• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
Bris, tak dnes nemas stastie :unamused: Ja som zvedava, ake zviera na mna dnes zautoci :grinning:
10. dec 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka a co mam hovorit ja? ty si mala dvojicky cize sa nemas coho obavat no ja som mala chalana velkeho a moja porodna hmotnost tiez nebola najmensia taktiez som vazila cez 4 kg :grinning: asi to mame v rodine
10. dec 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka tak namna zautoci podgurazeny manzel kedze dnes maju stretnutie a posedenie s jednou firmou :grinning:
10. dec 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bris, no to sa hadam ubranis :grinning:
Inak dnes mi prisli femi kvapky a hned som sa nasrala. Tak objednala som ich za 5,15e a platila som 6,85 :angry: Lacne postovne na SR :angry:
10. dec 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je krasa, s tym postovnym, lucka...
uf, to dost, ja som mala 3,280g...a 50cm...ale tak neviem, kolko mal bracho, pocitam, ze isto viac :grinning:
10. dec 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. dec 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moji no zatial ti to krasen stupa :grinning: len tak dalej
iank neuverite co sa stalo maly chcel zehlit tak som mu vsetko pripravila na zehlenie islo mu to krasne ako stale no nechtiac prevrhol zehliacu dosku a zehlicka spadla prave na koberec :grinning: takze mame krasnu peciatku :frowning2: no co uz ked sa dsari tak sa dari :grinning: uz sa bojim cohokolvek dotktnut a to mi treba este povysavat :grinning: asi to necham na zajtra pre istotu
co sa tyka postovneho tak je vazne drahe ja som za balik platila 2,50 a to bola druha trieda a vaha balika mala 2100g :confounded:
10. dec 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pred 3 rokmi som ja nemohla zohnat pod 56 jedine 56 aj v tom sa mi topil mal iba 48 cm a 2750g potom sme pressli na 58 a 62 mal do nejakeho 4 meisaca potom 68 a 74 asi po pol roku ak netrepem,nepamatam sa uz a prvy zubok nam vysiel v 7 mesiaci potom sa to rozbehlo

idem kuk ordinaciu,odsudene a popri tom testovat uz mi hori za patama
10. dec 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris :grinning: , ty co dnes stvaras? :grinning: sikovny jeten tvoj drobec...inac, on sa podoba na muza viac, nie?
groka, kedy mas finish?
10. dec 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ano podobat sa nanho podoba :wink: nezapru sa ktoho vie kto mu je mama :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty dnes srsis humorom, bris :grinning:
ale moje male su jednanba muza a jedna na moju mamu, tak vzdy som vravela, ze mam doma kopie dvoch ludi, ktorych najviac milujem, ze ich mozem prevychovat :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis to a preto by asi teraz bolo najrozumnejsie porodit dievcastko nech sa aspon predkom podoba namna :grinning:
10. dec 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, tak ako sa máte? dnes bolo slniečko a večer taký dáždisko začal bleee.... nejako mi to ani nepripomína blížiace sa Vianoce...
zajtra kooonečne piatok, sa chystám vyspinkat, lebo dnes v noci sa mi zle dýchalo, tak som nemohla zaspat a potom som ráno o hodinu skôr vstala... som hroozne unavená...
10. dec 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shami ja ked nemozem zaspat tak otvaram vetracku :wink: vtedy sa mi spi najlepsie no zato manzel stale zamrzne :frowning2: chudak no on sa nikdy nestazuje a potom ho musim liecit :unamused:
10. dec 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris, moc by som sa na to nespoliehala...mam dve dcerky y kazda je uplne ina nielen postavou, ale i tam dolu to maju ine :grinning:
som nechapala, ked som ich prebalovala...ale je to mozne :dizzy_face:
a inac, ta hojdacka skladna sa mi paci, vyzera dobre :wink:
chudatko, sharmi... :frowning2: a inac ako sa mas?
10. dec 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pravdu povediac ja som videla aj krajsie no tato sa mi paci, ze ak ju nebudem potrebovat hodim ju pod postel alebo so skrine :grinning: co mam vibracne lehatko tak to sa tak krasne neda poskladat :frowning2: ale zato natriasa poriadne no ak bude moje mimi kludne ako bol Samko tak to potrebovat nebudem :grinning:
10. dec 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac, moja sesterka mala take vibracne lehatko...vraj upokojujuce a maly jej v tom stale reval, nechcel tam byt, tak to predala mojej kamoske a jej mala to iste a normalne hysaky chytala, sa tam zvijala jak had...a na mna, ze ci nechcem...no ani zadarmo....mne sa ale paci, tusim Fisher price to ma, s tymi motylikmi a melodiami a pre chlapcov s vtacikmi...tak do toho by som mozno sla...ale inac, toto som vam musela napisat...lebo podnes den mam na ociach malu Vivien, celu cervenu a ako sa tam svija, chuda...a ked ju vytiahli a dali do postele, ci do autosedacky, bol klud :grinning:
10. dec 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte :slight_smile:, tak ja mam uplnu schyzu :confused: , chvilu mam pocit na mrchu, chvilu vobec nie :confused: , to je psycho :grinning: , ale chute mam stale divne, jedla som leco a capla som na nu smotanu :grinning: , ale chyta ma obzerstvo, mam chut na sladke, to byva aj pre mrchou :angry:

idem citat :slight_smile:
10. dec 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty to mas vibracne, bris? :grinning: , tak dufam, ze nebudes svedkom cirkusu, co som videla ja :grinning:
10. dec 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska...no ja mam obzerstvo tiez...prave som si spravila kolienka s kakaom a skoricou :grinning:
10. dec 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze to uz ake veci su pre deti? :grinning: Vibracne lehatko :grinning: My sme mali v skolke nevybracne a polovica deti nam z tade vyliezala :slight_smile:
10. dec 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani tak toto co mam v albume neni vibracne iba hojda svieti a hraje melodie :wink: ked dieta zatiahne za hracku tak vtedy to vraj hra aj svieti no som zvedava :wink: a druhe co mam v albume tak toto by mi mala priniest sestra ako krsna :wink: uvidime
lucka dnes su uz rozne vymozenosti my ked sme boli deti tak nam nic take nechybalo :grinning:
10. dec 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeminenko, siska to mi je luto, až teraz som si prečítala pár príspevkov spätne... tak ti prajem, aby si to zvládla čo najlepšie a tak ako už babule písali, všetko chce len čas a naozaj sa nedá ani slovami opísať, ako s tebou súcítim... :frowning2:
lucka, v dnesnej dobe, ked vsetko vibruje..od mobilu az po...ehm ehm...co by aj dieta nemohlo :grinning: :grinning:
ja som dnes nejaka divna, tak ma ked tak ignorujte :grinning:
hej hej, take hojdule sa aj mne velmi pozdavaju...len kebyze to niesu take rarohy :confounded:
10. dec 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris. presne to som urobila,dala som mikrovetranie a morký uterák na radiátor... takéto plytké dýchanie mávam v období ked mám alergiu, to je v auguste, ale v zime sa mi to tiež stáva, ked je suchý vzduch v miestnosti..

janulka. ahoj, dakujem, v celku dobre, len dnes som už bola velmi unavená, bola som v práci a poobede na taliančine, domov som došle o trištvrte na 7, takže som hotová.. a ešte som teraz varila..a ty ako? kedy to máš tú prehliadku? ideš aj na sono?
10. dec 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: My sme boli vcera u kamosky a jej malicky ma uz dve take auticka na ktorych sa sedi a hra a my ked sme boli male tak sme tak zavideli chalanom tie plechove auta na pedale :grinning:
10. dec 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, sharmi, co mi bude robit, ale vraj baby tu mi vraveli, ze im v 17tt uz zistili pohlavie, tak dufam....mam klasicku poradnu..tu sa chodi kazde dva tyzdne, vy ako chodite?
10. dec 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam stacio, luci, ked nas niekto povozil na Tatrovke...myslim tej malej plastovej, co chalani brai na pieskovisko :grinning:
10. dec 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok