• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
Idem ja reklamovat mop a pozriet kamosku, poobede sa ozvem :slight_smile:
9. dec 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisuska nasa :cry: :cry: :cry: ale nevesaj hlavu, este nic nie je definitivne. mas zlateho muzicka, ze ostal s tebou, aj my sme tu s tebou...
9. dec 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, este som mm aj sofii stale vravela nech mi davaju pozor na teplomer, ze ho mam na nocnom stoliku polozeny, nech mi ho nerozmlatia, a nakoniec som si ho rozbila sama :grinning: uvidime, ci mi to prinesie stastie...a nadenka je ako na tom, nejako to tu flaka :grinning: mala nedostat mrchu teraz niekedy nie?
9. dec 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim tak..ja uz nemam ani prehlad, nejako to tu viazne :confounded:
ale este treba, veronika, nakupit mega balenie vloziek a dufam, ze vas nakazim...
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
9. dec 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed, som vedela, ze teplotka bude trosku nizsia v dome, ale inak rano od desiatej som mala 37 :grinning: , ale uplne neskutocne to kopiruje grafku minulomesacneho grafu, len o ten den posunutu :confused:

idem citat :slight_smile:
9. dec 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, no fakt to vyzera, ze ovula uz bola :confused:

groka, ty mas teplomer aj s polstupnami :confused: :slight_smile: ? Juuj no ja neviem groka, ale o kole som pocula :slight_smile: , mne pomaha jablcko bey supky, ale nastruhane, nie nakrajane...

motylek super, inak sranda, ako je kazdy organizmus indivindualny, mas naraz ovu s dzou, ona na deviaty den a ty na devatnasty :sweat_smile:

juuj groka, drzim palceky, jj radsej k doktorke!!!

bris, tehulky mozu tu injekciu na zuby na milion percent, to uz mam zistene, ja mam problemove zuby - krcky, tak som to zaregistrovala :wink:

rhodos, mozno znamenie s tym zaseknutym teplomerom :slight_smile: :wink:

juj groka, drzte sa!!!!

luci a ovulku teda nemas podla dokiho ci podla grafu?

siska :frowning2: :frowning2:, ale este stal treba dufat :slight_smile:, juuj drzim palceky, nech to dobre dopadne!!!!!
9. dec 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska to vazne? mne pri prvom nechceli dat injekciu pre istotu no to som bola 1 trimestri tak asi aj preto neriskovali :wink: asi si vybavim zubara tu v PB lebo svojho dobreho mam az v Mi :frowning2:
rhodos nadenka uz asi zarezava v novej praci cize nema cas :grinning: nezeby som bola skodoradostna ale kiez by otehotnela toho mesiaca :grinning: to by bol zakon schvalnosti :wink: no ono to tak po vatsine byva :wink: aj ja som ostala tehotna pred dovolenkou :grinning: a to som si myslela, ze si budeme uzivat romantikus pri mori a nakoniec sme grcky upratovali :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :slight_smile: co mate noveho?

miska uz som ti odpisala :wink:

siska juuuuj,velmi ma to mrzi... :pensive: :pensive: :pensive: posielam objatie...
9. dec 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink: este nezarezavam v praci finisujeme s uzavierkou casopisu :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze nemam cas na nic -co sa tyka novej roboty idem v pondelok vybavovat papiere aby som uz 4.1 mohla ist hned na oddelenie a nie behat este kde tam po vselijakych ludoch v nemocnici co treba v ramci prijmu do zamestnania.
ani neviem ako je to s cyklom teda ktory som den cyklu nestiham to sledovat ale mrcha by mala prist 15-16.12 tak uvidime .Inak vcera som si pozerala podla ff kolky to bol pokus od jula toto je teraz 5 pokus kedze toto je este stale ten novembrovy cyklus ktory skonci 16.12 a potm zacne decembrovy a to bude 6 cyklus :wink: a to osm si myslela ze to uz bude viac takze nejak som v pohode a tesim sa do roboty na deti :grinning: :sweat_smile:

A inak co tu mate noveho?
Sisus posielam aspon virtualne objatie a pohladenie snad to nebude anembriomola :cry: :pensive: :confounded: drzim palceky
9. dec 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi menis pracu?nejak som mimo :sweat_smile:
9. dec 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer nemenim len sa mi konecne podarilo zamestnat v nemocnici na mensich detoch nie su to sice novorodenci ale su to male deti :slight_smile: takze sa velmi tesim :slight_smile: a moentalne ani nejak nesnazilkujem :sunglasses:
a ten tvoj poklad v brusku bude tusim baba ked sa tolko hanbi a nechce ukazat :wink: :grinning: mala Linda :wink:
9. dec 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

siska moja :frowning2: :cry: neviem co napisat,drz sa...

maly mi uz navracia od 9:00 vtedy tusim najviac vracal v aute...
teraz spapal trosku rohlika,ani sa mi nechce pisat... :unamused:
9. dec 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi aha,tak potom super :slight_smile: a na akom oddeleni? ked sa na to nebudes sustredit,tak prave vtedy to pride :slight_smile:
no to som fakt zvedava,ci bude take zvedave dievcatko alebo chalan :grinning: ale v pondelok ideme na 3D,tak uz to hadam odhalime :grinning: a meno uz zase nevieme :angry: nekonecny pribeh s tym menom,hrozne :rolling_eyes:
9. dec 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co sa stalo s tym menom?kto ta odhovoril respektive ovplyvnil? budem na detskom mensie deti :wink:
9. dec 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, baby, mne mm oznamil, ze by chcel tieto Vianoce stravit u svokrovcov..tak som zvedava...nakolko si s nimi vychadzam velmi dobre, je mi to viacmenej jedno.... :dizzy_face: , zalezi od neho... mozno je to aj lepsie, ako trcat tu... :grinning:
9. dec 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi no mm,ze jemu sa uz nepaci a nasim sa tiez nepaci,no des :angry: takze to bude este dllllha story :confounded:
jani ked s nimi dobre vychadzas,tak potom fajn aspon budete mat veselsie :slight_smile:
9. dec 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheerly, nic si z toho nerob, ja bojujem proti muzovej Veronike...mne sa to meno nepaci a on si na nom zaklada, ze musi byt, ze to je jeho sen od puberty..Veronika, prepac, moja, nic osobne..ale mam setsernicu Veroniku a aj naj naj kamaratku,,,tak akoze fakt nie :angry:
a Stellu, co som si vyberala by tu oslovovali ako `Stelu...nejde mi makcan nad S, tak snad chapete :grinning: ...
a pre chlapca sa mi nepaci uz ani jedno z vybratych :grinning: :grinning:
9. dec 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ja mam tiez sesternicu veroniku :slight_smile: a tiez sa riadim tym,ze nechcem aby to meno uz bolo v rodine alebo v okruhu blizkych znamych - tak som sa musela vzdat aj michaely :frowning2: ta sa mi vzdy hrozne pacila,lenze teraz mam svagrinu michaelu a kazdy jej hovori michala alebo michalka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a este aj mm sesternica je michaela ale s nou sme velmi malo. no a chalanske nemam ani sajnu :angry:
9. dec 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Ja idem piect meovnicky podla Nadenkinho receptu, uvidim, co z toho bude :grinning:
9. dec 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky preberate mena? tak ja som rozhodnuta stale pre Sebastiana-Jana :grinning: aj manzelovi sa paci no a nasim tiez len dufaju, ze to bude dievcatko :unamused: takze este nevieme ci nahodou nebudeme musiet vymyslat dievcenske meno :confused: no mam to poriesene ak nahodou sono neodhali pipika tak dam nasim za ulohu aby kazdy navrhol dievcenske meno a ja si vyberiem :grinning: tento recept uz ma osvadceny lebo uz nam vyberali takym sposobom meno pre psika :grinning: a vysla nam Jessynka :grinning:
9. dec 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej naokolo sa pecu medovnicky a ja stale cakam asi na zazrak :grinning: :grinning: :grinning: ale idem sa asi aj ja do toho pistit nakolko mi cesto musi stat 24 h v chladnicke :grinning: a zajtra mam aspon o zabavu postarane :wink: aj s malym
groka tak to je super, ze ho to uz preslo :wink: isto to ma len take chvilkove u nas to bolo na dennom poriadku ked sme boli mensi
9. dec 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bris a stale myslis ze to bude chclapcek? :slight_smile:
No toto je nejaky recept, ze to cesto oddychuje len 2 hodinky :slight_smile: Ale ked budu tvrde, pojdu na stromcek :grinning:
9. dec 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som veroniku nedala lebo ked by jej niekto povedal Verona tak to je podla mna otrasne a rovnaku averziu mam aj voci michaele este michaela ako tak ale akonahle sa povie miska alebo michala tak to te o nicom :grinning: :grinning: a okrem toho michalela bola mm prva zena takze to by sme nedali ani nahodou :grinning: :grinning:
rozhodne som pre mena ktore nie su privelmi caste :wink: ale zasa s mierou a s ohladom na priezvisko :wink:
tak drzim palce luci boli makke ked sa upiekli potm stvrdli ale ked som tam dala jablcko tak zmakli :wink:
a zajtra som si vyhliadla v mmb recept:http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=19342
tak uvidim ake to bude lebo uz neviem co varit :wink:
9. dec 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To vyzera tiez dobre nadi :wink:
9. dec 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky moje zlate prisla som vas mrk
idem precitat a potom do sprchy ale este sa ukazem

zatial co som stihla: aj ja zboznujem pina colaaaaaaaaaaaadu a velmi
9. dec 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska :frowning2: :pensive: :cry: to ma moc mrzi , uvidis zajtra co vysledky ale tak nadej tu este je budem s tebou a drzat ti palce a bud silna
9. dec 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

maly nevracia,nehnackuje,ale v skolke vracaju aj ine deti :angry: a nic mi nepovedali :angry: sme nahnevane aj s tetou :angry: kurnik tam...a este aj spoja deti a na co?boze

mna inak strasne bolia prsia,nechcem nic vraviet dopredu,ale minuly mesiac ma skoro vobec neboleli,teraz sa tesim z toho ze ma bolia :grinning: sem tam aj boli brucho na mrchu,ale zas nie az ako minuly mesiac to som mala cisty PMS teraz to je ine,dufam,ze to vyjde,velmi si to zelam a verim tomu :wink:
9. dec 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby ani som vam nenapisala vcera mi pani sestricka volala o vysledky prisli dost skoro a su vsetky v poriadku :wink:
9. dec 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Medovniky napecene, teraz len cakam, kedy stvrdnu :grinning:
9. dec 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky groka a luci
groka to je super s tou skolkou su normalni? :angry: a drzim palce aby ti tvoje tusenie vyslo :wink: gratulujem k dobrym vysledkom
luci ty si sikulka, ale nemala by si cakat ci zmaknu?
9. dec 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok