Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
11. dec 2009

skoda luci to je take prianie na kopec detiiiiiii 😵

janulka04
11. dec 2009

dzou, to prianicko je podarene 😀 😀 😀
ale mne uz staci moja kopa 😀 😀

xena1
11. dec 2009

babule ja zatial dobre zajtra posledny den beriem duphaston....obca sma pobolieva brucho a krize a mam biely husty vytok...uvidime co bude a co si tentokrat mrcha zmysli...minule prisla na 27DC,dne som 26DC,ale teraz som mala ovulku neskor
hovoril vela veci,to by som sa upisala k smrti ale su to veci ktore tu ovladame aj my...ako to funguje v centrach a tak...alebo ze aj ked sa tvoria foliky nemusi v nich byt zrele vajko a tak....
a co je sgrokou???
janulik ako sa citis???

dzou
11. dec 2009

janka tak specialne pre teba 😵 http://www.vianocespolu.sk/#/posli-pesnicku/MNF...

sharmana
11. dec 2009

no ja by som ani tú kapustnicu nerobila, len som zbadala údené koleno a čo už s ním? no do kapustnice 🙂
dzou. aj ja xceeem domceeeeeek 😀

dzou
11. dec 2009

sharmi a ako pokracujete? a vy mate byt ci ako uz som nejak mimo obrazu

janulka04
11. dec 2009

xeni, ja vyborn, vobec nie, ako tehu...ked to porovnam s pocitmi na zaciatku, tak uplna pohodicka teraz... 😀
dakujem za opytanie...
dakujem, dzou, idem pozriet 😉

janulka04
11. dec 2009

jeeeee, to je jake zlateeeeee... 😀 😀 😀 😀

dzou
11. dec 2009

zeeeeeeeeeee 😀

janulka04
11. dec 2009

D A K U J E M 😵 , dzou

xena1
11. dec 2009

jani uz by si asi aj mala mimi citit,vsak???to je dobre ze sa citis fajn...ten 5-6mesiac je asi najpohodovejsi...
dzou..super

sharmana
11. dec 2009

dzou. áno, kupili sme si v juli byt v ružinove, bývame v nom a zároven ho prerábame... no teraz mm robil priečku v kúpelni, a schne mu zároven lepidlo na stene v izbe... ide to pomaly, ale dúfam že sa to už pohne... ja vlastne mám tiež domček, ale pri TO, lenže ho prenajímam, lebo mám nan úver, aspon sa mi spláca..
zajtra ide mm zase vrtat, lebo robí znížené stropy v kupelke, na chodbach a nad kuchynskou linkou, takže som rezignovala a idem na 3 hodiny niekam do mesta po nákupoch, nechcem vidieť nejakého suseda ako sa nám sťažuje 😀

lucialen
11. dec 2009

Xeni alebo pondelok hadam testnes nie? 😉 Teraz si ktory DPO? A nepytala si sa na BT, napr preco stupne teplota aj ked nebola ovulka? 😒 😀
A mne nic nejde 😠

dzou
11. dec 2009

jani ale nelo tam dat janka len jana ... to sa mi moc nepacilo ale tak keby to bolo na mne tak je tam janka 😵
shrami jaj uz si spominam... sused jasne.... no sak aj my sme tak robili porobote cez vikendy ale tu podlahu sme robili cez velku noc nonstop 5dni 🙄 bol to iny zabijak potom som si sla oddychnut do roboty 😀

sharmana
11. dec 2009

jani. ty vlastne ako dlho bývaš v nemecku? asi si to už písala, len si nepamätám.. ale toto asi nemáte prvé vianoce v nemecku, že?

janulka04
11. dec 2009

xeni, hej, citim mrnuska uz asi dva tyzdne..i ked na zaciatku to bolo len maaaalinko a raz za den, teraz bublinkuje ostosest

xena1
11. dec 2009

luci...mam v zalohe este jeden rapiclear ten s citlivostou 10,neviem kedy testnem,asi az v stredu...ved som dnes len 11DPO..
to som sa neopytala ale ked budem snim opytam sa,resp budem mu volat ked dostanem mrchu,slubil mi pomoc...nenapadlo am to lebo ja BT nerobim....
co ti moja nejde???

sharmana
11. dec 2009

jani ty cítiš malé už dva týždne? no mne sa sem tam zdá, že mi tam niečo bublinkuje, ale ja nie som si istá... ale ty si už mala detičky, takže to asi rozoznávaš lepšie 🙂

dzou
11. dec 2009

luci 😒 neviem ako to ze ti to nejde

janulka04
11. dec 2009

Sharmi, ja som v Nemecku od maja, koncom aprila i koncila zmluva v jednej reklamke na SVK a mm dostal lepsiu ponuku tu v Nemecku, tak som sa rozhodla, ze idem za nim 😉 ..takze su to moje prve Vianoce tu, ale ako som pisala, asi pojdeme ku svokre na Slovensku, takze asi ani nebudu 😀 😀 😀 😀

sharmana
11. dec 2009

dzou. na tých fotkách to bolo odfotené podlahové kúrenie? to musí byt super, ja by som tiež chcela, v celom byte, lebo mne je vždy najviac zima od nôh..

dzou
11. dec 2009

hej podlahove a je to super i ked sme mali trochu strach dat to pod drevo ale je to ok tam je tolko klincov v tej podlahe ze to nepokrivi ani za svet

janulka04
11. dec 2009

a co sa tyka mojho mena, dzou...ja to moc nemusim, to Jana, ale raz sa tak volam, takze nic sa nedeje, al si mila, dakujem 😉

dzou
11. dec 2009

a teda je to namakane a presne aj mne je vzdy zima najviac na nohy 😉 ale je to aj dobre preto ze teplo ti ide z celej plocy nie ako pri radiatore ide z jedneho miesta a teda mame vsade rovnaku teplotu 😉
a my sme to presne tak vypocitali ze pod chladnickou mraznickou nemame ani pod gaucom

janulka04
11. dec 2009

no, sharmi, tiez si myslim, ze je to tym, ze viem, co uz mam citit 😉

lucialen
11. dec 2009

Xeni, nejde mi otvorit to co Dzou poslala 😠
11DPO 😕 a to vydrzis cakat do stredy? Ved si uz pred kolkymi dnami mala tienik? To by ti uz urcite nieco ukazalo 😉 😀 Testniiiiiiiii 🙂

dzou
11. dec 2009

xeni aty si uz mala tienik???

xena1
11. dec 2009

luci,mozno nema snato podporujuci program neviem...
myslim ze vydrzim,ja som strachopud z bielych testov 😀 a aj napriek roznym nazorom,ja si stale myslim ze to bolo liekmi,ani by som netestovala keby mi lekar podla krvi nekazal skusit...

dzou ano mala som tienik na 22DC,ale bolo to 9-10 dni po pregnyle

dzou
11. dec 2009

ale tak sak teraz si pisala ze pregnyl sa vyplavuje z krvi po 3 dnoch 😉

sharmana
11. dec 2009

jani. aj ja idem ku svokre na vianoce 😀 ale posledné, potom si chcem urobit svoje vianoce, už s mimi a až po vianociach pôjdeme vinšovat rodine jednej aj druhej 🙂
no mna včera niečo pošteklilo v brušku, a aj bublinky som cítila, len ja to stále priradujem nejakým nervom v koži a črevám 🙂
dzou. aj pekné parkety máte, ten vzor sa mi páči... ja som chcela tiež to kúrenie aspon v kúpelni, ale tu v paneláku sa nedá nič robiť, bolo by to zložité..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre