• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
lucialen tak toho co sa stalo tebe sa ja velmi obavam a hlavne ak by sa to malo stat v 7-8 mesiaci :unamused: :frowning2: hroza vobec pomysliet no ako sa hovori kto sa boji nech nejde na bojisko takze napriek strachu s chorob v tehotenstve do toho idem a necham vsetko v rukach osudu no rada by som vedela ci sa da v tehotenstve ockovat
23. júl 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabiatko, vdaka za info. dufala som, ze budem podobny pripad (ze mi najprv vysiel test negativny a ze pockam a moooznooo sa zmeni), ale uz teraz citim, ze tento mesiac teda este nie :confounded:
23. júl 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale v 7-8 mesiaci to uz nieje take pravdepodobne. Najhorsie je v prvych troch, ked sa vyvijaju vsetky organy. Ale nemyslite na zle, len si davajte pozor, aby ste neochoreli. Aj ked neviem ci je to v tychto teplotach mozne :slight_smile:
23. júl 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci dik za info
23. júl 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som take hororove pribehy o potratoch precitala,ze som rada, ze to takto dopadlo
23. júl 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle, to nikdy nevies, ja som sa vobec necitila tehotno, aj som to tu vtedy pisala, mne totiz vobec nic nebolo, ani jeden priznak, len to pichanie mi bolo podozrive, ale aj to doslo dako neskoro, tak som nevedela o co ide. tak drzim palce :wink:

baby, idem doucovat anglinu, tak tu dlhsie nebudem... zatial pa :slight_smile:
23. júl 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabiatko ja som praveze nejake priznaky mala... preto som si myslela, ze to vyjde. ale prislo, co by inac neprislo, takze nateraz je to jasne :rolling_eyes: :slight_smile:
23. júl 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posielam pomocku na vypocet plodnych dni: http://babymed.com/tools/fertility/calendar/
vela stastia :slight_smile:
23. júl 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý deň prajem baby, no vy ste sa tu dneska riadne rozpísali, som vás musela čítať skoro hodinu :grinning:

inakšie vítam nové tváre :wink: a prajem úspešné snažilkovanie
23. júl 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam biely vytok, ovulka je tu
23. júl 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fazulka, vidim to na nas spolocny termin porodu, v aprili :slight_smile:
23. júl 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka ja som čítala že pri ovulácii je priesvitny výtok, podobný surovému bielku z vajca, ked je biely výtok to je tehotenstvo
23. júl 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucialen, to nahodou nevychadza na maj, lebo tie co teraz otehotneli tak ze rodia v aprili
23. júl 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biancarv- ja mam ten z vajca, :slight_smile:
23. júl 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka ale ked aj ty teraz otehotnieš tak budeš rodiť v apríli :grinning:

takže ten výtok nemáš biely?
23. júl 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vytok je taky vajcovy, je to ten ovulkovy
23. júl 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak hor sa do snaženia :grinning:
23. júl 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len keby som mala mm doma, prisiel z prace a hor sa na trening, mozno vecer,ale ako ho poznam tak to bude skor skoro rano, sperma vydrzia 48 hod, ja mam v sebe zasobu tak aj s tym ranom budem spokojna
23. júl 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ešte že sa môžeme na tú zásobu spoľahnúť
23. júl 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len dufam ze si tam pekne plavaju a nahanaju vajko, nie ze su uz pokapane :grinning:
23. júl 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte snažilky snaživé, niečo nové?
23. júl 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fazulka, koniec aprila je nas :slight_smile:
23. júl 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babule ten koniec aprila by aj mne vyhovoval :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak dost ste tu toho popisali na to ze bolo take teplo vonku :wink:
23. júl 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, dnes odišla mrcha červená, tak sa teším, že Sofia zaspí a ideme na vec :grinning: , ak neodpadnem skôr ako ona :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Riadne ste sa rozpísali, ja som dnes v robote nemala čas na vás mrknúť ani na sekundu :confounded:
23. júl 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rodos mne odisla vcera :wink: a tiez chceme dnes na to hupn ut aj ked my uz sme na to hupli aj posledne tri dni :grinning:
23. júl 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne dnes tiež už končí mrcha jedna a od zajtra začíname, možno aj dnes už by sme mohli. :sunglasses:
23. júl 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,
den PO nie je skoro? kazdy druhy den skusat by mohlo byt ok, co myslite?
23. júl 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj baby, tak to bude zaujímavé sledovať, ako sa nám to podarí, keď sme spolu na štartovacej čiare :grinning:

ak sa nám to teraz podarí, tak nám to pekne vyjde na máj :sunglasses:
23. júl 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi moja naaj kamoska otehotnela dvakrat vzdy v posledny den menzesu ked to robili :wink:
23. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rodos pokial by posledna ms bola v tomto bodobi tak to vychadza na koniec aprila
23. júl 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok