• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
tak si to nadi užite :grinning: dobrú noc
23. júl 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spanihelka nebooj daj tomu cas ja viem je to tazke ja som taktiez netrpezliva ale treba len verit ved predsa zazraky sa deju :wink:
23. júl 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som z toho smutná :frowning2: ale ja veľmi verím na zázraky :grinning:
tak budúci mesiac pôjdeme ako vy...každý deň...a som zvedavá na vás potom daj vedieť čo a ako, prajem vám to z celého srdiečka
23. júl 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc všetkým...zajtra si popíšeme
23. júl 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spanihelka a ako dlho sa uz snazite??? :unamused: ono obcas treba vypnut odreagovat sa a uzit si sex tak ako sa patri nelen sup sup a plodme :wink: uvidis niekedy vela robi stres co sa potvrdilo uz v nejednom pripade
23. júl 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky :wink: :grinning:
24. júl 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko nadenka, no co aka bola noc?? :grinning: bola horuca ako si pisala?? :slight_smile: xi xi plodili ste o 106. ja mam teraz mrchu, som vcera dostala a tak som sa tesila, ze budeme mat pekny vikend s manzelom, ved aj bude ale bez postelovych radosti :pensive: noo nemvadi, budu o tyzden :grinning: :grinning:
24. júl 2009 o 08:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, si predstavte zháňam kvapky Femi a nikde v lekárni ich nemajú :frowning2:
24. júl 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no noc bola horuucaaaaa :wink: :grinning: asi trikrat :grinning: dne bude pauza lebo neviem neviem ako by som to rozchodila :sweat_smile: :grinning: na buduci tyzden vypadneme na taku mensiu dovolenku tu po slovensku tak tam to este len zacne kedze ma byt ovulka :wink: moni neboj ved ono da sa spravit pekny vikend aj bez :grinning: mne akurat predvcerom mrcha skoncila tak dufam zze uz dalsia ani nema ambicie prist :wink:
24. júl 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi femi?a to je na co?
24. júl 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi - to je na podporu činnosti vaječníkov aby ovulka prišla tak ako má
24. júl 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka - to si mala ty takú veľkú chuť alebo manžel? Lebo 3x za noc by som ja nezvládla. :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha uz rozumiem andzi mas problemy s cyklom?
no asi najskor manzel a potom ja :grinning: :grinning: no ale potom uz som padla jak hnila hruska :grinning: a ddnes musi byt pauza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. júl 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo ved ano, spravime si nejaky pekny vikendik a v sobotu nam maju pristr este gratulovat k svadbe s manzelovej rodiny co neboli na svadbe, takze bude veselo a aj tak budeme unaveny
24. júl 2009 o 09:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis a nakoniec to bude este pekny vikend :wink: no my pojdeme v neelu zasa gratulovat svokre kedze ma meniny :wink: najhorsie je vobec vymysliet darcek :sweat_smile:
24. júl 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my pojdeme tiez gratulovat tete a starkej a dnes ujovi a bratrancovi a zaroven svagrovi :slight_smile:
24. júl 2009 o 09:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, no moja svokra mala včera meniny, a ja som na to zabudla :zipper_mouth: , díky že ste mi to nepriamo pripomenuli, no som jej napísala teraz sms, tak dúfam že nebude smutná, že sme včera na ňu zabudli :sweat_smile:
24. júl 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte v nedelu musíme gratulovať manželovej tete k meninám a manželovej starkej k narodeninám :rolling_eyes: , no riadne nabitý je tento týždeň :confounded:
24. júl 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bianca no co uz clovek sa tomu nevyhne :wink: inak ako sa mavas? :sunglasses:
24. júl 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vy si chodíte gratulovať aj s takouto vzdialenejšou rodinou, ako je manželova teta a pod.? Ja napr. sa musím premáhať ísť gratulovať aj švagrinej, lebo sa moc nemusíme a nieto ešte vzdialenejšej rodine. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. júl 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca: už si si robila TT?
24. júl 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi to nastastie nemusim chodime len blizkej rodine
24. júl 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi jeho teta je jeho mamy sestra a ona je akurát tu na dovolenky, inak žije v BA, takže len preto jej budeme gratulovať lebo je tu

a nie ešte som nerobila test, ale mám už kúpeny tri testy :slight_smile:

nadenka mam sa super, chcem už mať v rukách tehu knížku a bude to paráda :grinning:
24. júl 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca tak to verim a uvidis ze uz to nebude dlho trvaat a budes ju mat v rukach a k tomu este aj fotku svojej fazulky :wink:
24. júl 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca: a načo tri? Tebe stačí len jeden a budeš tam mať čiarku jak vyšitú! :slight_smile:
24. júl 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. júl 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no andzi pre istotu :wink:
24. júl 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenkaa a niesi ty uz tehu? alebo ja uz stracam prehlad

biancarv a ty ako?

mne zatial mrcha nedorazila, tak si zajtra spravim druhy test
24. júl 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ellit dobre je veru, dobre a už si dala do albumu ten prvý test? :wink:
24. júl 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dam az ked mi zajtra vyjde dobry ten druhy, dam tam oba....teda ak vyjde

a ty si uz preco nespravis???? :slight_smile: