Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

monikapd1
27. júl 2009

bris to chcem aj ja a ja to chcem o to viac, ze uz nebudem dlhsiu dobu cestovat za nim len na vikend alebo on za mnou, on pracuje v BB ja v PD a byvame v okrese ZM, no tak si to vies predstavit, potom budem mat viac casu si tam najst pracu ked tam budem a nebudeme obaja taky rozbehany a navyse tuzi po babatku, ale ked poviem uz aby to bolo povie milacik vydrz aj to bude a preto sa porozpravame o tom co a ako, vymyslame si vseliake mena, vela takych srandovnych na odlahcenie. No hlavne to nesurime, aj svokra otehotnela az vyse roka po svadbe a narodil sa jej moj ferko 😵 takze som este len na zaciatku a nemam preco zufat 😉

fazulka1512
27. júl 2009

ahojte babule,vikend bol v pohode s mm mier, a tak vam poviem ze sme sa dohodli, ze ziadne natlaky, ani nic, budeme sa snazilkovat, ale kedy sa nam zachce, cez vikend som mala ovu ale nesnazili sme sa, len 2 dni pred nou,bude to tak lepsie, lebo nebudeme z toho nervozny a mozno sa zadari

minka21
27. júl 2009

awojky,,,,tak mam 11 den od zaciatku snazenia...a som sa testovala a nic:( ja viem ze je skoro,ale ja nevydrzim tak cakat.... aj rano mi prislo zle ked som nieco zjedla,tak dufam ze to je z mimca

fazulka tak to ma mrzi ze ste sa nesnazili 😒 ja ti poslem toho mojho,tomu sa chce stale 😀 ale ak sa zadari tak by to malo byt dievcatko 😵

fazulka1512
27. júl 2009

minka drzim palce,
teraz to nevyslo, mozno na dalsi mesiac sa zadari, moj mm len chce aby som na to prestala tak intenzivne mysliet, lebo sa nezadari, tak ma teraz potrapil s tym aby som zabudla na nejake ovu a budeme keksikovat kedy sa nam bude chciet a kolko sa nam bude chciet

minka21
27. júl 2009

no na to sa ale neda prestat mysliet,aspon u mna🙂 vzdy to je prve co v kalendari pozeram🙂 a neviete nahodou ci by to dr uz teraz zistil ze tam nieco je?

nadenkaaa
27. júl 2009

minka maximalne by zistil vyssiu sliznicu aj ked aj o tom by sa dalo polemizovat musis byt trpezliva kedy ti ma prist mrcha?

zabka1611
27. júl 2009

ahojte babenky..takže dnes som testovala a mozem povedat ze som bola milo prekvapena..ukazali sa mi // čiaročky....jedna silna druha slabsia...ta slabsia je zrejme preto ze mi MS meška len 2 dni,vsak??? aj som si uz od stastia poplakala : 🙂 🙂

brisilda
27. júl 2009

zabka srdecne blahozelam a drzim palce aby si mala super a bezproblemove tehotenstvo 🙂

zabka1611
27. júl 2009

dakujem moja...dufam, ze to tak aj bude..uz sa neviem dockat ako to poviem milacikovi 🙂 🙂 a chcem aj povzbudit vsetky ostatne, ktore by chceli mat babo...kočky...Držim päste...nech sa postasti..ja som uz pomaly stracala nadej a teraz sa uz len smejem ze aka som bola hlupa ked som to chcela vzdat.... 🙂

biancarv
27. júl 2009

ahoj zabka, no tak to je prekrásna novinka, srdečne gratulujem ku tehu, a ak smiem vedieť ako dlho ste snažilokovali kým sa zadarilo?

spanihelka
27. júl 2009

zabka1611 gratulujem vám, to je super správička...potom nám napíš čo na to mnažel... 😀 😀 😀 😀

andzi
27. júl 2009

ahojte dievčatá, tak ako dnes?
zabka: aj ja ti gratulujem, krásna správa

sisa2
27. júl 2009

zabka - gratulujem!!! to je krasna spravicka 😵 tak si uzivaj tehu, nech ta drobcek moc netrapi. hned sa mi zdvihla nalada 😵

sisa2
27. júl 2009

minka - este je velmi skoro, fakt nema zmysel robit testy ani ist k lekarovi. z krvi by sa uz dalo zistit vyska HCG, ale len tak ti to nikto robit nebude. vydrz! ved uz len par dni a budes vediet, na com si 😉

sisa2
27. júl 2009

my sme boli na predlzeny vikend na donovaloch, dnes sa mi taaaaak strasne nechcelo ist do prace 😔 a kym vas precitam, co mate noveho ... ste sa cinili 😀

kiwinka
27. júl 2009

spanihelka a biancarv dakujem Vam :P
mená este nemame tak celkom vybrate a nechceme velmi do predu, hlavne velmi dufame,ze vsetko pojde tak ako ma a budeme zdravucky v brusku :D

zabka1611
27. júl 2009

biancarv - snažili sme sa pol roka...a uz som aj stracala nadej...lebo som si myslela, ze to moze suvisiet s poruchou stitnej zlazy, ktou mam!!

zabka1611
27. júl 2009

spanihelka - manžel este nie je...mali sme sa tento rok brat ale nastali komplikacie (nahle umrel ocov brat tak sme nechceli svadbu lebo to malo byt akurat v ten tyzden :( ), tak sme to nechali tak...buduci rok to snad bude lepsie a nic take nas nezaskoci!! a uz bude aj malinke na svete 😀 😀 neviem sa dockat dna ked mi oznamia co to vlastne bude 😵 😵 a kočky...všetkym Vam Ďakujem....ani neviete aka som rada 🙂

minka21
27. júl 2009

baby ja som na nohavickach nasla tmavy hnedy vytok,, v prvom momente som sa zlakla ze to je krv,ale nie je, a som v strede cyklu.ale este nikdy som to nemavala,moze byt priznak? 😵

tea333
27. júl 2009

Baby akurat som sa vratila z chorvatska..ale pomerne smutna, bavili sme sa o svadbe a ukoncili sme tu debatu tak, ze nemam robit natlak, ze on sa citi pod tlakom a on sa k tomu chce sam odhodlat..takze mu mam dat nejaky priestor casovy, aby sa on sam rozhodol kedy 😒
len neviem kolko mu to bude trvat! ☹ ☹ ☹

biancarv
27. júl 2009

ahojte

minka v tehotenstve býva hustý biely výtok

tea veď ho nechaj , máš celý život predsebou, šaty už máš, tak sa neboj, určite si ťa vezme, to všetci chlapi sú takí, že im nátlak vadí a môže sa to týkať čohokoľvek

andzi
27. júl 2009

bianca: ešte stále si netestovala?

andzi
27. júl 2009

minka: neviem, ale na príznaky je ešte skoro podľa mňa

biancarv
27. júl 2009

andzi ešte nie, ešte stále čakám na vhodný čas

ellit
27. júl 2009

bianca tak uz sa pridaj k tehulkam 🙂)

ja som nevydrzala a urobila som si ten druhy test a boli // 😀

zabka tak gratulujem moc, poznam ten krasny pocit a stoji veru za to :o)))

my sme sa snazili az tyzden, tak to mame velke stastie 😀 😀 😀, tak snad mi to lekar potvrdi

biancarv
27. júl 2009

ellit no to je super, gratulujem aj ku druhému testu, no nech vám všetko dobre dopadne, kedy dáš testy do albumu?

lucialen
27. júl 2009

Ahojte, Zabka a Ellit velmi velmi gratulujem 🙂
Ellit, po akom case od ovulky si si robila ten prvy test?
Ja som dnes kupila mamatesty, mrchu mam dostat v sobotu, ale ovulka bola len pred 5 dnami. Jaj, neviem ako to vydrzim az do soboty 🙂

biancarv
27. júl 2009

pomaly je v tejto téme viacej tehuliek ako snažiliek 😀

biancarv
27. júl 2009

lucialen ak sa dobre pamätám tak ellit si ten prvý test robila 12 dní od ovulácie, ale nie som si 100% istá, marí sa mi že tak to bolo

ellit
27. júl 2009

lucialen, ovulku som mala 9, MS som mala dostat 18teho a 21 som si robila prvy test a vcera rano druhy 😀
biancarv ma veru pravdu...a uz boli // aj ked ta druha bola slabsia ale ten druhy je uz vyrazny 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre