Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
24. nov 2009

no stuplo, ae vraj nie moc...malo by vraj ovela viac, ale ako vravim, sharmi, ja som v tomto uplny laik

lucialen
24. nov 2009

Veronika, tak tebe sa to uz blizi 🙂 Zajtrajsia teplota bude smerodajna 😉
Xeni, tak dufam, ze vsetko bude rast tak ako ma 😉 Daj vediet

dzou
24. nov 2009

sharmi vcera mala petka vysledky 50hcg.. 😒
xeni no ja si praveze priznaky ako take nie ze uz nevsimam(ako ta bolest prs sa neda prehliadnut 😖 ) ale uz to vobec neberiem ako nejaky tehu priznak uz som ich mala tolko ze by som bola tehu aj 20x 😀 😀 tak to beriem ze uvidim podla teplotky 😉

dzou
24. nov 2009

veronika moc drzim palce na zajtra 😉

sharmana
24. nov 2009

50hcg? tak to jej kleslo, ved predtým mala niečo cez 300 tuším.. tak to mi je lúto ☹
dzou. a ty kedy nečakáš ms?

dzou
24. nov 2009

nie predtym mala 30hcg teda aspon myslim ze tak to bolo...
no ja tak v nedelu? neviem presne lebo lf mam 14-16dni

sharmana
24. nov 2009

aha, tak to si nejako zle pamätám...
dzou. no tak držím palčeky 😉

dzou
24. nov 2009

dakujem sharmi ale ja tomu moc nedavam nejaku nadej 😉

janulka04
24. nov 2009

ale, mysliet pozivne ti nic nevravi, dzou? 😵
a kde mame dnes sisu a nadenku?

dzou
24. nov 2009

no ja stale pisem ze ja myslim optimiticky ale toto je realisticke myslenie vazne si myslim ze sa to opat nepodarilo

janulka04
24. nov 2009

no, ved aj ja som si myslela, ze sa nepodarilo...v auguste 😀
ale ved jasne, chapem, ze sa nechces nejako nadiejat....
a mm mi prave oznamil, ze vybavil auto a zajtra sa stahujeme, hura...do kelu, nic sbalene nemame, krom nabytku, co uz je tam 😀 😠 😀

dzou
24. nov 2009

no tak ale ze sa to uz pohlo u vas s tym stahovanim este doktor a vsetko bude super 😉 tesim sa za teba...
hej nechcem sa nadiejat ale keby to vyslo joooooj taka by som bola stastna 😵

janulka04
24. nov 2009

dik, dzou, ved kolku dobu stale nic a konecne....vela veci nam vychadza..klop klop klop, az sa sami cudujeme
a to ti verim...
ja tu slzim nad kazdym pozitivnym testom...vzdy to mm oznamujem 😀 , chudak....

dzou
24. nov 2009

sak aj ja vzdy tiez slzicky ked kukam na testy 😵

janulka04
24. nov 2009

😵 no, idem sa ja tulit k mm...tak paaa dzou, dobruuu a drzim palce na zajtra...

dzou
24. nov 2009

paaaaaaaa a dik 😵

dzou
25. nov 2009

ahojte tak koncim aj zacinam 🙂 tak grafik http://www.fertilityfriend.com/home/dzou no kludne tak moze ostat ta teplota inac keby mi niekto v min. cykloch povedal ze budem mat tak viac 37.-miciek tak si poviem ze to uz urcite budem tehu ale teraz ani neviem co si mam o tom mysliet 😅
inac zase sa mi snivalo ze som dostala mrchu 😠
no dnes by som teoreticky mala ist na taebo ale uz teraz sa mi nechce najradsej by som asi spala cely den, no nic alle muusim ist pracovat tak pekny den sa praje 😀

groka
25. nov 2009

ahojte

http://www.fertilityfriend.com/home/groka 😕 ale v noci som mala baby jednu chvilu ze soim nevedela ci mam ist vraciat alebo to druhe,a bola som presvedcena ze by som ani nedobehla na wc,grcka sa uz spustala ale potom sa to vsetko stiahlo a ja som zaspala,ale hrozne nieco,ja neviem co mi je a vcera ked som isla spat baby dostala som ten tlak do hlavy,to nepisem,ze ma stale bolela a mne zacali trpnut ako keby usta,zuby a vsetko sa mi to postupne tiahlo az do hlavy 😢 zatial ma neboli nic

groka
25. nov 2009

idem zaniest maleho do skolky

dzou pekna hadica vies ze take koncia tehu?

brisilda
25. nov 2009

groka s tou hlavou nieco rob cim skor lebo to neni normalne
dzou 😀 ked to takto pojde dalej tak ja normalne az sampuss doma otvorim 😀 😀 😀 a ten sen sa mi paci 😉 ja som mala nieco podobne s babkou 😉

groka
25. nov 2009

bris no ved pojdem,ale tak budem museit poziadat ja o to aby mi vzal krv na vsetko mozne,lebo mi nebral od 18 rokov

groka
25. nov 2009

idem na wc som zvedava co zas bude,uz nechcem zaphu 😔

brisilda
25. nov 2009

groka a ty si neabsolvovala preventivne prehliadky??? ved vtedy ti musi brat krv.

brisilda
25. nov 2009

no zapchu mi ani nespominaj ja om koly nej mala normalne bolesti na pravej a lavej strane az kym to neslo von 😀 neviem si predstavit ze by som tak mala ist rodit 😒 no porisla som na to ze mi pomaha bezkofeinova kava s mliekom 😀 😀 😀

motylek17
25. nov 2009

babulky nemoze mat peta mimimaternicove tehotenstvo??? precitajte si: http://www.mamatata.sk/clanok/3061/2/10/mimomat...

- vid nizsie, tam je pisane o hodnotach HCG

rhodosbb
25. nov 2009

dobre ranko 🙂 , tak ja nasledujem nasu josie 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/2a64e5
mam taku istu hadicu, ako povedala groka 😀 v noci zase velka bolest podbruska, teraz rano sa to trosku ukludnilo...baby , doma mam dva testy a vobec ma nelaka si ich urobit, co je u mna dost cudne 😀 zajtra uvidim podla teploty, ak neklesne tak testnem a uvidim

groka
25. nov 2009

rhodos uz by som testovala
teraz je jedna baby v BT tiez ma hadicu a pozitivne testy na 10DPO
drzim palce

groka
25. nov 2009

bris nie neabsolvovala,mam dost vychyteneho lekara a ma velmi vela pacientiek,kasle na to ,ked to neni nutne

groka
25. nov 2009

motylek niektorym zenam rastie hcg pomali to vidiet aj na testoch ze jeden den je tien a o 2 dni je tiez tien a na dalsie 2 dni je o trosku silnejsia
keby mala mimomaternicove tehu,mala by bolesti,krce,alebo by krvacala

motylek17
25. nov 2009

ako je len dobre, ze nema... dufam, ze bude v poriadku...
rhodo nechces testnut??? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre