Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
10. dec 2009

dobre rano tak ovula to asi nebola i ked vsetko tomu nasvedcovalo http://www.fertilityfriend.com/home/dzou mozno ze som mala nejaku vyvolanu silnym orgazmom ako to nadenka pisala 😀 ... ale aj tak ta dnesna teplota urcite mala byt vyssia v noci sa nam totiz vypol kotol 😠 😠 😠 a prisla som na to rano ze aka je vsade zima a namiesto nastavenych 18C bolo 15 😠 😠 😠 😠 no kosa jak v rusku boze ten kotol by nam trebalo novy ale tak to si este pockame 😖 tak vlastne ani neviem aka mala byt teplota dnes 😠
jaaaaaaaaaaaj a taka som stastna mm sa konecne rozhodol ze ti nema vyznam takto pracovat s tym idiotom co roi len nas okrada a ide si KONECNE po novom roku hladat normalnu robotu 😀 konecne sa nebudem musiet kazdy mesiac trachovat ze ci mi nepovie aby sme prerusili snazilkovanie a ze co bude ked ja pojdem na matersku 😀 sak potom napisem o tom viac 😉
padam ja neviem ci vecer pridem ale zajtra URCITE 😀

groka
10. dec 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/groka 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
asi som neni normalna a zrela na liecenie ale ja tak silno citim ze som tehu 😵

nela00
10. dec 2009

groka máš nejaký tehuprejav? 😀

groka
10. dec 2009

nela okrem toho ze sami zvykne zakrutit hlava ale to je u mna aj normalne,tak pichanie v lavej strane a nejako zabudam,ze exisatuju aj cigarety 😀

motylek17
10. dec 2009

dobre ranko babulky moje.. 😉 .. http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30... teraz uz len cakat na vyznacenie v grafe... 🙂
idem vas precitat... 🙂

motylek17
10. dec 2009

groka kiez by tvoj tusak bol spravny.... som rada, ze malemu je uz lepsie.... 🙂
nadi tak ti zavidim, ze budes robit pri malych detoch.... bude to krasne... 😉

lucialen
10. dec 2009

Dobre rano 🙂 Ja dnes 26DC, teplota vysoka, mrcha este nehrozi 😒
Pekne grafiky baby 😉
Miska, ten vtak si tam prisiel len tak pospat asi 😀 sprosty 😠

rhodosbb
10. dec 2009

jani, citam o tom mojom mene 😀 pozdrav mm, ze veronika je sice pekne meno a ja som s nim spokojna, ale je uz nemoderne 😀 aj ked v skolke je jedna 5 rocna veronika a mama ju vola tak milucko ze nikuska, niky, mna volali veronka, veronicka, nikulka, verony, vo fr ma volali vero - ma vela moznosti a zdrobnelin, ale ked uz v rodine veroniky mate, tak take meno nedavaj 😉

dzou, super rozhodnutie tvojho mm, ak nie je spokojny, treba to riesit 😉 a tvoj graf nechapem 😕
groka, aj ja chcem mat taky pocit, ale ja som zatial podla vsetkeho este ani ovulu nemala a to som uz 15 DC...a minuly mesiac bola uz na 11 DC a predtym na 13 DC a teraz nic...
http://www.fertilityfriend.com/home/2a64e5

janulka04
10. dec 2009

ahojte....
miska.....pri prvom tehu som to nemala...mozno sa mi svalstvo panvoveho dna oslabilo tym dvojitym porodom...neviem..akoze nie, ze by som si nonstop zase ucvrkavala, baby... 😀 ale ked som bola v podrepe nad misou a naplo ma, tak to iso same ☹ ...moc smiesne mi to teda neni, ale ako vravim, cvicim a hov.. z toho 😠
presne tak, veronika, to mi povedala aj ta naj kamaratka, ze uz je nemoderne...ale vytlac nieco chlapovi z hlavy...dufam, ze to bude chlapec a mam po dileme...i ked sa mi zase ziadne chlapcenske nepaci momentalne...ale dala som si dnes domacu ulohu vybrat tri mena pre babu a tri pre chlapca a mm zadam to iste a som zvedava, ci sa aspon v jednom zhodneme 😀 😀 😀
dzou, tak sa tesim, ze sa tvoj mm rozhodol takto, aspon bude menej stresovat za peniaze a ono podnikanie este s niekym zvykne narusit vztahy s tou osobou 😒 ...takze aspon moze nervacit nad niecim inym, ako to u tych nasich panicov je 😀 😀 😝
groka...tak na polievku dobehnem, ale zaja 😝 neznasam, moj tato je velkochovatel, doma sme ich vzdy mali cez 200...a to myslim vazne a jedlo sa to povinne 6krat do tyzdna na milion sposobov....takze, ked mi aj teraz nasi pri navsteve napakuju, uvarit to uvarim, spravim cokolvek, ale nedostanu to do mna, aj keby sa vsetci poondili...
ale dala si mi napad, aspon viem, aku polievku v sobotu 😉
ja dnes slepaciu pol., rezne a zemiakove kroketky prave zarabam...

janulka04
10. dec 2009

este som chcela, ze napriklad malym, ked zacinali s maskom, som prave varila najviac kralika, alebo kraliciu pecen na vode, podla mna jedno z najzdravsich masiek 😵 a hlavne, ked viem, aj v akych podmienkach su chovane 😉 ...len mne ho rodicia zhnusili 😠

janulka04
10. dec 2009

a groka, tfuj tfuj tfuj, bodaj by si mala pravdu s tym tusakom 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

rhodosbb
10. dec 2009

jani, moj mm minule na nakupe vytiahol z mrazaka chudaka zaja, ze ho kupime a ja ze fuj vrat ho naspat, ja ho robit ani jest nebudem 😖 dodnes mam pred ocami ako stary otec choval zajace a ked ich zavesil za nozicky a tresol po hlave a stahoval z nich kozu, bleee, sranda, ked si predstavim ako sa zabija svina, tak to mi vobec nevadi ju jest 😀
potom napis ake mena ste vybrali 😉
miska, mas ip odo mna.

rhodosbb
10. dec 2009

bris, mas krasny album 😵 ten stvorlistok je super a ze vies, ze si ho nasla v den zahniezdovania 😀
jani, chytam aj ja z tvojich virusikov, dakujeme 🙂

janulka04
10. dec 2009

Veronika....no tak u nas nejak podobne, lenze oco ich trieskal hromadne...a nas deti k tomu nepustal, ale parkrat som to nechtiac videla....
a ak poznate Slunce, seno...tak ta hlaska...: Zase kralika, furt jenom kralika....a facka....tak to bolo u nas 😀 😀
robila sa z nich sunkova salama, plnil sa, fasirka, peceny, gulas, cina, na smotane, na zelenine, rezne...akoze moja mama maso vo vsetkych receptoch pod natlakom tatka nahradzaa kralikom a akoze komu by sa nezhnusil?
I ked mojim rodicom nie... 😕 😀 😀

groka
10. dec 2009

janulka dakujem za vyrusiky,dufam ze uz aj ja zacnem posielat
a poviem vam ze v oktobri som si nedala ani tt ked som mala 2 na teste teraz ked budu dam si ich hned,mozno mi to prinesie stastie

baby ja som zaspala ale nie tvrdo len som driemala a maly pri mne pozeral v posteli pata a mata,ja som to normalne potrebovala ale este potrebujem

tak idem rychlo osupat zemiaky,maly mi stavia vezez kociek a idem uvarit a potom pojdem zas s malym spat,ved upratane mam a musim vyuzit ze som doma,v sobotu uz zarezavam zase,ja mozno v pondelok testnem rano podla teploty to budem 10DPO

janulka04
10. dec 2009

drzim vsetky palceky groka na sobotu 😉

groka
10. dec 2009

janul na pondelok nie? 😀

brisilda
10. dec 2009

rhodos ten stvorlistok som nasla vazne v case zahniezdovania 😀 boli sme vtedy na oslave u mm babky 😉 bolelo ma brucho ako keby ma don niekto kopol no a potom mi uz nic nebolo len mrcha neprisla a test ukazal // ovulku som musela mat predtym lebo ani kexik uz potom nebol 😀 zdohadala som sa to poistit este tyzden pred mrchou ale to som uz bola tehu 😉
miska tak je super s tou injekciou 🙂 tak ak bude medzi sviatkami moj zubar robit isto k nemu zajdem no vcera som si vsimla ze ked mi naposledy vrtal zuby tak mi jeden odumiera ☹ zaklad ze je tam biel a blomba 😀

brisilda
10. dec 2009

groka super teplota 😀 drzim place aby tvoje tusenie bolo spravne 😉 tfuj tfuj tfuj

groka
10. dec 2009

mna este stale neboli brucho riadne mrchovsky a minuly mesiac som mala bolesti na ms uz dost skoro 😅
tak ale len cakam ked to nevyjde,nuz smola,darecek nebude,pojdeme dalej,ale neviem co bude dalej,neviem ani co s robotou,asi budem opat doma a triznit sa ,naopak keby to vyslo,budem sa o seba starat a babo bude ako v bavlnke a vobec nebudem mysliet na to co sa moze stat a nejake karastroficke scenare
boze ja by som uz aj dnes testla 😅

janulka04
10. dec 2009

groka, jasne, ze na pondelok 😀

janulka04
10. dec 2009

a vy drzkajte mne, lebo podla bab, co su tu v Nemecku, im zistili pohlavie uz v 17tt a ja budem v pondelok 16tt+6 😉

miskahryzka8
10. dec 2009

ahojte 🙂 , tak ja takto dnes http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed, uplna kopija minuleho cyklu 😒

dzou, tak asi nebola, asi to bolo tym megaorgazmom 😀 , tak po novom snad bude mat muzicek menej stresov, to prospeje aj jeho bojovnickom 😉

grokaaaaaaaaaaaa to vizera uplne super 😵 😵 😵

motylek, urcite ti ju zaznaci zajtra 😉

luci, ze pospat do schranky, to je aka haluz 😀 😀

rhodos, ovulka sa moze posuvat hore dole, tak asi ti este len pride 😉

groka, ja som mala dnes chut testovat, aj ked aj take picity ako ty nemam 😉, takze ja cakam mrchu oficialne zajtra, som zvedava ako ranna eplota a eventualne testnem, lebo na zumba vikende merat nebudem...

janulka, tak mozes ho mat oslabene tym porodom, hmmmm 🙂

rhodos, odipla som naspat 🙂

bris, no ja by som zubara bez injekcie neprezila 😀

groka
10. dec 2009

miska no neni to az tak kopia lebo minuly cyklus si klesla a stupla a tento stupla a ides dole ale drzi sa

janul ale ty chces asi chlapceka ze?na co sa citis?

sisa2
10. dec 2009

ahojte babule, zajtra nastupujem s najvacsou pravdepodobnostou do nemocky na kyret, prisla som sa rozlucit. nie som v stave cokolvek pisat, som nahnevana na cely svet, od rana len placem. je mi neskutocne smutno, mam v sebe take strasne prazdno, ze sa mi chce zomriet.
strasne sa bojim, neviem, co ma caka, neviem, co bude. viem, ze si tym preslo uz bohuzial vela bab, no ta bezmocnost je hrozna.
neviem, ci budem schopna sa v dohladnej dobe ukazat, myslim, ze toto bude tie najhorsie vianoce, ake mozu byt.
drzim vam vsetkym palce, nech vas nikdy nic podobne necaka a hlavne nech vas o chvilu vsetky cakaju vytuzene vonave uzliky, prip. // na teste, ale so stastnym koncom. ja som momentalne v stave, ze som rozhodnuta uz nemat druhe dieta. radsej nebyt tehu, ako si este raz prezit toto.

janulka04
10. dec 2009

ja ani neviem, mam zmeíesane pocity, groka...a je mi to jedno...chlapec by sa hodil, ale tri dcery mat, to je ako z rozpravky...takze naozaj...uvidime... 🙂 mm mi vyvestil syna a aj saute...tak som teda zvedava...

rhodosbb
10. dec 2009

sisuska, ja tu placem s tebou 😢 😢 😢 strasne ti drzim palce...mysli teraz na svoje slniecko Danielka, ten pocit bezmocnosti prejde, prajem ti, aby to bolo co najskor a skoro sa k nam vrat 😔 😔 😔

janulka04
10. dec 2009

siska......
..neviem, ani co napisat...podla mna, kto nezazil, nevie sa teraz do teba ani vcitit...je mi hrozne luto, co vsetko si si musela vytrpiet, ale ja naopak verim, ze ta to posilni do dalsieho boja...budem ti drzat zajtra palceky, aby vsetko dobre dopadlo...ani nevies, kolko bab som takto stretala, ked som bola hospitalizovana... 😖
je to smutne, o to viac, ze sa blizia Vianoce...velmi verim a prajem ti z celeho mojho srdca, aby tato skutocnost ta len obrnila a posilnila a aby sa uz NIKDY nezopakovala....a taktiez dufam, ze raz na mrnuska pride cas....a ze sa ho dockas, ked to vsetko v tebe preboli....dufam, ze to nepotrva dlho, mas urcite oporu v manzelovi....drzim pasticky, aby si vsetko zvladla....posielam objatie...drz sa nam, zajtra, my sme s tebou!!!

rhodosbb
10. dec 2009

sisus, janulka to krasne napisala, vystihuje to aj moje pocity, ale ja ich tak pekne neviem popisat 😔

brisilda
10. dec 2009

sisaje mi to uprimne luto ☹ no kyretiu sa nemusis bat ja som si nim uz tiez presla no ja som bola vtedy v inej situacii ak podstupis kyretaz rano vecer by ta mali pustit domov a v pohode si poplac ono to niekedy aj pomaha zober si to tak, ze je stale lepsie tarz ako v 5 mesiaci bohuzial sa take veci stavaju no nesmies teraz vsetko zahodit za hlavu musis byt silna a bojovat dalej coskoro sa dockas vytuzeneho drobceka 😉 prajem vela stastia a sil a hlavne pozitivne myslenie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre