• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
dakujem :wink: ja dufam, ze sa to podari lebo dalsia mrcha my vychadza okolo silvestra a ked budem mat na novy rok tak ze diki ze jak na novy rok tak po cely rok :grinning:
4. dec 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co robite vsetky? :confused:
4. dec 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jka uz som tu, som dorabala ten biskvit a snazila som sa najst tricko v tych kartonoch :grinning: :grinning: :grinning:
a co ty porabas? dzou...co spagety?
4. dec 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este mas veci v kartonoch? :confused: :grinning:
Ja si akurat idem vypit kavu a nic zaujimave sa tu nedeje :unamused:
4. dec 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam, lucka, kedze spalna neni, kedze mm rozbil postel a ani detska...tu nam pre zmenu nedorucili :angry:
4. dec 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, takze este nie ste uplne udomacneni :wink:
4. dec 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono sa to tazko robi...mm je cele dni v praci a volno ma len vikendy a aj to robi aj soboty niekedy....takze sme radi, ze spravil tu kuchynu aspon, lebo to stravovanie bola hroza...
a inac, vtedy, ked som spominala tie pohyby..kratko po bris, tak odvtedy uz ich citim vazne kazdy den..nie intenzivne, ale je to ono, tak sa vytesujem

a ozaj, kde mame groku?
Groka, bola si kupit Mikulasa? Ja musim cakat na mm...a ak nepride po 20, lebo vtedy zatvaraju vsetky obchody, tak pojdeme dnes...
4. dec 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby, včera som bola konečne u doktora, zorali mi krv, a v pondelok, utorok mám zavolať na výsledky a potom sa podla toho zariadi a uvidíme čo dalej.
4. dec 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
IInka a v com bol problem? :confused: Meska ti mrcha? :confused: Uz si nepamatam, prepac, musis sa tu ukazat castejsie :slight_smile: Teraz tu boli nove baby, ale ked napisete len par krat, tak zabudneme :wink:
4. dec 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj sory, pripomínam:slight_smile:.....no mešká už 4.mesiac
4. dec 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda uz 4 mesiace chodi neskoro? A zobrali ti krv na hcg, teda ci si tehu? Alebo zistuju, kde je problem? :slight_smile:
4. dec 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tehotná nie som, robila som si testy, takže zisťujú čo a ako, ale určite aj na to mi brali krv, lebo mi brali 6 ampuliek a každá bola na niečo iné, tak uvidíme, veľmi som zvedavá, lebo u dvoch lekároch som bola, nič mi nevedeli zistiť, tak som prešla k tretiemu, tak uvidíme, injekcie na ms nezaberajú, tablekty s hormonom tiež nie, tak ja neviem....len takto neviem kedy sa podarí bábo:frowning2:
4. dec 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, uz si spominam, :slight_smile: ked brali 6 ampuliek, tak hadam nieco zistia :wink: . A ake dlhe teda mavas cykly? To fakt nepotesi, ved aj babam s normalnymi cyklami sa nedari a nie este s takymi dlhymi cyklami. Ale aj nasa Sisa mala take cykly a uz je tehulka, :slight_smile: A vies kedy mavas ovulku?
4. dec 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
popravde ja už v mojom prípade neviem nič :slight_smile: ja mám všetko totál rozhádzané a úplne nepravidelné.
4. dec 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to ta asi zacnu sledovat, mali by folikulometriu, aby si vedela kedy mas ovulku a kedy snazit. A hadam aj nejake lieky nech sa trochu popravis. Ach jaj, tie nase tela si robia co chcu :unamused:
4. dec 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len to je to, že lieky by som nechcela najradšej žiadne, lebo som už nenormálne pribrala:frowning2:
4. dec 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved to ze z tych hormonov sa tolko pribera :unamused: Teda ja som zatial brala len Duphaston a ten mal na mna opacne ucinky, mne nechutilo. Ale teraz mam zacat brat ine a ze z nich velmi chuti jest :unamused: A ty si ake lieky brala?
4. dec 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, ako sa máte?
trošičku som si vás prečítala..
takže dzou všetko naaaaaaaaaaajlepšie k narodeninkám ti prajem, hlavne takú malú žubrienku v brušku čo najskôr :wink: :grinning:
my sme prišli do TO, bola som u zubára, zapísal mi prvú preventívku v tehotenstve do knižky, ešte tam pár krát pôjdem, lebo mi vymiena blonby a v 8. mesiaci sa musí íst na druhú preventívku...
dnes som sa konečne strestla s kamoškou z Talianska, došla pozriet rodinu, to je tá, čo tiež otehotnela, snívalo sa mi o nej, že jeme spolu kyslé uhorky :grinning: no a večer sme s mm behli ešte na pizzu, takže brusko je fajne napapané...
no a zajtra robíme Mikuláša pre synovca, bude sranda, lebo on recituje a spieva o život ked ide o darčeky :grinning:
4. dec 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky prisla som vas kuk :wink:
dzou vsetko naj naj a hlavne maleho votrelceka do bruska :wink:
ako citam tak jednym ockom tak uz zhanate mikulasa :grinning: ja som ho este ani nezacala kupovat :pensive: lebo u nas by sa to davno uz pojedlo :slight_smile: no boli sme dnes na mikulasskej show a maly sa poriadne nasmiel s certov :grinning: :grinning: :grinning: bolka sranda lebo aj ja som sa tam rehlila a ocividne uz aj male vnima lebo sa zacalo vrtiet :grinning: najlepsie bolo, ze za nami sedela mamina asi s 8 mes. babom a to sa tak krasne rehotalo :grinning: no krasa :grinning: deti vedia co je dobre :wink:
inak co mate nove? udialo sa tu nieco nove a zaujimave?
4. dec 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bris. to je super, ked už cítiš mrnusa, ako sa ti vrtí v brusku... ja som niečo cítila, ale nie som si ešte istá... dnes mi asi dost spinkalo, lebo som necítila nič, ale minule som mala pocit, že sa mi tam nejako prevalilo :slight_smile:
no ja som kúpila včera večer nejaké kinderká a fúkaného čokoládového čerta pre synovca, ale on už má balíčky prepravené od mojej mamy, teda jeho babky, ale dostane ich až v nedelu ráno, pekne do čižmičky :slight_smile:
ináč pekné bruško už máš :wink:
4. dec 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shami dik ved aj tvoje rastie :grinning: sorry ze odpisujem neskor no sledujem MMA :grinning: da sa tam dobre nakupit :wink: ja si idem pohladat studensku pecat lebo mam chut na sladke len neviem kde ju manzel schoval :cry: a asdi ked nebude sex tak ani cocko :cry:
4. dec 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

http://www.fertilityfriend.com/home/groka

ovu vcera bola nakoniec,ale tehotna nebudem,uz to viem

ja som vcera prisla domov z jazdy o 18:00 a lahla a spala do 20:30 potom som vstala kukli sme wasabi a isla som spat,ja som boal vcera strasne unavena,ale dali sme aj sexik,taky na silu :confounded:
5. dec 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci my este nemame ani dnes mikulasa pre maleho,co ti poviem,mm ho pojde kupit teraz isli k svokre,maly od rana pistal ze tam chce ist,ja idem do vane sa hodit,strasne ma bolia krize jak seknute keby som mala potom sa nahodim a dnes idem po obede do prace az do vecera

dnes je na jojke cars chcem aby maly kukal
5. dec 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj groka no ten sexik na silu poznam aj ja :grinning: tak hadam bude aj uspesny :wink: U nas sa tiez bude pozerat cars a pretoze nam Mikulas oznamil, ze nebude stihat stavat stromcek a vyzdobu tak si ju musime spravit sami :grinning: co uz ked prave dnes musi ist v telke zaujimava rozpravka :grinning:
5. dec 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, babulky...
no groka, my vcera na posednu chvilu sme nakupovali, minuly rok som mala uz mesiac dopredu ich pobaickovane a poskovavane, kedze mam este aj tri krstniatka a teraz nestihame...
a stromcek sa u nas stavia par dni pred vianocami, lebo male stale odobavaju ozdoby a ak su tam salonky.tak dovi dopo...vydrzia tam 2 dni :grinning:
5. dec 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky a netehulky :slight_smile: Zase som cely vikend sama doma :angry:
5. dec 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neni ste tu niekto že londýnos?? abo také niečo tam okolo?? :unamused: čo by ste mi vedeli toto poradit??? hm?
5. dec 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko baby, :wink: tak dnes mi zacali merania, dufam ze tento mesiac budu teplotky vyssie a s vianocnou atmosferou prinesu skrupinku :dizzy_face: :dizzy_face:
u mna nemam komu robit mikulasa,??? :unamused: moje krstnatko je na slovensku :unamused: keby ste o tom nepisali to by som ani nevedela ze sa blizi mikulas :frowning2:
5. dec 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malalady, to akoze londynos je niekto kto tu prispieva? :unamused:
5. dec 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeeeeee.. že kto býva v zahraniči v Londýne xi :grinning:
5. dec 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok