Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

biancarv
28. júl 2009

tea ešte počkám, musí vás predsa niekto držať v napätí 😀 ale hlavne v napätí som ja 😅

biancarv
28. júl 2009

áno andzi ja som mala s času na čas poriadne rozhádzaný cyklus,ale vždy mi meškalo najviac tak dva týždne, lebo som mala naposledy v máji, takže som mala dostať v júny, lenže som nedostala a potom sme sa aj snažili začiatkom júla takže aj ja si myslím že to musí byť jedine tehu

andzi
28. júl 2009

stále máš všetky príznaky? Prečo si neurobíš test? Neboj sa, nemáš čoho.

lucialen
28. júl 2009

Ahojte baby. Dnes som 6-7DPO. Zase mi klesla teplota, a graf mi hned zrusil, ze som ovulovala, kedy mam dostat mrchu a tak.Wunskinder to vidi na anovulacny. Ale pise sa, ze teplota moze klesnut na jeden den - implantacny pokles - ked sa vajko uhniezduje, co je najcatejsie 7-8DPO, teraz som sa docitala. No tak zajtra uvidim, aka bude teplota. Je to napinave 🙂
Ja nemavam nijake predmenstruacne zmeny, takze neviem co mam sledovat. Od ovulky ma kazdy den boli podbrusko, sem tam pichnu vajecniky a dva dni som mala vytok, ale vo vytokoch sa uz vobec nevyznam 😒
Pri prvom som nemala ziadne priznaky, az v nejakom 5 tyzdni zacali.

biancarv
28. júl 2009

áno mám všetky príznaky, stále mi pretrvávajú, najviac sa teším z toho že mám väčšie prsia, tak som na to prišla aj pri prvom synčekovi, a prečo si neurobím test? no chcem si byť istá že ked si ho urobím aby bol 100% pozitívny, a ked sme sa prvý raz snažili 4.júla, to je len 24 dní, a možno som otehotnela ešte neskôr, takže test by mi to nemusel ešte ukázať

biancarv
28. júl 2009

lucialen bielkový výtok ovulácia, biely hustý výtok tehotenstvo 😉

andzi
28. júl 2009

bianca: a myslíš si, že keď ti meškala MS 4. júla tak si mala ovulku?

andzi
28. júl 2009

bianca: ty si síce oveľa skúsenejšia, máš už jedno tehotenstvo za sebou, ale predsa, čo ak náhodou nie si tehotná a máš nejaký zápal? Mala by si ísť k lekárovi, ak nie teda tehu test. 24 dní od oplodnenia by to už aspoň lekár mal zistiť.

lucialen
28. júl 2009

A vy baby, ktore robite grafy, ako vyzeraju?

lucialen
28. júl 2009

Mam taky biely, ale ci je husty to neviem. Ze vraj existuje aj nejaky poovulacny vytok ...

biancarv
28. júl 2009

andzi určite zápal nemám, z toho by mi prsia nenarástli a citím sa presne tak isto ako keď som bola prvý krát tehotná

biancarv
28. júl 2009

andzi neboj sa ja si ten test urobím, len čakám aspoň kým to bude mesiac od toho prvého snažilkovania, teda čakám na 4.august

sisa2
28. júl 2009

luci - hod link na grafik, ak chces. pri tehu je bezne, ze na jeden den klesne teplota, presne, ako si pisala. tak velmi drzim palceky!!!! 😵

ja som sa este k ovu ani len nedostala. moj graf je ako vysoke tatry 😠 http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2

lucialen
28. júl 2009

Sisa, a ako to mam sem dat? Ja mam v tom nemeckom a nicomu nerozumiem. Moj je tento mesiac tiez taky chaoticky 😉

lucialen
28. júl 2009

Ovulka bola 19DC, len mi to dnes zrusilo
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

sisa2
28. júl 2009

luci - mas wunschkinder? ked mas zobrazeny grafik, tak pod nim mas napisane "Link zu dieser Kurve". to skopiruj a daj sem do prispevku.
ja som na fertility prihodila aj graf z prveho tehu na porovnanie 😉

sisa2
28. júl 2009

tak si bola rychlejsia 😀 idem kuken.

monikapd1
28. júl 2009

teoreticky by som teda mala byt aj ja tehotna bo prsia sa mi zvacsili a byvava mi zle kazdy den, ale prakticky to nie je mozne pretoze som mala kramy a cez kramy som si dala ibalgin od bolesti a teraz by som mala mat aj ovu takze ja sa idem snazilkovat teraz az do MS 😀 😀 😀

sisa2
28. júl 2009

luci - je to pekne vidiet, ze ti teplota stupla a ze ovulka bola na 19DC. neboj, zajtra to zasa vybehne a ukaze ti to. ved si skus cvicne dat na zajtra vyssiu teplotu a uvidis, ci sa to prepocita.

biancarv
28. júl 2009

monika aj cez mrchu sa dá otehotnieť 😉

lucialen
28. júl 2009

Aha, dobre, skusim

sisa2
28. júl 2009

monika - tie priznaky neplatia u kazdeho. ked sme sa prvykrat snazili, stale som sa pozorovala a mala som aj take, co som vlastne nemala 😀 ked som to pustila z hlavy a zacala som riesit ine veci a nakoniec ostala tehu, nebolo mi absolutne nic, kym som si nespravila test. druhy den od testovania som mala opat vsetky priznaky 😅 vela veci je v hlave.

sisa2
28. júl 2009

luci - alebo skus 2 dni. nechapem, preco ti to neukazuje 😖

monikapd1
28. júl 2009

noo hej da sa, ale nemam taky pocit, ze by som bola tehu, prednedavnom som mala svadbu a tam boli stresy a tak, a ten ibalgin by mohol aj tak poskodit plod, cize ja som asik neni tehu, ale to nemvadi 🙂 , bo som ten mesiac pred svadbou poriadne na babo ani nemyslela a velmi sme ani nesnazilkovali, ale ma dost zarazilo, ze par dni pred svadbou mi museli povolovat saty cez prsia a to mi boli volne o 5 cm 🙂

monikapd1
28. júl 2009

sisa ja viem, ze neplatia a som si vedoma, ze tehu nie som, si nerobim tazku hlavu teraz z toho, ja sa len teraz tesim, na vikend a na manzelika, ze budeme spolu a mozme sa blaznit az do nedele 😀 😀 😀

lucialen
28. júl 2009

Skusila som 2 dni a nic 😠 Nechapem

sisa2
28. júl 2009

moni - tak to je super. hlavne si to uzite 😵 ked sa z toho stane uz len "vyroba babatka", cloveka to ani nebavi.
kedy ste sa brali?

biancarv
28. júl 2009

monika tak prajem vám príjemné bláznenie 😀

sisa2
28. júl 2009

luci - ani ja to nechapem. tak uvidime, co na to povie SW o par dni. teraz ste uz nesnazilkovali?

monikapd1
28. júl 2009

sisa brali sme sa 11.7. a veru mi to neberieme ako vyrobu babatka, my si to uzivame a to velmi, bo sme spolu len o vikendoch, takze sme si vzacnejsi 🙂 a dakujem za prianie, urcite sa vyblaznime i ked drahy bude unaveny, budu totiz cely vikend chystat drevo na zimu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre