Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
26. nov 2009

bris,si na mna tvrda,ale ok,keby aj niekto doma sa zaujimal tak o mna...
ale nie,ja som dnes ozaj nebola schopna ist nikde,zajtra som zvedava co bude,no trosku mi je lepsie teraz,tak pojdem aspon umyt riady co tam mam trosku a pojdem po maleho

sisa2
26. nov 2009

luci - akurat dnes som pozerala jet kociky, nikdy som o nich nepocula. mne sa paci jet picasso, farba 05 🙂

sisa2
26. nov 2009

groka - to ked ti je tak zle, tak sa ides stretnut s kamoskami? fu, mna ked hlava boli, tak so mnou ani rec nie je, pri takychto stavoch by som nebola schopna niekde sediet a vykecavat sa.

lucialen
26. nov 2009

Sisa, ved aj kamoska si kupila v pl ten jet picasso, ale tu farbu 04 🙂
A ja som pozerala aj tento austin, aj ten mali v pl, ta konstrukcia sa mi velmi pacila, aj sportovy vyzera dobre ale tie farby sa mi na obrazkoch nepacia http://www.maderna.sk/kociky/hlboke-a-kombinova... a aj tieto volant trojkolesovy, trochu blby nazov, ale maju pekny vyber farieb http://e-wozki.pl/sklep/index.php?p9,implast-vo...

cheerlady
26. nov 2009

luci a ty uz po kocikoch pozeras? 😀
siska a peta drzim vam velmi palceky! 😉
groka mm mava silne migreny po otcovi,ale to je zalezitost tak jednodnova,da si tabletku a je lepsie. lekari vravia,ze bolest hlavy moze mat niekolko stoviek pricin,takze tazko je posudzovat,najlepsie by bolo fakt pobehat zakladne vysetrenia 😒

sisa2
26. nov 2009

petiiii, tak ako????

lucialen
26. nov 2009

Cheer, jasne 😀 To uz od prveho tehu pozeram kociky, ale vecicky a blbosti som si zakazala pozerat 😉 🙂

sisa2
26. nov 2009

luci - no ktovie, co nakoniec vyberieme 😀 u mna je stale favoritom stokke, ale mm sa nepaci 😔 vsak mam este casuuuuu 😀

petafr
26. nov 2009

ahojte, tak mam vysledky, stuplo to na 169 z 50 za styri dni, vraj sa to nevyvija dobre, a ze moze ist o mimomaternicove, v kazdom pripade mi povedali, ze oni z toho nemaju dobry pocit... tak som objednana zase o tyzden vo stvrtok a budeme vediet viac... ak by som zacala krvacat, tak mam ist do nemocnice...
tak som to zase dopadla 😢

sisa2
26. nov 2009

cheer - dakujem.
teraz pozeram, ze ty uz si za polovicou??? 😕 fu, vsak to uz ides z kopca! ani sa mi to nechce verit.
ako ste dopadli nakoniec s tym bytom? ci radsej sa nemam pytat?

lucialen
26. nov 2009

Juj Petka, no to je mi strasne luto 😢 Tak mi mozme len polemizovat, doktori maju skusenosti 😒

flamenga
26. nov 2009

petafr možno sa to ešte rozbehne 🙂 ale na 6tt je to asi fakt málo 😔

brisilda
26. nov 2009

peti cize jednym slovom povedane zase ta nechali v strese ☹
groka sorry no ja nechapem preco cakas tak dlho ja by som asi tazko mohla prehladnut 9 dnovu bolest hlavy + dalsie ine priznaky proste som strachoprt 😀 no ma to svoju vyhodu ak mi nieco je tak to vcas odhalia 😉 a nemusim si namyslat kadejake katastroficke diagnozi

cheerlady
26. nov 2009

luci tak to uz by som aj ja asi mala zacat nejaky hladat 😀

peti jaaaaj,to je hrozne ako ta natahuju 😔 preco musia byt taketo problemy,konecne nejaka nova tehula a aj to zatial s problemami ☹ strasne ma to mrzi,takze zase zostava len cakat.. 😔

sisa no o tom stokke som tu citala,ze je dost nestabilny a absolutne neodpruzeny,ze babatko na nom citi kazdu kachlicku v meste 😒 su tam aj pozitivne ohlasy ale dost negativnych 😖 ja som ho videla nazivo u nas ho jedny maju no ale tiez mi pride hrozne nestabilny a sportova cast dost malicka,myslim,ze za tie peniaze sa da kupit aj ovela lepsi a spolahlivejsi - to je moj nazor 🙂
no z kopca ako z kopca-zacinam rast,takze mi to pripada skor do kopca 😀 no zatial nijako,vcera som este vynadala mm,ci si ma nevie preboha pred nou zastat a obhajit a dalej sme to neriesili,lebo bol v praci,tak sa ho musim opytat,ze co mu vlastne povedala,kedy nam mieni vratit prachy a uz nech mam od nej svaty pokoj!

groka
26. nov 2009

sisa,kamoska sa stahuje mimo SR a je ochotna so mnou ist autom k lekarovi,takze by bolo blbne keby som nesla snimi na chvilu si sadnut kym mi nepojde bus domov a co mam ine robit?lutovat sa?a na co?mozno je to blba zacinajuca chripka a prepukne mi co chvila,no idem tym smerom kde byvaju...a ked dokazem sediet za pc dokazem sediet aj pri kave

petka neviem co napisat,skus sa zmierit s tym,ze nieco nie je v poriadku,ale skus testnut,pretoeze pri mimomaternicovom testy stabo silnu alebo vobec nesilnu,ale tak o nieco to stuplo,takze estem musis vydrzat tyzden,mozno sa to rozbehne

sisa2
26. nov 2009

peti 😖 a to teraz tyzden budes cakat, kym pojdes zasa na krv? dovtedy nemas ani kontrolu ani nic???

brisilda
26. nov 2009

napriklad aj preventivku som si robila takym stylom ze som doktorke nedala pokoj kym mi nevzala krv 😀 no a? ved je to jej povinnost a ja mam na to zo zakona narok ved inak mi nic ine ani nerobila 😠 a to ma vraj preventivka trvat min. pol hodinu 😀 a na hnisava mandle pri ktorych ma sice nebolelo ani hrdlo ani teplota nebola mi povedala ze si ich mam vyberat lyzickou no chapete? take nieco som si mohla naordinovat aj sama 😀

flamenga
26. nov 2009

ja som zase počula, že pri mimomaternicovom sa správa hcg tak ako pri normálnom, len maternica je prázdna 😒 Alebo hcg skáče... raz je vyššie, potom nižšie, potom zase vyššie..... Ale nestrašme s mimomaternicovým.... petka a ultrazvuk ako? Bola dutinka alebo nie?

groka
26. nov 2009

bris ale kde uz pojdem teraz?doki je uz prec z ambulancie,doobeda som bola v posteli,boli ma hlava viac a dlahie ako obycajne,no vcerajsia pohotovost a pristup lekarov ma zarazil a radsej sa kaslme na to,ved zajtra idem lekarovi a ten ma neneha len tak,takze nebudme robit zbytocnu paniku

flamenga
26. nov 2009

a krv až o týždeň sa mi vidí dlho.... mne sledovali krv každé dva dni 😖

sisa2
26. nov 2009

cheer - no viem si predstavit. a uz to bude len horsie a horsie 😀 uz aj citis pohyby?
co sa kocikov tyka, tak nas kym bol maly, tak mu prave vyhovovalo to drncanie sa po zlych cestach 😀 ale je fakt, ze za tie peniaze by teda mohol byt aspon odpruzeny. ja to este nemusim riesit, tak potom pozriem, co vyberiete vy ostatne 😉
dufam, ze sa vam peniazky vratia a fakt uz budes mat od nej pokoj. atrapa blba 😠

groka
26. nov 2009

flamenga tiez si myslim a viem,ze tyzden cakat je dlho,za tyzden sa moze stat vselico tak potom na co mame tychto lekarov?

flamenga
26. nov 2009

a ak ide o mimomaternicové tehotenstvo tak do určitého týždňa sa dá riešiť liekmi, ktoré sa podávajú a žena nemusí podstúpiť zákrok... takže fakt nechápem tú dobu, že týždeň.... 😠

lucialen
26. nov 2009

Cheer no mala by si zacat hladat, ved uvidis ake je to tazke vybrat kocik 😀

brisilda
26. nov 2009

inak neviem ako to chodi u vas no mna doki pozoroval dovtedy kym nevidel dutinku a zltkovy vak potom bol zvedavy na srdiecko a teraz ma nechava cakat aj tyzdnov 😀 podla mna tyzdenna cakacia doba je normalna no ak su akekolvek ine problemi treba utekat na pohotovost alebo do nemocnice aspon mne to tak doki povedal kym nevedel urcit o ake tehu sa jedna

brisilda
26. nov 2009

6 tyz. akosi mi nechcu naskakovat cislice 😀

cheerlady
26. nov 2009

siska no jasne,uz citim ako sa tam prevaluje 😀 stale cakam na tie normalne kopance a nic,asi ma chce usetrit 😀 ale mm to minule s rukou necitil,snad coskoro 🙂 to je pravda,ze mozno to hrkotanie deticky uspi,ale zase to asi nie je nic moc,ked niekto chodi denne aj niekolkokrat na prechadzky a furt to s tym babatkom trasie 😒 o tie peniaze sa nebojim-ona je mama mm kamarata,skor cakam,ze bude oddalovat to ich vratenie a to ma stve,lebo teraz ich potrebujeme ako sol-vyplatit kuch.linku a este dalsie veci 😠
dufam,ze sa teraz setris,nech sa mimco dobre zabyva,ale ja si myslim,ze to bude ok 😉

sisa2
26. nov 2009

bris - tusim mas stastie na lekarov. alebo si vies otvorit usta 😉

brisilda
26. nov 2009

cherlady nechcem ti brat iluzie no ona vam tie peniaze nevrati neviem ako mate podpisanu zmluvu lebo my sme boli v podnajme , zaplatili sme zalohu a ked sme chceli ist prec tak nam narovinu povedal, ze penaize nam nevrati no odyst mozeme aj skor ☹ Bol pravnik a podla zakona mal nato vraj pravo 😠 hajzel jeden! tak je samozrejme ze sme tam boli do posledneho dna 😀 resp. kluce sme mu skor nedali 😉

sisa2
26. nov 2009

cheer - jej, tak to je super! dodatocne gratulujem 😵 neboj, este budes rada, ked bude drobcek spat a nebude ta okopavat. mne danielko pravidelne kopal do praveho rebra a nechcel pochopit, ze neuhne 😀
asi este chvilu potrva, kym mm bude citit babatko. inak doma to uz je ok???
jasne, setrim sa. do zajtra robim, od pondelka som doma. ale aj zajtra sa uz moc nepretrhnem, nebudem v office. len to este musim oznamit v robote. nechcela som, ale kedze su problemy, nemam na vyber 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre