• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
no ja nemam este nic nabud. tyzden mam dovcu 2 dni tak nabehnem do obchodov :wink:
24. nov 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej ty sa mas...ja uz mam dovcu nechanu len na Vianoce.ale to ubehne,ved uz len mesiac
24. nov 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no toto boli moje posledne 2dni okrem vianoc tak som si zobrala ze aj napeciem uz daco a pozdboim dom a tak :wink: uz sa neviem dockat :slight_smile:
24. nov 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa mi paci-vyzdobene domy.oni v UK maju take vyzdobene a vysvietene domy,vsak?
24. nov 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej :wink: je to moc pekne ale niektory to az prehanaju a maju to straaaaaaaaaaaaaaasne vela :grinning:
24. nov 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je take az gycove ze?
24. nov 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej je :wink:
24. nov 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ahoj ja koncim...pa a ked budes mat // tak daj vediet.drzim palce aby si mala
24. nov 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pa jasne ze dam vediet a ak by si aj ty mala tak daj vediet :wink: :grinning:
24. nov 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani tťak teda sa drz u dokiho :wink: tehu knizku ti uz podla mna musi dat niekto dava na druhej poradni a niekto az v 12 tt :unamused: + by si mala dostat prenatal box :wink: co sa tyka tehu podprseniek tak ja si kupujem klasika v obchode len o cislo vacsie :grinning: a dojcensku mam este po prvom a vobec som ju nevyuzila :grinning:
ahojte babule,neviem ako mam dat hlien,neni taky zlty ako vcera ci predvcerom,je viac do biela a mam ovulacne bolesti a krcok mam dole a tvrdy a otvoreny prepokladam,kuk graf,aj ked teploty su tam neni, viac bolest hlavy,ale mne to asi neda a budem meriat,lebo si myslim,ze ten caj mi posunie ovulaciu dopredu,ja ani hlien tusim nemavam po mrche cize ju budem mat skor,uz len preto,lebo som 8DC a uz ma boli brucho :confused: a inak ma boli na 10DC

http://www.fertilityfriend.com/home/groka
mata ahoj,aky dlhy mavas cyklus?boze mne keby stupla teplota na 12DPO uz testujem jak diva
24. nov 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky no ze ste sa tu aj ukazali :wink: ale groka pocas ovu ma byt krcok hore a makky tak neviem :unamused:
24. nov 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diik, bris....len ja nemozem natrafit na take bavlnene, ktore by aj podopierali a za prijatelnu cenu...lebo vsade su len krajkove a to ja teraz neznesiem, by som sa udrapala asi...
24. nov 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka no matak berie nejake horm.lieky lebo nemala vobec ovu tak preto ma take vysoke teploty :wink: ja som zvedava ako to so mnou dopadne :fearful:
24. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm dzou uz viem v BT mi napisali,tak ale dnes nie je ovu,to moze byt ak by som mala tak skoro mozno zajtra pozajtra si myslim,ale to robi ten caj
24. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to mas ten zensky hej? no ved uvidis a preco nemerias?
24. nov 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou nechcela som sa stresovat a nehat tomu trosku volnejsi priebeh kvoli psychike,ale tak tento cyklus mam nejaky divny ozaj
24. nov 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja prestavam meriat od bud. cyklu tiez :wink: ovu uz viem ze mam tak tiez nehc je to take volnejsie i ked urcite obcas premeriam :sweat_smile: :grinning:
ako sa inac mate?
24. nov 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ja sa mam dobre,az na bolet hlavy,navaly tepla,zaludok na vode,tocenie hlavy
24. nov 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej som citala o tej hlave :unamused: takdufam, ze sa ti to coskor napravi a bude ti dobre :wink:
24. nov 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som inac dnes zase tak unavena a to som sla spat vcera este naschval o polhodku skor a nepomolo :rolling_eyes:
24. nov 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou...v pohode, male sa vzajomne topia vo vani, tak mam na chvilku klud :grinning:
dnes sme si boli sadnut na obede a po duchaplnej debate, cim sme chceli byt, sme sa opytali Lindy, ze co bude, az bude velka....? A ona, ze:" Pit kavu" :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strasne tlaky dostavam do hlavy,nad uchom a stupa mi to hore,do slich,hned na to sa mi zakruti hlava,je to neprijemne,niekedy som neni schopna nic,ani otvorit oci
24. nov 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani boze tie tvoje male su bohovske :grinning: :grinning: :grinning: nemozem z nich a aj ja chcem pit kavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
groka :unamused: to nevyzera dobre a nechces zbehnut k lekarovi ze co to je?
24. nov 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka, chudatko, daj sa do poriadku...nejdes k dokimu? Mne sa to obcas ozve tiez tak, az mi je z toho na zvracanie a toci sa mi cely svet....a doktor mi raz povedal, ze to mam malo magnezia...a ked som si dala sumive, tak mi to trosku zmiernilo...ale v tehu sa to vzdy zhorsi...a pri malych mi aj zistili, ze mam bloknutu chbticu nejako...a ze to aj z toho moze byt, tak si vyber, ale byt tebou, skocim k lekarovi
24. nov 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou janulka vo stvrtok idem,ale ten lekar mi nepovie vobec nic vseobecak
24. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no inac dnes mi kamoska pisala v maili ze jedna jej kolegyna nemohla otehu a ze potom jej zistili ze ma nejaku krivu chrbticu ci co zo sedenie pri compe a ze potom chodila k chiropraktikovi (zaplatila asi 20000sk) a ze nejak jej to napravil a uz ma synceka maleho tak neviem co je na tom pravdy
24. nov 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som myslela ze vo stvrtok ide na gyndu
24. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na chvilu my vypadol kon aj vam?
24. nov 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok