Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
7. dec 2009

sisa. ak sa spinenie nemení a inak sa cítiš dobre, tak bud kludná... už som sa dozvedela, že niektoré špinia aj do 4. mesiaca... držím ti palce na prehliadke, daj potom vediet, ako si dopadla 😉

lucialen
7. dec 2009

No to budu dlhe dva tyzdne ale chcem si zatial napisat diplomovku, tak uvidim, ako sa mi bude chciet 😀

sharmana
7. dec 2009

luci a kedy máš štátnice? ty si v 5. ročníku? to ja som začala písat diplomovku niekedy vo februári, ale od januára som zbierala materiály...a v máji som mala štátnice aj obhajobu... ale mala som čo robiť 🙂

brisilda
7. dec 2009

kocky vy tu tusim vsetke studujete 😉 a ja mam len maturu 😠 asi s tym budem musiet tiez nieco robit 😔
inak musela som ist prec lebo som sa s malym ucila logopediu 😉 konecne sa nam uz dari vyslovit to nestastne pismenko RRRRRRRRRRR 😀 co sa tyka porodu tak ja uz teraz mam strach ci nedobehnem na salu na poslednu chvilu 😀 rada by som sa vyhla klystiru cize si dam predpisat Yal 😉 nerada sadam na WC po cudzich ludoch a pri tomto akte je nutne dosadnut na misu 😀 😀 😀
lucka neboj coskoro aj teba bude trapit ranna nevolnost a kg ktore tehotenstvo prinasa 😉 ale poviem ti, ze tie kila stoja za to 😀

dzou
7. dec 2009

ahojte kocky dnes vas ani nestiham docitat ... len daco som prekukla
no mm sa pokazil notas 😠 nema ho ani rok 😠 tazke nebudem tu teraz tak casto kedze on potrebuje moj ☹ tazke sis neviem kedy hodim fotky na strechu najskor v piatok to ide mm staovat sestru a bude tam cely den
a este k tomu s horsim pocasim ma momentane menej prace takze bude viac doma a viac casu budeme spolu 😉 takze ak tu nebudem sa necudujte 😉

janulka04
7. dec 2009

bris, co to je Yal? 😲

lucialen
7. dec 2009

Sharmi, no v 5tom rocniku 🙂 Ja ked som pisala bakalarku, tak vtedy este internet velmi nefungoval, musela som chodit do kniznice, zhanat knizky a tak. A teraz zadam do googlu a najde toho tolko, ze nestiham ani citat 😀 Ja vlastne len zdvojnasobim bakalarku, vyskum trochu rozsirim a dufam, ze to postaci. Ved mi sme v novembri iba odovzdavali temy, nevieme ci na ich schvalili a do konca januara mame odovzdat prace 😒 😝

sharmana
7. dec 2009

bris. vysoká škola ešte nie je všetko.. hlavné je robiť niečo, čo ta baví a prináša aj peniažky 🙂
kolko má tvoj synček rokov? môj synovec tiež nevie po vedať R, a bude mať v januári 4 roky...
a čo je to Yal? moja segra ani klystír nemala, jej sa spýtali, či mala ráno stolicu, ona že áno, ju prehnalo, tak jej nič nedali...

lucialen
7. dec 2009

Bris, ved na materskej mozes studovat, niektore zeny si to velmi chvalia 🙂
Dzou,tak aspon budes mat mm viac pri sebe 🙂 A co pred vianocami ludia velmi neobjednavaju?

brisilda
7. dec 2009

kocky Yal sa pouziva na domaci klystir 😀 a na rannu stolicu by som sa nespoliehala 😀 ja som pri prvom porode tyzden nemala stolicu a ani po klystire somna toho vela nevyslo 😀 ja neviem kde sa to vsetko vo mne trati 😀 no teraz si uz davam pozor v zhladom na to, ze som sa docitala , ze sa creva mozu zaseknut 😝 a o tom som vazne citala po prvy krat v jednom casaku

sharmana
7. dec 2009

no dúfam že mne sa nikdy nezaseknú bris, lebo ja trpievam zápchou dost casto a teraz pocas tehu veeelmi...

dzou
7. dec 2009

nie luc tam je to o inom ale nechcem to tu vsetko vypisovat.... je to dpost zlozite ale tak aspon bude viac doma a rozmysla ze si najde nejaku pracu na 2-3dni tak uvidime 😉 aj som dnes cely den rozmyslala ze ci nepozastavit takisto ako nadenka snaizlkovanie na tento mesiac ale nie len neviem ze ak by to nahodou vyslo ci by sa mm tesil 😔 ale sak co by uz potom mohol 😀

dzou
7. dec 2009

inac baby ked si dam moj ff nechce mi ukazat graf je tam nejaky problem?

dzou
7. dec 2009

teda ziadny graf my nechce ukazat mam tam en ikonku ze tam ma byt obrazok a to je vsetko ☹ 😠

lucialen
7. dec 2009

Dzou, ani mne neukazuje graf, tak asi maju problem 😉

dzou
7. dec 2009

jaaaaaaaaj no dobre uz som sa zlakla 😀

sharmana
7. dec 2009

ahoj dzou 😉 s ff ti neporadím, ja som sa tam snažila volakedy prihlásit a vôbec sa mi to nepodarilo... ale už ani nie je treba 🙂

sharmana
7. dec 2009

luci. a kedy si robila bakalárku? ja som končila výšku v 2006 a už som využívala net naplno, bez neho by som ani moju diplomovú prácu nedokončila, potrebovala som vela kontaktov a zdrojov, fotiek z netu... a aj univerzitná knižnica v BA má objednávanie kníh cez net... takže ja som rada že som mohla túto vymoženosť naplno využiť..

lucialen
7. dec 2009

Ja v 2004 a vtedy som si len vytvorila prvu mailovu schranku 😀

motylek17
7. dec 2009

ahojte babulky, som mala dnes taky rozlietany den... vybavovala som preventivky, potom som mala navstevu a navecer som sa dala na pecenie.... 😀
teraz som vysla zo sprchy, pozrem superstar a idem spat.... ale nebojte, zajtra sa ozvem....
inak co sa tyka toho hlienu, mam ho strasne vela... som nesmierne stastna.... konecne, chybal mi 😀
v tatrach bolo uplne uzasne, pocko vyslo na jednotku - svietilo slniecko.... 2 dni v kuse sme slopali, neviem sa dat akosi do poriadku 😀

groka
7. dec 2009

ahojte

som sa kupkala s malym,ten uz spi,ja som sa fenovala a kukam superstar potom keby bolo keby a pojdem spat,rano vstavam skor a budem meriat o 3/4hodinu skor ale to bude teplota o necely stupen nizsia ako keby som merala normalne,takze neviem ci mam dat prazdny kruzok,alebo si zaznacim teplotu o stupen vysiu,alebo uz budem meriat stale tak skor o hodinu,idem sa opytat do bazaliek

sharmana
7. dec 2009

luci. jaaj, tak to si už dávno robila, jasné v 2004 zase až tak net nefrcal v každej domácnosti ako dnes... a to si nejako prerušila štúdium a teraz to dorábaš?
ahojte motylek, groka..

xena1
7. dec 2009

ahojte babule,potrebujem sa s vami poradit,dnes som bola na vysetreni hormonov,volal mi doki poobede ze mam hladinu hormonov na hranici tehu a netehu...napadlo ma ci to nemozu sposobovat lieky,on si mysli ze niie ale mne sa to nezda...neviete aky ma nato vplyv duphaston a pred deviatimi dnami pregnyl???

sharmana
7. dec 2009

ahoj xena, ide asi o to, ktorý hormon si mala zvýšený, lebo duphaston sú vlastne hormony, ktoré dávaš do tela, takže niečo to ovplyvnit mohlo 🙂 no nie som odborník...

xena1
7. dec 2009

vravel mi to do telefonu,tak som prepocula...mozno progesteron

lucialen
7. dec 2009

Xeni, mne sa zda, ze aj pregnyl nieco robi, lebo baby v Liecba clostilbegytem tam pisali ked testovali 10DPO, ze ci to nemoze byt z pregnylu 😒 Skus napisat im, ale bodaj by to tak nebolo 😵 😵 😵
Sharmi, no my ked sme mali pokracovat na mgr. tak sa menil zakon a nakoniec nam neotvorili 4.roc, tak som sa rozhodla ist na pol roka von a trochu som to natiahla na 3,5 roka 😉

groka
7. dec 2009

xeni pokial viem pregnyl ukazuje aj na testoch //

xena1
7. dec 2009

luci ,groka..test som mala negat ale to boli vysetrenia krvi...nezvyknem testovat,bolo to koli zvedavosti naco vsetko to am vplyv...

groka
7. dec 2009

xeni tak ja neviem teda skus este do bazaliek napisat

xena1
7. dec 2009

oki skusim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre