Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
23. nov 2009

hej no to bude v sobotu aj tak som rozmyslala ze ak by naaaaaaaahodou bola teplota cca hore na 14dpo tak by som testla to bude sobota ale aj tak si myslim ze nebude co prsia ma uz presne tak bolia ako minuly mesiac len musim este kuknut ci mam nejaky test doma 😅

dzou
23. nov 2009

teda 2x som napisala ze to bude sobota uz mi hrabe no uz mam pripravne vsetko na to maso tak to idem znliagat dokopy fuj neznasam to 😠

nadenkaaa
23. nov 2009

😵 drzim palce

dzou
23. nov 2009

no co vsetky robite masko so mnou?ze u nikoho 😀 no ja uz len nahadzem burgre do mrazaku a hotovo 😵

lucialen
23. nov 2009

Dzou, my sme pozerali superstar 😀

nadenkaaa
23. nov 2009

dzou ja som tu stale len nikto tu nie je vsetci asi sledovali kto vypadol v superstar 😀 a teraz predychavaju 😀

dzou
23. nov 2009

jaaaaaaj no ja este musim vylozit umvyacku hodit do nej dalsi bordel a uz padla konecne 😀 no my sme mali xfactor vcera a konecne vypadli take dvojicky ktory tam vooooooooobec nemali o robit myslim ze cele anglicko si vydychlo ze nevyhraju 😀

lucialen
23. nov 2009

Xeni kde si? Ako si dopadla? 🙂

rhodosbb
23. nov 2009

lucy, nadi dakujem, praveze 14 dni od ovulky je len 25 DC a to si nepamatam, zeby som niekedy mala taky kratky cyklus...no ale sama som velmi zvedava ako to dopadne, aspon som zistila, ze si musim davat pozor, kedze ovu moze prist aj o tri dni skor ako zvycajne - zase som sa nieco nove naucila o svojom nevyspytatelnom tele 😀
jani, to moja mala pred spanim hysak, ze nevie nakreslit peknu flasu, ze nevie, naco ich to ucitelka na vytvarnej uci kreslit, ked ona je na take tazke veci este mala 😅 normalne som jej musela postavit na stol vinovu flasu a kreslila o dusu a potom z toho chytila hysak, ked jej to neslo...teraz uz spi 😎

lucialen
23. nov 2009

Veronika, tak budes mat kratky cyklus 😉 Teda mozno aj posledny a dlhy 🙂

janulka04
23. nov 2009

veronika, moje mae uz sususu mususu...nejako sa im dnes nechce spat 😒
A mm este neni doma z prace, sa mu neda dovolat, kelu, to aby sa clovek vecne rozculoval...
uz mam aj strach, lebo vzdy zvykne dat vediet a teraz nic.... 😖

rhodosbb
23. nov 2009

pytam sa teraz mm, ze kto vypadol a on ze gott 😀

idem ja kukat keby bolo keby....

pekny vecer snazilky a tehulky 🙂

janulka04
23. nov 2009

papa veronika, dobruuu

dzou
23. nov 2009

paaa veronika 😉
jani no neboj urcite je v poriadku 😉 joj tie tvoje male su take zlateeeeeeeee 😵

groka
23. nov 2009

janul nebojkaj,mozno je niekde v zapche a sa rozculuje nad sofermi a zabudol ti zavolat

idem ja kuk keby bolo keby a pojdem spat...

papa

lucialen
23. nov 2009

Precitala som si novy recept na plodnost: prve idu spermie, potom orgazmus zeny a potom vankus pod rit 😀
Skusime tento mesiac 😀

dzou
23. nov 2009

hej aj ja som citala ze je najlepsia ak zena ma orgazmus tesne potom co muz 😉 ze potom pri orgazme sa krcok namaca do spermii tak aby tam uz aj nejake boli 😀
pa groka vsetky ma opustate ☹

brisilda
23. nov 2009

ahojte kocky hlavne tie co ste nezamestnane neviete mi poradit co sa stane ak sa zabudnete hlasit na urade prace? ja som si teraz spomenula, ze som tam mala ist dnes a zajtra su nestrankove dni co mam podla vas robit? myslite ze ma mozu vyradit z evidencie???

dzou
23. nov 2009

presne nejak takto si chcem za mensi obnos kupit viac tehu veciiiiiiiii sak mne to neva ze to uz niekto nosil ved operem 😉 http://cgi.ebay.co.uk/Huge-Bundle-of-Maternity-...

janulka04
23. nov 2009

😒 bris, no ja neviem, ja som nikdy nezamestnana na SVK nebola, ae kamaratka tiez zabudla na jeden den, tak chytro utekala ku lekarovi a ten jej vystavil spatne marodku, na ten den...neviem, ci aj na viac dni nahodou nie, ale vyriesila to takto...povedala, ze juej bolo setsakra zle...neviem

dzou
23. nov 2009

bris ani ja neviem 😒

janulka04
23. nov 2009

aj ja som toho nazoru, dzou...akoze par novych kuskov si kupim k lekarovi, ale kedze som teraz doma a peniazky nam treba na byt, nahanam aj ja na E-bayi
babule, ste zlate...kiezby bol uz doma.... ☹

dzou
23. nov 2009

no sak aj ja nieco kupim nove ale keby sa napr. nieco taketo dalo vydrazot do£50 co sa urcite da 😉 tak za to mam akurat dvoje nove gate a tato tu ma napr. kolko vela topov 😉 potom budem hladat a kto hlada ten najde 😉 a takymto sposobom sa daju nakupit aj vecicky pre male 🙂 ale tak tiez budem nakupovat aj nove 🙂

dzou
23. nov 2009

jani nebooooooooooj 😉

dzou
23. nov 2009

to je inac tak ked su doma tak nam lezu na nervy a ked nahodou daco taketo tak sme ustrachane co snimi je 😉 😀

janulka04
23. nov 2009

hej, presne, en ako vravim, on sa VZDY ozve...este sa utesujem, ze mozno z prace siel na byt a maka tam, ale nechapem, preco tak dho....a pockajte, ako po nom vystartujem, zase bude mela 😀 😀 😀

dzou
23. nov 2009

jani tak dufam,ze sa coskoro ozve 😉
no tato mala ale veci 😲 no ale uz ja predava za vyssiu cenu http://cgi.ebay.co.uk/Maternity-Clothes-Large-B...

janulka04
23. nov 2009

ty aku mas vekost dzou? Anglicku? Lebo ja som na SVK mala 40 a tu mam 38 a je mi velka niekedy 😲 ...to asi prisposobili tym tucibombam tu 😀

dzou
23. nov 2009

no ja som mala dakedy 8 -10😔 to bolo34-36 a teraz mam 10-12 to je 38-40... ale12 uz mi je vacsinou velka ako kedy a teda ako si mam pootm kupovat tehu veci ako myslim velkost ako doteraz a ono to je uz prisposobene?

dzou
23. nov 2009

no jednoznacne sa uz neviem dockat 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre