• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
sisa. ak sa spinenie nemení a inak sa cítiš dobre, tak bud kludná... už som sa dozvedela, že niektoré špinia aj do 4. mesiaca... držím ti palce na prehliadke, daj potom vediet, ako si dopadla :wink:
7. dec 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to budu dlhe dva tyzdne ale chcem si zatial napisat diplomovku, tak uvidim, ako sa mi bude chciet :grinning:
7. dec 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci a kedy máš štátnice? ty si v 5. ročníku? to ja som začala písat diplomovku niekedy vo februári, ale od januára som zbierala materiály...a v máji som mala štátnice aj obhajobu... ale mala som čo robiť :slight_smile:
7. dec 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky vy tu tusim vsetke studujete :wink: a ja mam len maturu :angry: asi s tym budem musiet tiez nieco robit :pensive:
inak musela som ist prec lebo som sa s malym ucila logopediu :wink: konecne sa nam uz dari vyslovit to nestastne pismenko RRRRRRRRRRR :grinning: co sa tyka porodu tak ja uz teraz mam strach ci nedobehnem na salu na poslednu chvilu :grinning: rada by som sa vyhla klystiru cize si dam predpisat Yal :wink: nerada sadam na WC po cudzich ludoch a pri tomto akte je nutne dosadnut na misu :grinning: :grinning: :grinning:
lucka neboj coskoro aj teba bude trapit ranna nevolnost a kg ktore tehotenstvo prinasa :wink: ale poviem ti, ze tie kila stoja za to :grinning:
7. dec 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky dnes vas ani nestiham docitat ... len daco som prekukla
no mm sa pokazil notas :angry: nema ho ani rok :angry: tazke nebudem tu teraz tak casto kedze on potrebuje moj :frowning2: tazke sis neviem kedy hodim fotky na strechu najskor v piatok to ide mm staovat sestru a bude tam cely den
a este k tomu s horsim pocasim ma momentane menej prace takze bude viac doma a viac casu budeme spolu :wink: takze ak tu nebudem sa necudujte :wink:
7. dec 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris, co to je Yal? :astonished:
7. dec 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharmi, no v 5tom rocniku :slight_smile: Ja ked som pisala bakalarku, tak vtedy este internet velmi nefungoval, musela som chodit do kniznice, zhanat knizky a tak. A teraz zadam do googlu a najde toho tolko, ze nestiham ani citat :grinning: Ja vlastne len zdvojnasobim bakalarku, vyskum trochu rozsirim a dufam, ze to postaci. Ved mi sme v novembri iba odovzdavali temy, nevieme ci na ich schvalili a do konca januara mame odovzdat prace :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris. vysoká škola ešte nie je všetko.. hlavné je robiť niečo, čo ta baví a prináša aj peniažky :slight_smile:
kolko má tvoj synček rokov? môj synovec tiež nevie po vedať R, a bude mať v januári 4 roky...
a čo je to Yal? moja segra ani klystír nemala, jej sa spýtali, či mala ráno stolicu, ona že áno, ju prehnalo, tak jej nič nedali...
7. dec 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bris, ved na materskej mozes studovat, niektore zeny si to velmi chvalia :slight_smile:
Dzou,tak aspon budes mat mm viac pri sebe :slight_smile: A co pred vianocami ludia velmi neobjednavaju?
7. dec 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky Yal sa pouziva na domaci klystir :grinning: a na rannu stolicu by som sa nespoliehala :grinning: ja som pri prvom porode tyzden nemala stolicu a ani po klystire somna toho vela nevyslo :grinning: ja neviem kde sa to vsetko vo mne trati :grinning: no teraz si uz davam pozor v zhladom na to, ze som sa docitala , ze sa creva mozu zaseknut :stuck_out_tongue_closed_eyes: a o tom som vazne citala po prvy krat v jednom casaku
7. dec 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dúfam že mne sa nikdy nezaseknú bris, lebo ja trpievam zápchou dost casto a teraz pocas tehu veeelmi...
7. dec 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie luc tam je to o inom ale nechcem to tu vsetko vypisovat.... je to dpost zlozite ale tak aspon bude viac doma a rozmysla ze si najde nejaku pracu na 2-3dni tak uvidime :wink: aj som dnes cely den rozmyslala ze ci nepozastavit takisto ako nadenka snaizlkovanie na tento mesiac ale nie len neviem ze ak by to nahodou vyslo ci by sa mm tesil :pensive: ale sak co by uz potom mohol :grinning:
7. dec 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac baby ked si dam moj ff nechce mi ukazat graf je tam nejaky problem?
7. dec 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ziadny graf my nechce ukazat mam tam en ikonku ze tam ma byt obrazok a to je vsetko :frowning2: :angry:
7. dec 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou, ani mne neukazuje graf, tak asi maju problem :wink:
7. dec 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaj no dobre uz som sa zlakla :grinning:
7. dec 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dzou :wink: s ff ti neporadím, ja som sa tam snažila volakedy prihlásit a vôbec sa mi to nepodarilo... ale už ani nie je treba :slight_smile:
7. dec 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci. a kedy si robila bakalárku? ja som končila výšku v 2006 a už som využívala net naplno, bez neho by som ani moju diplomovú prácu nedokončila, potrebovala som vela kontaktov a zdrojov, fotiek z netu... a aj univerzitná knižnica v BA má objednávanie kníh cez net... takže ja som rada že som mohla túto vymoženosť naplno využiť..
7. dec 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja v 2004 a vtedy som si len vytvorila prvu mailovu schranku :grinning:
7. dec 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, som mala dnes taky rozlietany den... vybavovala som preventivky, potom som mala navstevu a navecer som sa dala na pecenie.... :grinning:
teraz som vysla zo sprchy, pozrem superstar a idem spat.... ale nebojte, zajtra sa ozvem....
inak co sa tyka toho hlienu, mam ho strasne vela... som nesmierne stastna.... konecne, chybal mi :grinning:
v tatrach bolo uplne uzasne, pocko vyslo na jednotku - svietilo slniecko.... 2 dni v kuse sme slopali, neviem sa dat akosi do poriadku :grinning:
7. dec 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

som sa kupkala s malym,ten uz spi,ja som sa fenovala a kukam superstar potom keby bolo keby a pojdem spat,rano vstavam skor a budem meriat o 3/4hodinu skor ale to bude teplota o necely stupen nizsia ako keby som merala normalne,takze neviem ci mam dat prazdny kruzok,alebo si zaznacim teplotu o stupen vysiu,alebo uz budem meriat stale tak skor o hodinu,idem sa opytat do bazaliek
7. dec 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci. jaaj, tak to si už dávno robila, jasné v 2004 zase až tak net nefrcal v každej domácnosti ako dnes... a to si nejako prerušila štúdium a teraz to dorábaš?
ahojte motylek, groka..
7. dec 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,potrebujem sa s vami poradit,dnes som bola na vysetreni hormonov,volal mi doki poobede ze mam hladinu hormonov na hranici tehu a netehu...napadlo ma ci to nemozu sposobovat lieky,on si mysli ze niie ale mne sa to nezda...neviete aky ma nato vplyv duphaston a pred deviatimi dnami pregnyl???
7. dec 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj xena, ide asi o to, ktorý hormon si mala zvýšený, lebo duphaston sú vlastne hormony, ktoré dávaš do tela, takže niečo to ovplyvnit mohlo :slight_smile: no nie som odborník...
7. dec 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vravel mi to do telefonu,tak som prepocula...mozno progesteron
7. dec 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xeni, mne sa zda, ze aj pregnyl nieco robi, lebo baby v Liecba clostilbegytem tam pisali ked testovali 10DPO, ze ci to nemoze byt z pregnylu :unamused: Skus napisat im, ale bodaj by to tak nebolo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Sharmi, no my ked sme mali pokracovat na mgr. tak sa menil zakon a nakoniec nam neotvorili 4.roc, tak som sa rozhodla ist na pol roka von a trochu som to natiahla na 3,5 roka :wink:
7. dec 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni pokial viem pregnyl ukazuje aj na testoch //
7. dec 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ,groka..test som mala negat ale to boli vysetrenia krvi...nezvyknem testovat,bolo to koli zvedavosti naco vsetko to am vplyv...
7. dec 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni tak ja neviem teda skus este do bazaliek napisat
7. dec 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki skusim
7. dec 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok