• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
moni - jej, tak to ste fakt este novomanzelia :dizzy_face: GRATULUJEM! to odlucenie nezavidim, ja si to neviem ani predstavit, ze by sme takto boli. tak nech sa rychlo zadari a ste ako rodinka pekne spolu.
28. júl 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa, tak ty mas teda vysoke tatry :slight_smile: Mna to nechce zaregistrovat na fertilityfriend, neviem preco :angry: Uz nesnazilkujeme, musime nacerpat energiu :wink:
28. júl 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa dakujem :slight_smile: no vies ja pracujem v PD teda lepsie v novakoch a on v BA a byvame u manzelovych rodicoch, ale len cez vikendy, pokial si nenajdem ja pracu v ZM a aj on, ale teraz je to tam tazke, ked som v praci tak byvam u nasich v PD. no mame to trosku tazsie, ale hadam uz nie dlho :wink:
28. júl 2009 o 10:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia: prečo ti nejde registrovať? Heslo si nedávaš sama, oni ti ho pridelia a pošlú do mailu
28. júl 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci - neskusala si sa zaregistrovat z ineho compu? lebo na jednu IP moze byt len jedna registracia. cize ak sa niekto u vas v office uz zaregistroval, tak ti to nepojde.
28. júl 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - budete sa stahovat do ZM? s pracou to je teraz asi vsade tazke :confounded: nevedela by si si najst v BA, ked tu aj poloviciak pracuje?
28. júl 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz to ideeee :slight_smile:
28. júl 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo do Ba velmi nechcem, pretoze platime auto, poistku na auto, zivotne poistky pre oboch a keby sme este aj najom tam platili, tak by sme uz asi nemali za co papat
28. júl 2009 o 10:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci - super, tak skus nahodit aj tam, uvidis, ci bude FF lepsi.
28. júl 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - vecny problem s peniazmi :confounded: najmy v BA su fakt o hubu, niekedy mi pride, ze ludia uz nevedia, co pytat.
28. júl 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to a takto tam budeme teoreticky vo svojom. fuj akurat mi prislo tak strasne zle, som kvocala na zachode, nejak mi ostal zaludok na vode, zas ma asi daco chyta :unamused:
28. júl 2009 o 11:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. júl 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - v ZM idete kupovat svoje? tak to je urcite lepsie, ako byt v podnajme. poloviciak si tiez hlada pracu v ZM? on je odtial?
pocuj, ty si nemohla ostat nahodou tehu este pred svadbou?
28. júl 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci - mne to nezobrazilo ... chod na home page setup a odtial skopiruj ten link
28. júl 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial byvame u svokrovcov, ale budeme asi stavat alebo nadstavovat a myslim, ze som nemohla byt tehu, bo min. vikend ma opili kamaratky a to by som, potratila a dnes mi navyse skoncila mrcha, ktoru som dostala tak ako som mala a ine priznaky ako to ze sa mi zvacsili trosku prsia a to ze mi byva obcas zle, ale nevraciam nemam nic, az na dnes co ma vyhnalo az nad zachodovu misu, ale nezvracala som, len ma drapovalo. myslim, ze nie som tehu
28. júl 2009 o 11:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tam nemam link, len intro massage :sweat_smile:
28. júl 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. júl 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, z opice sa nepotratuje... a to ze mas kramy neznamena ze nie si tehotna...
28. júl 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pici noo neviem, mozem testnut, ale nedavam tomu velku nadej, mozno mi len prislo zle z niecoho :sweat_smile:
28. júl 2009 o 11:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci - super, tak FF to dokonca vyhodnotilo o den skor :slight_smile:
28. júl 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika ty nie si náhodou tehu? :grinning:
moni - to, ze si sa opila nemusi znamenat, ze potratis :wink: mrchu si mala normalnu?
myslim, ze normalnu, podbrusie ma bolelo ako vzdy aj tri ci styri ibalginy som schnapala, baby myslim, ze som neni tehu :confused:
28. júl 2009 o 11:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosim neviete co to moze byt,mam spicky bradaviek take fialove,a ked som zmackla celu bradavku tak mi vyslo taka prisvitna az skoro mliecna tekutina alebo neviem co to je,len trosku,,,je to normalne? ja sa nejak bojim,
28. júl 2009 o 11:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne Moni, a prve tyzdne plod nieje este napojeny na teba, teda nedostava este nic z tvojho tela.
Len skus testnut :slight_smile:
Sisa, no tento graf sa mi viac paci :slight_smile:
28. júl 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo neviem neviem, moze mi byt tak zle ja neviem z pudingu co som rano mala, abo z natierky v crievku co som papala dnes, fakt si nemyslim, ze som tehu :pensive:
28. júl 2009 o 11:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, moja kamaratka mala do 14 tyzdna normalnu menstruaciu, zila normalny zivot , fajcila, pila az kym jej gynekolog nepovedal ze je tehotna. co ani netusila. a dnes ma 15mesacnu zdravu dcerku. v kazdom pripade nie je vylucene, ze tehotna si..

minka... uff.. tak to ti neviem poradit... nemoze to byt zapal?
28. júl 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka, hlavne sa upokoj, a prestan mysliet na mimi. Ja som pocula aj o falosnom tehotenstve, ked si to zeny nahovaraju, dokonca zacnu priberat a urobi sa im mlieko aj ked nie su tehu. (Aj zvierata to maju, mam taku jednu doma, ale to nechcem prirovnavat)
28. júl 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a navyse sme sa milovali az o svadobnej noci, ked sme sa boli prezliect a to som uz nemala ani plodne dni, pokial teda dobre viem. nejak ma drzite babulky :slight_smile:
28. júl 2009 o 12:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, my len chceme dalsiu tehulku :slight_smile: Este ta presvedcime, ze si tehu :grinning:
28. júl 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok