• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
tea ešte počkám, musí vás predsa niekto držať v napätí :grinning: ale hlavne v napätí som ja :sweat_smile:
28. júl 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno andzi ja som mala s času na čas poriadne rozhádzaný cyklus,ale vždy mi meškalo najviac tak dva týždne, lebo som mala naposledy v máji, takže som mala dostať v júny, lenže som nedostala a potom sme sa aj snažili začiatkom júla takže aj ja si myslím že to musí byť jedine tehu
28. júl 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stále máš všetky príznaky? Prečo si neurobíš test? Neboj sa, nemáš čoho.
28. júl 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Dnes som 6-7DPO. Zase mi klesla teplota, a graf mi hned zrusil, ze som ovulovala, kedy mam dostat mrchu a tak.Wunskinder to vidi na anovulacny. Ale pise sa, ze teplota moze klesnut na jeden den - implantacny pokles - ked sa vajko uhniezduje, co je najcatejsie 7-8DPO, teraz som sa docitala. No tak zajtra uvidim, aka bude teplota. Je to napinave :slight_smile:
Ja nemavam nijake predmenstruacne zmeny, takze neviem co mam sledovat. Od ovulky ma kazdy den boli podbrusko, sem tam pichnu vajecniky a dva dni som mala vytok, ale vo vytokoch sa uz vobec nevyznam :unamused:
Pri prvom som nemala ziadne priznaky, az v nejakom 5 tyzdni zacali.
28. júl 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno mám všetky príznaky, stále mi pretrvávajú, najviac sa teším z toho že mám väčšie prsia, tak som na to prišla aj pri prvom synčekovi, a prečo si neurobím test? no chcem si byť istá že ked si ho urobím aby bol 100% pozitívny, a ked sme sa prvý raz snažili 4.júla, to je len 24 dní, a možno som otehotnela ešte neskôr, takže test by mi to nemusel ešte ukázať
28. júl 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucialen bielkový výtok ovulácia, biely hustý výtok tehotenstvo :wink:
28. júl 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca: a myslíš si, že keď ti meškala MS 4. júla tak si mala ovulku?
28. júl 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca: ty si síce oveľa skúsenejšia, máš už jedno tehotenstvo za sebou, ale predsa, čo ak náhodou nie si tehotná a máš nejaký zápal? Mala by si ísť k lekárovi, ak nie teda tehu test. 24 dní od oplodnenia by to už aspoň lekár mal zistiť.
28. júl 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A vy baby, ktore robite grafy, ako vyzeraju?
28. júl 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam taky biely, ale ci je husty to neviem. Ze vraj existuje aj nejaky poovulacny vytok ...
28. júl 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi určite zápal nemám, z toho by mi prsia nenarástli a citím sa presne tak isto ako keď som bola prvý krát tehotná
28. júl 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi neboj sa ja si ten test urobím, len čakám aspoň kým to bude mesiac od toho prvého snažilkovania, teda čakám na 4.august
28. júl 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci - hod link na grafik, ak chces. pri tehu je bezne, ze na jeden den klesne teplota, presne, ako si pisala. tak velmi drzim palceky!!!! :dizzy_face:

ja som sa este k ovu ani len nedostala. moj graf je ako vysoke tatry :angry: http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2
28. júl 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa, a ako to mam sem dat? Ja mam v tom nemeckom a nicomu nerozumiem. Moj je tento mesiac tiez taky chaoticky :wink:
28. júl 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. júl 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci - mas wunschkinder? ked mas zobrazeny grafik, tak pod nim mas napisane "Link zu dieser Kurve". to skopiruj a daj sem do prispevku.
ja som na fertility prihodila aj graf z prveho tehu na porovnanie :wink:
28. júl 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si bola rychlejsia :grinning: idem kuken.
28. júl 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teoreticky by som teda mala byt aj ja tehotna bo prsia sa mi zvacsili a byvava mi zle kazdy den, ale prakticky to nie je mozne pretoze som mala kramy a cez kramy som si dala ibalgin od bolesti a teraz by som mala mat aj ovu takze ja sa idem snazilkovat teraz az do MS :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 10:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci - je to pekne vidiet, ze ti teplota stupla a ze ovulka bola na 19DC. neboj, zajtra to zasa vybehne a ukaze ti to. ved si skus cvicne dat na zajtra vyssiu teplotu a uvidis, ci sa to prepocita.
28. júl 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika aj cez mrchu sa dá otehotnieť :wink:
28. júl 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, dobre, skusim
28. júl 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika - tie priznaky neplatia u kazdeho. ked sme sa prvykrat snazili, stale som sa pozorovala a mala som aj take, co som vlastne nemala :grinning: ked som to pustila z hlavy a zacala som riesit ine veci a nakoniec ostala tehu, nebolo mi absolutne nic, kym som si nespravila test. druhy den od testovania som mala opat vsetky priznaky :sweat_smile: vela veci je v hlave.
28. júl 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci - alebo skus 2 dni. nechapem, preco ti to neukazuje :confounded:
28. júl 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo hej da sa, ale nemam taky pocit, ze by som bola tehu, prednedavnom som mala svadbu a tam boli stresy a tak, a ten ibalgin by mohol aj tak poskodit plod, cize ja som asik neni tehu, ale to nemvadi :slight_smile: , bo som ten mesiac pred svadbou poriadne na babo ani nemyslela a velmi sme ani nesnazilkovali, ale ma dost zarazilo, ze par dni pred svadbou mi museli povolovat saty cez prsia a to mi boli volne o 5 cm :slight_smile:
28. júl 2009 o 10:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa ja viem, ze neplatia a som si vedoma, ze tehu nie som, si nerobim tazku hlavu teraz z toho, ja sa len teraz tesim, na vikend a na manzelika, ze budeme spolu a mozme sa blaznit az do nedele :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 10:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skusila som 2 dni a nic :angry: Nechapem
28. júl 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - tak to je super. hlavne si to uzite :dizzy_face: ked sa z toho stane uz len "vyroba babatka", cloveka to ani nebavi.
kedy ste sa brali?
monika tak prajem vám príjemné bláznenie :grinning:
luci - ani ja to nechapem. tak uvidime, co na to povie SW o par dni. teraz ste uz nesnazilkovali?
28. júl 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa brali sme sa 11.7. a veru mi to neberieme ako vyrobu babatka, my si to uzivame a to velmi, bo sme spolu len o vikendoch, takze sme si vzacnejsi :slight_smile: a dakujem za prianie, urcite sa vyblaznime i ked drahy bude unaveny, budu totiz cely vikend chystat drevo na zimu
28. júl 2009 o 10:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok