Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
23. nov 2009
motylek17
23. nov 2009

tea ☹
tak potom neviem, skusi si daco precitat o dlzke LF... a uvidis, snad nieco najdes 😉

groka
23. nov 2009

skus klasicu najskor caj

tea333
23. nov 2009

groka aky caj?

brisilda
23. nov 2009

cherlady ten kosik sa neoplati kupovat pokial mas postielku a k vasim si kup radsej cestovnu postielku ktoru vyuzijes ovela dlhsie ako len na pol roka 😀 a pokial budes mat neposedne a uplakane dieta tak mu radsej kup vibracne kresielko s melodiami 😀 toto cudo mam tiez uz doma a vela mamiciek si to pochvaluje 😉
groka co co za pitomca mas na jazdach???nabuduce slapni na brzdu tak, ze sa ocitne na celnom skle az vie, ze ema brzdit za teba 😀 ja som na jazach mala zase takeho co zenskym ktore sli po chodniku cumel na zadok a komentoval to v aute 😀 a druhy prezmenu jedol v aute 😉 no cuvat ma naucil az treti ktory uz mal coto za sebou a vedel co hovori 😉

brisilda
23. nov 2009

tea podla mna pije groka caj na plodnost 😉

groka
23. nov 2009

bris nie nepijem teraz na plodnost,ale ten na plodnost ked som ho pila,pri nom som sa mi podarilo otehotniet
tea teraz pijem obycajny zensky caj v ruzovej krabicke,ma alchemilku a to je podstatne ako aj pri tom na plodnost aj ten to obsahoval uz je potom len na vajku ci si dokaze najst take miesto z ktoreho sa mu uz nebude chciet odist

uz som si dala ibalgin,mi ide baby rozthnut gebulu 😠 a do toho len testujem,testujem,testujem,tak 3,4 chyb spravim najviac,ale nie som aj tak spokojna,mala by som si zacat citat aj hnihu,lebo nemam asi sajnu o com to cele je

groka
23. nov 2009

a hlavu mam ako na kolotoci a zaludok ako na vode,asi to bude tym dnesnym stresom a tu ocakavam aj to,ze mrcha pride neskor

brisilda
23. nov 2009

groka tak si teda chod lahnut bolest hlavy nezavidim par krat som to zazila a 😝 ble no mne pomohla stale kava alebo spanok 😉

dzou
23. nov 2009

ahojte kocky ako sa mate? nieco nove? idem si precitat tie romany co ste popisali 😉
inac rano potom ako som sem napisala mi prislo tak strasne zle som uz myslela ze sa pojdem vyvracat ale nic... nastatsie to preslo 😉 ale tak neberiem to nejak vazne lebo uz ma tak bolia prsia ze mrcha sa urcite blizi

mscat
23. nov 2009

dzou:a mám tě!! 😀 😀

dzou
23. nov 2009

hej a ja som len teraz prisla z roboty 😀 a este aj zacinam robit polievku tak nestiiiiiiiiiiiham vsetko 😅

mscat
23. nov 2009

dzou 😀 😀 já jsem všude a vidím tě 😀 😀
se podívám..a řeknu si...ááá dzou je tady vedle 😀 a už musím na tebe bafnout. 😵

groka
23. nov 2009

bola som si kupit kavu a na mensi nakup lebo sme nemali nic doma poriadne a idem si veru aj spravit kavu teraz to budem dlh hore,ale este zvazujem,napchla som sa teraz a kupila som si studensku pecat ale nie coko,ale to kde je aj kesu ,som dostala strasnu chut na to

dzou
23. nov 2009

a co tu nikoho zase ked ja som tu 😠

nadenkaaa
23. nov 2009

dzou uz si si vsetko precitala? 😉

dzou
23. nov 2009

este nieeeeeeeeeeeee este som len na 819 😉

nadenkaaa
23. nov 2009

sme ta dnes spominali 😀

dzou
23. nov 2009

hej to som uz precitala 😀 kroapckovanie pre teu ktorej uz dosla mrcha 😠 ale strasne skoro nie?
petka no moc drzim palceky aby to nakoniec cele dobre dopadlo
groka drz sa na autoskole 😉 nic nebij to zvladnes 🙂 aj ked je ten debil porste aj taky ludia musia existovat no co uz...
tu tie kosiky stoja asi tak od£50do£100 ale ja si asi kupim pouzity uz ved to bude aj tak len na par mesiacov ale teda urcite to nie je take drahe ako na svk a ja si ho chcem kupit kvoli tomu ze mame dom a postielku nebudem prenasat do spalne alebo do obyvacky 😀 mm segra ho napr. pouzivala tak ze maleo mala v obyvacke cez den tam aj spal a ona si daco robila alebo tak aby si trosku zvykal aj spat pri hluku(ako nie ze telka na plne pecky ale tak aby nemuseli chodit po spickach okolo neho) jaj no a vibracne kresielko to je jasne ze chceeeeeeeeeem a budem mat 😉 tiez je to super vec 😉

dzou
23. nov 2009

ja uz to mam vsetko prespekulovane co budem mat potom ked bude vacsie tak chcem aj taku malu hojdacku na zahradu a pieskovisko 😉 uz len babo nejak nechce ku nam prist ☹

dzou
23. nov 2009

baby kuknite este raz na moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/dzou trosku teraz nechapem ze kedy ff naznacil ze mam mat mrchu kedze posledne dva cykly som mala lf14 a potom 16dni tak tie cisla co su ak ma prist 29.30.alebo 1.? nechapem 😒 😅

dzou
23. nov 2009

jaaaaaaaaaj teraz kukam ze vy to tam nevidite idem to zmenit 😉

dzou
23. nov 2009

aha tak neda sa to zmenit... takze to nevidite zatial 😒 no tak ja neviem kedy ma prist mrcha ak bude lf az16dni ako naposledy tak az 1.12... no hroza dovtedy cakat sak akurat som rozmyslala ze tea uz bude mat aj dalsiu ovulku a ja este len mrchu po tomto cykle 😅

groka
23. nov 2009

bolest hlavy preslaaaaaaaaa 😅

groka
23. nov 2009

a chrumem pri vas kesu a hrozienka to ostatne s kavou,som vyliezla z vane aj s malym 😅 a asi pojdem zehlit,ale to len asi 😵
ahoj nadenka,kolky den cyklu si?

dzou
23. nov 2009

tak super groka 😉 akurat ma mm nasral ide pre daco co kupil na ebay a ja mam spravit maso na hamburgre a to robi vzdy on 😠 poprve ako vobec ale vobec sa mi nechce a [o druhe robila som to raz a nebolo to potom take dobre ako on ked spravil a potom este frfral ze nie su dobre ze uz bude len on robit a teraz toto 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

dzou
23. nov 2009

baby kuknite toto to je iny maniak https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

groka
23. nov 2009

dzou ja by som mu vysvetlila co sa stalo minule a nesla by som na just to urobit
ten strouzek je stare uz 😅 uz som to daaaaaaaaavno videla 😀 ale dobre,nie?chcela by som vediet,kolko to stalo penazi

dzou
23. nov 2009

halooooooooooooooooooooooo
inac ja sa uz zacinam taaaaaaaaaak tesit na vianoce ono aj ako tu uz niektora pisala ze aj ked pride mrcha az tak nevadi lebo ten mesiac bude taky sviatocny 😵
inac tak cez vikedn zi vytvorim album na mojej streche a hodim foto nechcem fotit teraz ebo uz je tma a je to naprd 😅

nadenkaaa
23. nov 2009

groka ved sme mali spolu mrchu nie? tiez ti prisla 16.11 nie?tak ak ano tak sme rovnaky den cyklu 😉
inak nic si nerob z toho blbca ja osm amala tiez najprv blbca ktory mi po prvej hodine povedal ze sa mam dat vysetrit ze ja sa nikdy soferovat nenaucim a vidis soferujem a chvalabohu bez nehody a aj cuvat a parkovat nemam problem 😉 😉 takze je to o zvyku a to tom ze casom clovek dostane tie spravne navyky len hlavne treba stale soferovat aby sa clovek nebal sadnut za volant 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre