Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
7. dec 2009

Dozehlene,ja som dnes varila do obeda kuraciu polievocku,je vyborna,este vyvarim sliziky a bude to tip top a druhe mam hurky,malemu nieco este...teraz som dopozerala tv uz som aj driemala pri tom,ale som sa musela prebrat,lebo idem za chvilu po maleho do skolky,dnes by sme mali behnut na postu,vobec sa mi nechce,je hnusne pocasie vonku,ale musime

inak viete ako mam pokazenu pracku?neda sa otvorit,takze ked doperie,mm ju musi rozobrat a z nutra otvorit,tak sme lenivy ist si pre novu ktoru mame,ze sa takto trapime 😀 ale ved mna to raz omrzi,preto teraz perie len mm 😅

janulka04
7. dec 2009

baby, vam to dnes pise 😀
mne sa nic nechce uz... 😀 😀
som sa natlacila obedom, dve knedle k tomu a funim ako lokomotiva...inac, ja co som tehu, malo jem a hned mam dost...aj vy ste na tom tak? Volakedy by som si kysnutej knedle k omacke dala aj 5,6 kuskov..teraz 2 a mam dost... 😝
idem oddychovat, papa 😵

brisilda
7. dec 2009

janka ja to mam praveze naopak ☹ napcham do seba plny tanier jedenia samozrejme ze v tom momente idem prasknut a o minutu nato mam znova priserny hlad ☹ ja to uz nechapem vcera vecer som sa vazila a uz som presiahla 80-siatku 😢 a ako keby to nestacilo maly ma stale ponuka jeho mikulasom 😀 a je jasne ze neviem odolat ☹

groka
7. dec 2009

baby keby som ja aspon tehu teraz ostala nemala by som take vycitky ze zerem tolko sladkosti dnes som uz toho dostala velmi vela a idem na polievku kuraciu a hurky s chlebom a uhorkami,sa normalne ze tesim a potom nevstanem z postele,tak ale musim aspon dlazky umyt,nech sa hybem a vecer asi pojdeme an prechadzkum,maly dostal v skolke cokoladove mikulasske lizatka jasne ze sme ich hned nacali,maly aj ja 😅

groka
7. dec 2009

bris ja sice nemam 80 teraz ale ked som bola tehu s malym tak som mala 80 po polke tehu,boze to bolo 🙄

groka
7. dec 2009

bris ty uz mas postielku postavenu?my mame tiez taky kolotocik
a mas prekrasne brusko hlavne v tom zltom

janulka04
7. dec 2009

male ma nenechali spat 😀 , tak som tu zase 😉
bris, ja som sa nevazila tyzden, ale tiez mi to teraz v druhom trimestri ide rapidne hore..ty mas stastie, ze na tebe to asi neni tolko vidno, aspon podla fotiek
lenze mne nerastie len brusko, ale aj pneumatika a rit a stehna...akoze v pohode oblciem vsetky gate, len nezapnem...ale aj tak..min. tyzden som mala 72,2 😖 ...som zvedava....co bude o tyzden...ale ja sa pre istotu vazim radsej rano nalacno a len v bielizni 😀 😀 😀
a mikulasov vyzieram tiez...este stastie, ze rodina je daleko, tak tych sladkosti nieje tolko...ale krstna, svokra, babka a moja mama, ze poslu to v baliku spolu...do kelu 😠 😠 😀

groka
7. dec 2009

janul ako som uz pisala ja nemam 80 kilov ale ja som ina postavou,takze ja vyzeram ako 90 kilova 😀 ale nie,je to ovela lepsie ako volakedy

brisilda
7. dec 2009

groka ano postielka je zatial poskladana lebo zlozena mi tu zavadzala ☹ no baldachyn budeme kupovat este jeden 😉 potom sa bude aj izbycka malovat 🙂 cize sa tesim 😀 zaklad aby bolo vsetko v poriadku 😉 kolotocik som kupila z druhej ruky od jednej kocky a je uzasny 😉 a co sa tyka bruska tak uz sa meni na brusisko z dna na den je vacsie 😀 a urobila som velmi dobre ked som si kupila tie tehu pasy 😀 teraz sa aspon nemusim vzdat svojho oblecenia pred tehu 😉
janka ja sa utesujem, ze som uz skoro v polke 😀 a mas pravdu teraz ta vaha ide rapidne hore no mne to nevadi a do stehien a zadu priberam aj ja lenze s porovnani z bruchom to az tak nevidiet 😀 najviac ma trapi, ze sa mi vahadzali vyrazky na hrudi a neviem preco 😖 je to ako akne 😠 zatial si na to davam tekuty puder myslite, ze by som mala zajst na kozne?

janulka04
7. dec 2009

😉 groka....netaraj...keby si videla tu tie Nemky, tak ti taaaaaak stupne sebavedomie....ja som si pripadaa ako sexsymbol 😀 😀 😀 ...ale tu su mlade baby strasne tucne a priznajme sa, akoze na SVK sa maloktora zena oblecie ako sedlana, ci ako to nazvat, ale tu su tlste a este si daju aj mini...a dvesto farieb, vies, aby ich kazdy videl... :- p 😝
no a ja som mala po malych dlho 75kg, kojenim to vobec neslo dole a aj som cvicila...schudla som, az ked som nastupila do zamestnania..boze, 62 som mala vtedy 😀 😀 , kde su tie casy??? 😀

janulka04
7. dec 2009

bris, ja som ich mala tiez..a teraz je dva tyzdne, co zmizli....tiez som z toho bola na nervy....

brisilda
7. dec 2009

janka ja som mala po porode 62 😀 drzalo ma to 5 rok. a posledny rok pred otehotnenim som pribrala na 73 kg ☹ ale to robi internet clovek zanim presedi neraz aj cely den a pohyb ziaden dokonca sa tu aj super nakupuje tak naco ist do mesta ked tu to kupim lacnejsie krajsie a dovezu mi to az pred dvere 😀

janulka04
7. dec 2009

a kolko merias? Lebo ak si vyssia, sa to strati, bris...ja taky stred 166cm..tak na mne sa tych majovych neviemkolko hrosich kil , bude skvele vynimat 😀 😀

brisilda
7. dec 2009

janka dala si mi inspiraciu aj ja som uz hodila foto maleho drobca ktoreho som si doviezla z porodnice 😀 no vtedy digi nebolo cize som to len odfotila s klas. fotky 😉

brisilda
7. dec 2009

janka tak sme na tom rovnako 😀 moja vyska je tiez taka ako tvoja 😉 no ja som mavala stale tuk rozlozeny rovnomerne jedinena prsia sa akosi nelepil 😀

sharmana
7. dec 2009

ahojte kočky, rozoberáte váhu? no ja som dnes mala 63 kg, no pred 5 rokmi som mala asi 54kg 😀 ale teraz na to kašlem...
dnes som bola na poradni, tlak nižší, ale inak všetko ok, srdiečko sme si vypočuli, zobrali mi krvičku na AFP a budúci týžden mám zavolat o výsledky... no a objednám sa na morfologické screeningové sono niekedy po sviatkoch a dúfam že už budem vidieť, čo sa to v mojom brušku skrýva 😉

janulka04
7. dec 2009

jeee, bris...bozinku, ako to leti, ze??? Ja tie babatka proste milujem, ako vonaju, tie ich ksichtiky a babatkovsky rehot...mnaaaaaam
vazne? No ja som zase bola vzdy ako presypacie hodiny a teraz som podla mm Venusa 🙄 , ti chlapi vedia byt tak prijemni 🙄 !!! ja som v tomto tehu vela pribrala do prs...tolko som mala, kd som kojila male...tak som zvedava, aka pojdem z porodnice...a ten moj stale, ze : To ti uz dufam zostane! Mu dam...inac, ono saz prs podla mna najviac chudne a boky a brucho...to len tak nepusti

brisilda
7. dec 2009

kocky a ja prave zvazujem ci vobec chcem vediet pohlavie ☹ neviem preco 😖 akosi sa moja zvedavost zmenila na strach no neviem s coho 😠 lebo mna je jedno ake pohlavie to bude
shami vysledky budu OK 😉

janulka04
7. dec 2009

ahoj sharmi, tak drzim palceky...ja idem v pondelok a este neviem, co ma bude cakat 😀
bris... 😒 preco? chces prekvapko?

brisilda
7. dec 2009

janka aj mne sa teraz zvatsili prsia 😀 hadam take ostanu 😉 vsetke podprsenky su mi male 😝 cize kupujem nove 😉 a mas pravdu ja ked si maleho mrknem na fotkach mam 100 chuti ho celeho zjest a pomackat 😀 ja som ho stale kusala do tvaricky 😀 a on sa bud mial alebo palkat 😀 proste laskou by som ho celeho zjedla 😉

sharmana
7. dec 2009

bris. dakujem si zlatá...a čože sa tolko obávaš? ved ked ti je to jedno, hm? ja to zas chcem vedieť čo najskôr, lebo mne už babule fakt šibe z toho, mne sa sníva jednu noc že je to dievčatko a druhú že je to chlapček.. nechcem skončiť v cvokárni a už by som sa rada oslovovala mrnusa moja bambulka alebo bubinko, takto je to stále len "to" "malé" "bábo"🙂
jani. to máš dobré že ti to ide do prs, no mne tiež teraz podrástli, musím kupovat väčšie číslo, len keby mi to potom zostalo aj po pôrode.. no ale to pochybujem 😒

brisilda
7. dec 2009

malo byt plakal 😀 dokonca aj teraz ho obcas kusnem 😀 som hrozna 😀 on uz dopredu vie co ho caka a krici ne ne mami 😀 ale tulka sa jedna radost odkedy som otehotnela 😉

janulka04
7. dec 2009

ja som male kuskala do tych malych ritiek....boli ako dva kminy..mnam, tak nepokus to...a tie pidi nozky.... 😀 😀 ...ako to rychlo ubehlo...teraz ti povie: Ja sam...a mas... 😒

brisilda
7. dec 2009

no a mne sa zase snivalo ze som mala dieta ktoremu som bola ja ako biologicka matka a moja sestra iba ako druha mama a chcela mi ho zobrat ! tak som sa jej vyhrazala ze ju dam na sud lebo dieta patri biologickej matke 😀 bolo to divne lebo aj ked to bola moja sestra tak vo sne vyzerala ako moja spoluziacka take pomotane

brisilda
7. dec 2009

janka ja som ho do ritky kusat nemohla lebo manzel mi povedal, ze som uchylna 😀 ze vraj fuuuuj 😀 ale ako vidim nesom sama co svoje dieta jemne kusalo 😀 ked ja neviem tie ich faldiky su tak jemne 😀 proste cela na zjedenie 😀

janulka04
7. dec 2009

aj tvoj...aj male...a dnes mi povedala Linda, ze kupi babatku to kusatko s vodou...zlate su..a pusinkuju brusko a vela pomahaju...a ja som sa bala, ze ako to tehu zvladnem pri dvoch detoch....
sharmi, aj ja to chcem vediet, ja sa vecne pomylim a poviem ON alebo ONA...a mm ma peruje, ze ako mozem vediet, ze co tam je.... 😖

miskahryzka8
7. dec 2009

mne sa dnes v noci snivalo, ze mi spravili silikonove prsia a podprska mi bola mala, ale taky silikon, kt. sa vstrekne injekciou len 😀 a ja mam v posledny tyzden neskutocnu chut na cesnak, cibuku a mliecne, nemali ste nase tehulky nahodou taketo prve priznaky :D?

No a ja som uz pisala, ako som prestala fajcit, osem kil hore, takze teraz mam pri 175cm 66-67kg, ako ktore rano 😀 , pred tym som mala 59, takze si pripadam ako slonik 😠 , len prsia mi nepriberaju 😠 a to mam doma uplneho kozofila 😀

tei mizno mas ovu a teplota len vyskoci, neklesne uz 😉

sharmana
7. dec 2009

a ja som kúsala mojho synovca, ked bol ešte taký buclaty 🙂 takže túto uchylku majú všetky ženy 😀
no ja si zas vyčítam, že oslovujem bábo väčšinou ako chlapčeka a potom si pomyslím, že ked sa mi narodí dievčatko tak mi vynadá, že ako som si len vôbec mohla mysliet že bude chlapček 😀 😀

janulka04
7. dec 2009

inac, aj ja mavam divoke tehu sny 😀
potom sa zobudim a hladam brusko...a len UF, je tam 😀
inac, to vam je taky divny pocit po porode, ked sa zobudite trebars druhy den a v bruchu nic, pohyby tam niesu...mne to chybalo...clovek si na toho maleho votrelca zvykne 😵

brisilda
7. dec 2009

janka tak ja som prekvapena ako sa kumne moji chlapi spravaju 😉 maly mi vo vsetkom vyhovuje dava sladkosti, pusinky tulka sa jedna radost 😀 a manzel tak isto 😉 dokonca ani nefrfle ked kupujem detske vecicky 😀 z coho som dost prekvapena no a ked som si zaumienila, ze idem kupovat kociarik tak nemal proti tomu nic 😀 kdezto pri prvom frflal 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre