• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
ahoj miska skoda ze nie som na svk by som sla kuk na zumbu ja asi pojdem zajtra na taebo :wink: a hej on nie ze ma mrchonalady ale akokeby citi ze nie som pre nho ''zaujimava'' na plodenie :grinning: tak ma zlu naladu :grinning: ale uz je dobre :wink:
29. nov 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat popiiiiiiiiiiijam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som hovorila mm ze si musim dat vino tak zbehol kupit :grinning: ale zajtra praca tak si nemozem dat vela
29. nov 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou no ja uplne verim na chemiu medzi martanmi a venusankami :grinning: , urcite aj u vas je niekde zumba, mozes si najst na www.zumba.com podla lokality :wink: , ja uz mam na stranke tie mallinovske fotky, ak by ste chceli kuk, uz stranka ide :slight_smile: www.zumba-fitness.wbl.sk v sekcii fotoalbumy :wink:

jeeej to fakt :grinning: :grinning: , tak nazdravie :grinning: :wink:
29. nov 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ja som dnes 14DC a ovulku cakam zajtra vecer...k dokimu pojdem az ked dostanem mrchu alebo nedostanem...a pak do heliku...ty mas zajtra folikulometriu ,tak nech dobre dopadne...daj vediet...
dzou,a co testiky,skusala si???
29. nov 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska dala som si zalozku :wink: a kuknem ....
29. nov 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni a tebe tiez doki sleduje ovulku? A co je helik :slight_smile: ?
dzou oki :slight_smile: , inak ma ff hneva radsej si to poprepisujem, aj ked sa mi nechce uz mam len jeden den VIP a potom mi zmiznu udaje a ostanu len tie zakladne :angry:
29. nov 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska, drahy ide domov do Litvy :slight_smile: Ja budem slamena vdova :grinning:
Inak teplota je istotka u teba, niekedy divne rastie, ale v tvojom pripade je to teraz 100% :wink:
Dzou, no dost dlhy cyklus mas, ja by som uz bola tiez vytocena, ja ked mam 28 dnovy tak sa mi zda dlhy :wink:
Xeni, diky, dam vediet, co tie moje folikuly vystrajaju :slight_smile:
A Siska tu nebola zase? :confused:
29. nov 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ako nie dlhy cyklus sak teraz som 29dc to je tak normalka ale lf je dlha mne by stacilo aj 13-14dni sak vajko by aj tak malo cas sa usadit :unamused:
29. nov 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska,ano sleduje mi ovulku....a helik je reprodukcne centrum Helios v martine
luci posielam ti par mojich...
dzou :wink:
29. nov 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni co tym myslis :wink: ?
29. nov 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vnucujem ti svoju pozornost :grinning: si mi neodpovedala.... :frowning2: a co testiky?
29. nov 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, no snad sa fazulka ujala :slight_smile: mojkalo sme sa dost okolo ovu :slight_smile:

xeni, tak drzim palce :slight_smile:

juuj to je ake pracne pepisovat tie cykly :angry:
29. nov 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska ja som ta dozadu necitala,ako si na tom....pribliz mi to...
29. nov 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy? si sa ma nieco pytala :confused: no netestim sak to je jasne ze mrcha pride http://www.fertilityfriend.com/home/dzou :sweat_smile:
29. nov 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
precitkaj dozadu :wink: pozeram tvoj graf mmm teplotka klesla,ale mrcha este nikde...
29. nov 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som to nasla :sweat_smile: no ale posledne som mala lf az 16dni tak este cakam :wink:
29. nov 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou tak to nemas az tak dlhy cyklus, som myslela, ze uz si cez 30, ale nemala si neskoro ovulku :wink: Tak asi aj teraz budes mat lf 16dni :unamused:
Idem spat, neviem, ci sa dozijem rana, lebo pes hrozne prdi :grinning:
29. nov 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cize este zajtra..tak sa nechame prekvapit...drzim palceky...a testovala si uz?
29. nov 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni, toto je moj grafik :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235

hehe luci :grinning:

no dzou aj ja som zvedava :slight_smile:

ja este idem prepisovat, zly, zly FF ze mi nezvysil dni VIP :angry:
29. nov 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne teraz dal ff dalsich 5 dni navyse :grinning:
no netestovala sak naco
29. nov 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska...zatial to vyzera dobre....drzkaj sa
29. nov 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si nemyslim ze my mate k comu drzat palce ja si vooooooooobec nemyslim ze nieco bude z toho to je jasne ze pride mrcha i ked sa tak necitim :grinning:
29. nov 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stihla som to za minutu dvanast :grinning:

dzou mne uz nedal betar :angry: , ale ked som to poprepisovala, posunul mi ovulu minuly mesiac na 18 den a LF na dvanast dni :confused: a na chlp presne som to poprepisovala :confused: :confused: , aha: http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed

a po starom:
http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235

minulomesacny graf to zmenilo :confused:

xeni dik, no zajtra by to uz malo zaznacit ovu, ked bude teplota hore :slight_smile:

dzou a ja just drzim palce :grinning:

dobru nocku vsetkym :slight_smile:
30. nov 2009 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :slight_smile: miska preto ti to tak oznacilo lebo na to predchadzajucom mas zazanceny poz. ovu test na 15 16dc ale v tom novom to tam nevidim
no ja asi zase lf az 16 dni a mrcha opat pride 1. v mesiaci :rolling_eyes: http://www.fertilityfriend.com/home/dzou ak by nahodou bol niekto zvedavi ci som testila tak netestila :wink: proste nacoooooooooooooo
tak idem pracovat esteze tento tyzden mam tu dovcu :wink: prajem pekny den
30. nov 2009 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievcatka :slight_smile:
dzou, ale ta natahuje mrcha jedna, ja uz pomaly koncim s mrchou...
ako to vyzera tento tyzden? kto caka/necaka?
30. nov 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. nov 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky vcera som tu uz neprisla lebo sme mali kopec prace :frowning2: a po druhe nechce sa mi akosi verit ze zeny ktore si platia DNP budu dostavat materku 600 € :grinning: ved v takom pripade posielam na matersku manzela on ma krasny zarobok uz teraz cize matrska by mu vysla fakt ako stvorena :grinning: a bol by somnou doma aspon pol roka :grinning: ja tak ci tak nic nedostavam tak mi to je jedno :confounded:
dzou mrchu necakaj on ti tisko spieva pesncku necakaj ma uz niiiiiiikdy :grinning: najskor tak o 9 mes.
30. nov 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia no nebavili sme sa spolu,ale mame spolu dieta a proste to nejde a zacal byt voci mne pozornejsi,pomaha mi a tak,vcera sme mali cely vecer upratovaci,sme prehadzovali obyvku,vysvali,prach utierali a tak vsetko,no proste pohodicka bola

dzou aj u vas doma to neni ruzove?a mrcha pride vravis?
30. nov 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris co je to DNP?
30. nov 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky...
groka DNP je dobrovolne nemocenske poistenie...
30. nov 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok