Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
10. dec 2009

Jani, moja mama ma mopsa a jemu zase stale stoji, tiez riadny uchyl 😀 Preto ja mam radsej slecny, psa urcite nikdy mat nebudem 😉
Dobru Groka 🙂

brisilda
10. dec 2009

kocky no moja slecna prezmenu obtazovala takto macku 😀 tie pohyby jej normalne isli ako keby bola pes 😀

brisilda
10. dec 2009

ok idem kukat TV az ma manzel nenacape znova za PC lebo ho uz klepne on si mysli ze tu stale cosi objednavam a minam tazkozarobene korunky 😒

lucialen
10. dec 2009

Nasa zatial nic take nerobi, ale v lete sa harala, tak utekala za susedom, celkom dobry vkus ma a za nou behal stale taky blchaty bastard 😀 Chudiatko moja princezna 😀

lucialen
10. dec 2009

Ja uz idem tiez za detmi do postele, lebo nieco tam robia 😀
Dobru 🙂

janulka04
10. dec 2009

no, vidis, lucka...aj fena moze byt uchylacka... 😀
ja som musela malym vtedy vysvetlit, ze preco to tam ma cervene a vonku...tak som im povedala, ze sa tesi...a my sme vzdy dosli zo skolky, alebo sme boli s nim na navsteve a male kazdemu: Artur sa tesi...a vsetci, ze cooo?? tak som sa robila, ze akoze neviem, o com trepu..a dodnes tomu tak hovoria...tak my uz to mame aj s mm, ze ked sa ide kropackovat, ze si vravime, ze sa tesi... 😀 😀 😀

janulka04
10. dec 2009

😀 tak dobru baby....od starych hraciek k uchylnym psom 😀
idem aj ja...mm si chudak stae namysla, ze ja si takto chatujem s byvalym, tak zdrham aj ja radsej

miskahryzka8
10. dec 2009

teeda, vy ste toho popisali kym som sa isla balit 😕 🙂 , janulka, nemusi zacinat krstne na r, ale ma v nom byt r, ved som ti ipla 🙂

inak dostala som od poloviciaka plysovu misku pred chvilkou, ze ked bol v ikei ju videl tak mi ju doniesol 😵

groka, ty uz mas vela priznakove tehu 😉

co bolo treba zmazat 😕 ?

janiii, to s tym tesenim sa je super 😀 😀

no ja sa idem dobalit, poloviciak isiel uz dohajan 🙂 , zajtra este dam info co a ako a potom az po vikende 🙂 , papa 🙂

dzou
11. dec 2009

ahojte kocky no ja sa len modlim aby to nebol anovulak 😖 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou
jani tak ako napisala miska to s tym tesenim je super 😀 😀 😀 😀 no poobede tu konecne pobudnem a pokecam s vami 😉

motylek17
11. dec 2009

ahojte babulky... http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30 ... idem precitat, co ste stacili za vecer napisat 😉

janulka04
11. dec 2009

dobre rano, babulky..
dzou, majka...zaujimave grafy...mne pri mojom prvom aj poslednom grafe tiez nevyznacilo ovu..ale mne tam zase chybali nejake dniky a skoncilo to +++++ 😉 , tak som zvedava 😉
ja som dnes skor hore, lebo v spalni nam od zaciatku nejdu oba radiatory, v obyvke a kuchyni jeden a rano ma prist opravar to spravit, uz tu mal od pol vastne aj byt...
som zvedava, ako so mnou pokeca 😀 😀 😀 ...som sa pytala muza, co mu mam odpovedat, tak ma naucil jednu frazu, ze mam stale hovorit...akoze: Ja neviem....
😀 😀 😀 😀
to je truhlik...no budem si musiet poradit, ved nebudem za magora, staci ak budem za cudzinku 😵

motylek17
11. dec 2009

januli ahojky.... presne, tvar sa ze ty si zena - ty nicomu nerozumies 🙂
nechapem preco mi to ovu nevyznacilo 😒

janulka04
11. dec 2009

no, majka a skusila si sa v grafoch opytat?
😕

janulka04
11. dec 2009

a Siska...drzime na dnes pasticky... 😉

janulka04
11. dec 2009

jaj a este...miska...mazala som fotky mojej civavy z albumu maleho drobca 😉 , na jednej fotke bol vedla krabky cig 😀

rhodosbb
11. dec 2009

ahojte zienky

siska, myslime dnes na teba, drzkaj sa...
baby mam jednu znamu, co sa vydavala tiez ako ja v juni a robi vedla mna v budove, tak sa tu vzdy zastavi, ze co a ako so snazenim a tento tyzden jej mm zistili, ze sice ma dost spermii aj su rychle ale nie su uplne zdrave, takze idu na umele...a to sa snazia len pol roka, esteze jej mm bol taky uvedomely a isiel sa dat vysetrit, aspon to mozu hned riesit...
maji, ja tiez pozeram, ze preco ti nevyznacilo ovu 😕 skus si doplnit hlien v den, ked myslis ze ovu bola.
moj graf je tiez cudny http://www.fertilityfriend.com/home/2a64e5
a vajecniky citim uz asi tri dni, takze netusim kedy bola ovula alebo nebola...

groka
11. dec 2009

dobre ranko

http://www.fertilityfriend.com/home/groka je mi strasne blbie,pijem colu a teraz utekam na wc 😀

groka
11. dec 2009

no uz je dobre,ja trpim jak hovado na to zachode,dokedy este?

dnes uz pachy necitim,ale citila som ich este aj v spalni vcera

janulka04
11. dec 2009

ahojte, veronika, tak to s tou kamaratkou je teda super, ze to zacali takto riesit a aspon nestracaju cas 😵
groka, nechytila si to od maleho...? 😕

janulka04
11. dec 2009

inax, ja som bola taka na pachy pri malych, groka..mne smrdeli klucky na dverach..tie kovove...fuuuuuj a jak...

motylek17
11. dec 2009

groka moc ti to prajem... len aby to nebolo len namyslanie.... ja tento krat ziadne priznaky nebudem hovorit... lebo minuly mesiac som mala vsetko mozne a nic z toho.... 😠

tea333
11. dec 2009

Ahoj baby,ja som nic nespala lebo sme zachranili macicku a vyzerala ze jej nieco bude, behali sme 2 krat na vet pohotovost, nastastie nic vazne..
ale macicka je uzasna 😵 😵 😵
bodaj by som si ju mohla nechat 😅

groka
11. dec 2009

janul ja trpim stale zapchami ako keby
nemozem dat nic do ust,asi som sa prejedla tych sladkosti,nechuti mi nic,ani chleba,ani jogurt,nic,asi len kavu si dam,nemozem sa prebrat,by som najradsej lahala a spala aj tak vonku len prsi,alebo je zamracene

janulka04
11. dec 2009

jeeee, tea...macky su moja srdovka....tak drzim palceky, nech je zdrava a nech s vami moze zostat 😉 , to je krasne, ze ste ju zachranili 😵
groka...no viem sa vcitit....u nas je nadherne..obrovske 3-4cm vlocky padaju...tak husto...vsade na tych vysokych horach biela perina...to je nieco nadherne, baby, fakt
a opravar bol mily chudak....rozpraval na mna jak na magora....takze sa dalo...ale co chcel, ked povedal lagermagazin, netusim 😀 😀 , mm mu ma volat 😀

lucialen
11. dec 2009

Dobre ranko 🙂
Veronika, no podla vsetkeho bola ovulka vcera 😉
Dzou, velmi divny graf 😉
Majka, FF si este nieje isty ovulkou 😉 Myslim ze ovu bola len na 20DC, cize zajtra vyznaci 😉
A posielam aj moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/2a4bc5, mrche sa nejako nechce 😠

lucialen
11. dec 2009

Jani, no dost sme to prekombinovali s tymi temami 😀 Pekne si to vymyslela, ze tesit sa 😀

janulka04
11. dec 2009

inac, majka...ty mas teda poistene XXX 😀 😀

groka
11. dec 2009

motylek namyslanie to nie je ,cigaretovy pach sa neda domyslat,dnes uz nic,ale tak ja netvrdim ze som tehotna na 100 percent,ale ja som to prehanala s jedlom od kedy bol mikulas a teraz su nasledky

ale tak ked budem tehu aspon budem vediet ake som mala priznaky,pri malom si toho vela nepamatam na zaciatku,len potom uz neskor

janul odfot mi prosim krajinku,nech sa pokocham,u nas snezi,ale vecer a je to dazd so snehom,takze u nas nic

lucialen
11. dec 2009

Jani, s nemcinou ti neporadim, ale lager je svetlo pivo v ang a magazine casopis, tak asi chcel casopis o pive 😀 😀

janulka04
11. dec 2009

luckaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 lager je aj sklad, ne...ale mne to nedava spolu vyznam 😕
groka, skusim.. 😉 biele sa tazko foti 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre