Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
23. júl 2009

monika netreba hadzat flintu do zita ved aj vikend to je vzdy viac ako keby si ho mala vidiet raz za mesiac 😅 takze hlavu hore 😉
tea no hadam to nebude take zle ono vzdyb pridu aj take dni my sme teda dost talianska domacnost 😀 😀 ale nakoniec sa to vzdy urovna 😀 😀 a zasa ak by to vsetko vzdy malo byt take jednoduche asi by sme si tie veci nevazili a brali ich ako samozrejmost

pici
23. júl 2009

ja pojdem teraz niekedy k dokymu. sme sa tak dohodli ked som tam bola v januari ze nech sa potom tak o 4 mesiace zastavim. nech ma pozrie... akoze nestresujem, povedal ze pokial sa do roka nepodari tak potom budeme riesit, ze nemam stresovat atd...

lucialen
23. júl 2009

Tak ja idem trochu do zahrady kopkat, asi dlho nevydrzim v tejto horucave 😒

lubka89
23. júl 2009

ahojte

tea333
23. júl 2009

mne sa vymazal cely text..fasa..

lubka ahoj 🙂

monika je to tak ze je nam jedno kedy to bude a ma to byt piatok a u znameho v kastieli hostina, 12 ludi a saty uz mam a ziadne vyzdoby a pod neriesim..
takze sme sa dohadovali na jar, potom na jesen, ale moj tato aj svokor nam chcu dat dary a teraz sa ani jednemu s biznisom az tak nedari a nechceme aby s koly nam osklbavali, tak chvilu pockame..ved je to aj tak jedno

lucialen urcite nie v chorvatsku, a nie teraz, uvazovali sme o gr, ostrovoch, to robi napr. cestovka satur, maju aj katalog, a ja by som chcela na mauriciu lebo tam chcem ist ale uvidime, lebo drahy sa boji lietat a naposledy som sa musela hadzat o zem a aj tak mi skoro zomrel po ceste (isli sme az do kene) takze asi tak

fazulka1512
23. júl 2009

babulky, to ked sa snazilkujete a z vas vsetko vyjde von tak to nieje asi dobre nie, co o tom viete

tea333
23. júl 2009

ja nic ☹ neviem

lucialen
23. júl 2009

Fazulka, jasne ze nieco vyjde von, ale urcite nie vsetko, ti najlepsi sa dostanu daleko 🙂 Ved nevies kolko islo dnu, tak ani nevies kolko islo dnu 😉 Tym sa fakt netrap

fazulka1512
23. júl 2009

nie ale napr, mne minuly mesiac skoro vsetko vyslo von, tak som si vravela ze to asi z toho nic, ale teraz uz davam pozor, ani kvapka nazmar 😉

brisilda
23. júl 2009

fazulka 😉 presne ako pises tak tak ani kvapka nazmar 🙂 Ja to taktiez tak robim no zatial bez vysledku ale asi je skoro na zaveri pockam si do 6.8 ak jic tak pokracujeme dalej v snazilkovani 😒

brisilda
23. júl 2009

lubka ahoj napis ako si na tom ty so snazilkovanim 😉

pici
23. júl 2009

no najlepsie je ta gymnastika co si fazulka spominala. trochu pockat. ale nejaky sikovny bicik si urcite cestu najde si myslim....

lucialen
23. júl 2009

Ved aj ja vzdy po tom cakam lezim aspon 15min, nech sa dostanu co najdalej, a ti co vyjdu von, to su nejaky lenivci, ktori nemaju zaujem 🙂 Ved niekolko tisic sa ich dostane az do ciela, to by malo stacit 🙂

tea333
23. júl 2009

myslim ze si na to zacnem davat pozor.. 🙂

brisilda
23. júl 2009

Pocujte snazilky a co je lepsie ked su spermie ( stare alebo cerstve ??) viete ako to bolo v tom maf stor 😀 tam odporucali cerstve no ja si myslim , ze cim starsie tym sikovnejsie alebo sa mylim????

fazulka1512
23. júl 2009

brisilda ty mas aky dlhy cyklus, lebo ja mam dostat ms 7.8, s ovulkou si na tom ako

tea333
23. júl 2009

prave sa mi dostavil PMS ☹ ☹

brisilda
23. júl 2009

fazulka ja som podla kalkulacky mala ovulku 19 no pise sa ze 4 dni pred a 4 dni po mozes este otehotnet ja neviem ci to je alebo neni pravda ja na ovulku akosi neverim snazime sa kazdy den a basta 🙂)))) 4-6 by som mala dostat mrchu no dufam a verim, ze ju nedostanem 😀 ak ano chuda manzel bude musiet zarezavat kazdy den a poriadne 🙂))) 😀

lucialen
23. júl 2009

Pred 2 mes. sa ma kamaratka pytala tiez, ze to asi nie je dobre ked jej spermie vytecu. To sa snazili prvy mesiac, 3 krat sa posnazili, nevedela presne ani ovulku a sup uz je v 3tom mesiaci. Asi boli sikovne spermie 🙂
So starymi alebo cerstvymi, to fakt neviem 😖

brisilda
23. júl 2009

luci tak treba zistit ne? 🙂

tea333
23. júl 2009

no zevraj najlepsie su 3 dnove..ale postupne sa oni dotvaraju,ale najlepie je skusat kazdy 2-3 den

brisilda
23. júl 2009

tea dik za radu dufam, ze o mesiac uz budem mat 2 ciarocky na teste a mimochodom ako verite tomu cinskemu kalendaru na pohlavie dietata??? 🙂

minka21
23. júl 2009

ahojky....preslo 7dni od snazenia a mam take bolesti v podbrusku,sem tam ma tam pichne,moze to byt znak sak?ze sa nam zadarilo 😵 😵

brisildaa ten cinsky kalendar je aky???to ten podla veku matky a mesiac ci ktory?

lucialen
23. júl 2009

No presne som chcela napisat, citala som ze spermie dievcenske su pomalsie ale preziju dlhsie a spermie chlapcenske su rychlejsie. Teda ak mas styk v case ovulky, chlapcenske spermie sa dostanu k vajku rychlejsie, ale ak mas styk 2dni pred ovulkou, tak zase je vacsia sanca ze dievcenske oplodnia vajicko, lebo tie chlapcenske uz nie su. Neviem ci je to zrozumitelne, ale snazim sa 🙂
A ten cinsky kalendar, my sme to s kamaratkami pocitali s ich detmi, aj nasimi rodicmi a tak, a asi len v dvoch pripadoch z povedzme 30tich nevysiel. Tak asi je celkom fajn

lucialen
23. júl 2009

Mimka, ze 5-10 dni po ovulke sa uhniezduje, ja som to dost citila, takze moze byt 🙂

fazulka1512
23. júl 2009

ked sa uhniezduje tak to citit ze ta pycha vo vajku, alebo kde to citit?

minka21
23. júl 2009

len mi sme zacail sa snazit hned po mrche a kedy mam ovulku to netusim🙂 ja to stale citim, chvilku klud a zrazu take slabunke bolesti 😵 😵 ako pred mrchou🙂 test sa robi az tak po 14 dni,sak? lucialen a ty si v ktorom tt?

lucialen
23. júl 2009

V maternici, mna asi 2-3 dni dost bolela, ani nie pychala

lucialen
23. júl 2009

Mimi, to moze byt aj ovulka. Ja nie som tehu, bola som s nestastym koncom, dotiahla som to len do 9tt ☹

fazulka1512
23. júl 2009

takze ked sa uhniezduje tak vajka s tym nemaju nich spolocne, vajka len vylucuju vajko, ked sa uhniezduje tak uz citit maternicu, podbrusko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre