuj az sa tam krasne zahniezdi

dzou
9. nov 2009

jasne ze to maloo byt 23.12 a nie 23.2 😀

dzou
9. nov 2009

ja viem bris ako aj ked bude dievka nebude vadit ale pipika by sme prijali viac 😉
aj ja milujem vianoceeeeeeee a tu su take trosku smutnejsie lebo sme len sami dvaja tak uz dufam, ze dalsie vianoce budeme traja 😀 +pes 😀 minuly rok mal pes najviac darcekov 😀

brisilda
9. nov 2009

shami na tvojom mieste si skus najskor zavolat doktorke v lekarni predavaju original cmulacie tabletky septisan pre tehotne 😉 je dobre ich uzivat hned na zaciatku ked hrdlo estelen zacina skrabat popripade kloktaj slanov vodou taktiez som mala problemi s anginou ☹ antibiotika by som uzivala iba v krajnom pripade

sharmana
9. nov 2009

bris. a to ides na prvý skríning alebo to už ten druhý? lebo mne hovorila lekárka na skriningu, že v 20. týždni sa potom ide na 2. skrining.. a neboj sa toho, určite je všetko v poriadku, iné si ani nepripúštaj...

brisilda
9. nov 2009

shami ja som bola na 1 v 11tt a teraz idem v 16tt a na 4D idem 21tt 😉 cize este pred vianocami by sme mali mat krasny darcek ak bude vsetko v poriadku 😉

sharmana
9. nov 2009

bris. ja som už predvčerom bola v lekarni, a tam mi odporučila lekárnička homeovox=pastilky, ale mne pastilky celkovo nepomáhajú, ja ked už mám zápal v hrdle, to treba riadne vydenzifikovat a na to bol najlepsí jox alebo sprej tamtum verde, už sa mi spravil na podnebí aj jeden aft a to je jasné, že treba nieco robit..

brisilda
9. nov 2009

shami tak to ti nezavidim ale 1 trimester mas za sebou cize podla mna ti uz ani antibiotika naublizia kedze doktorka isto vie co ti moze predpisat ja sa modlim aby som este pol roka vydrzala bez choroby

sharmana
9. nov 2009

bris. jááj, ty už máš za sebou skrining, tak to máš super... ja som bola v gyn fiv a tam ma objednali až na 13. tt teda teraz na 1. skrining, a ten 2. skrining že od 20.tt robia a 3D od 24tt, neviem, oni to tam všetko tak nejak oneskorene majú 😀 ale však rozmýslam že sa môžem aj v inej klinike objednat, ved to je za jedno a skrining je platený poistovnou, tu som platila len za objednanie na presnú hodinu...

lucialen
9. nov 2009

Jaj, volala som s maminou, ze to jej susedu prepadli, je v nemocnici a ukradli jej trzbu zo stanku, ze nejaky cigani.
Ti policajti sa do toho nejako zazrali, moj taky modrooky bledy cigan 😀 Tak hadam ho nezaradia medzi podozrivych 😀
Nadi, tie zemiaky som nakrajala na kolieska, trochu opiekla, potom dala maso, zase popiekla, potom cibulku a zase opiekla a nakoniec ten syr rozmiesany s mliekom a zase zapiect 😉

dzou
9. nov 2009

babulky tak uz mm je doma este ide vylozit veci z auta aby ho nevykradli 😉
tak sa asi pojdeme okupkat a potom nejaky filmik...
joj baby tak je super ze uz mate tie skreenengi za sebou 😉 sa moc tesim s vami 🙂

lucialen
9. nov 2009

No ja nechapem, ze Leona vypadla 😒

sharmana
9. nov 2009

no, tak dala som do albumu nejaké fotky 😉
luci. ani ja to nechápem, ale práve to je problém, že hlasujú pubertáci a tí nevedia ocenit kvalitu hlasu..

lucialen
9. nov 2009

Ja som vcera tiez poslala sms Dominike 😉 Preto lebo je tam auto ako cena a zislo by sa 🙂 To bolo prvy krat co som poslala sms do takejto relacii 😀

lucialen
9. nov 2009

Sharmi to tvoje male je uz ako velke 😵 A brusko ti uz dost vyskocilo 😉 Len si uzivaj tehotenstvo aj nadalej, ked nevracias, tak si lahko pribera 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre