• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
Groka ja asi teraz nepribudnem, ale som s tym tak podozrivo zmierena :slight_smile:
nejak mam asi pocit ze to bude na zaciatku leta :sunglasses:
16. dec 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea neboj, aj my sa raz dockame... :slight_smile:
16. dec 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj dnesny graf... http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30..
xena ta mrcha ma mrzi... :frowning2:
16. dec 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Grafiky zatial vsetky pekne :wink: Budte radi, ze mate kazdy mesiac ovulku a teda kazdy mesiac sancu otehotniet :slight_smile:
Majka, kde si sa vcera tulala? :slight_smile:
16. dec 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci mam toho teraz vela... od buduceho tyzdna mam dovcu, cize musim porobit dake veci.... navyse mame zajtra jeden vecierok - takze toho zajtra moc nenarobim a o piatku ani nehovorim... :grinning:
16. dec 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: , tak ja takto na zaciatku, ale budem merat az od dvanasteho dna, to by malo stacit, nie :slight_smile: ? A som chora, dnes to musim vylezat :angry:
nejake novinky :slight_smile: ? Pozeram grafiky na tejto strane, motylek super grafik :dizzy_face:
tea podla mna ale ovula bola na sesnasty den... :slight_smile:
groke sa gratuluje, musim kuk aj predosle stranky rychlo :dizzy_face:
16. dec 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska super bude az bude stupat a to sa dozvieme buduci tyzden... zatial patri medzi klasicke grafy :grinning:
16. dec 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska, kludne meraj az od 12DC :wink:
Inak tu nic nove nieje :unamused:
16. dec 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :grinning:
groka mna tiez priserne boleli prsia a neskor sa pridala aj celodenna nevolnost vadili mi pachy no tie mi vadia dodnes ked som hladna tak ma napina a obcas hodim tycku :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes ma trapi kasek s ktoreho tiez grcam :confounded: no hrozne nieco a to som spala pri otvorenej vetracke lebo som nemohla poriadne dychat :angry:
inak groka kavu ti neodporucam ked si tehu prejdi na bezkofeinovu uz ked a zvlast ked ju pijes na lacny zaludok co sa tyka ovocia to by som si tiez na lacno nedavala mozu ti podrazdit zaludok :rolling_eyes: mne to robili pomarance
16. dec 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, babuleeee :wink:
ja som vam vcera utiekla, lebo ma zacina napadat hlad v noci, tak dam caj bez cukru vzdy a utekam ten hlad prespat, aby som sa nenaucila jest v noci
groka, no ovocie ja sa bohvieako neviem donutit jest v zime, fakt som strasna...este ako tak mandarinky a banany, no tie ma zapekaju, takze to ja ti neporadim, moja
A co sa kavy tyce....ja som ju pri malych nepila vobec, proste som ju odstavia na 4 roky, kedze som potom aj malu kojila dlho...aj teraz som nepila....no posledne tri tyzdne mavam taku chut, normalne by som ju jedla po lyzickach...Nescu :grinning: , tak akoze raz za tyzden si dam taku, ze pol lyzicky Nescy zalejem vodou do pol salky a zbytok dolejem mliekom...podla mna, taka kava nenarobi moc neplechu, kedze dost kofeinu je aj v caji a napr. aj cokolade, tu zase vobec nemusim, teraz v tehu...ale viem o babach, ktore sa nou cgaly vkuse
kazdopádne ma bris pravdu, bezkofeinova je asi najlepsim riesenim, ak ju musis pit denne, ja ako vravim, len raz do tyzdna a este to ma aj male sleduju, ze: Ty pijes kavu? Ale maminky, co maju v brusku nemozu pit...tak mam strasne vycitky, ked ju pijem, ale vdaka im za to, aspon nemam chut si ju davat castejsie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, dobre ranko, ja neviem, asi sa mi teplomer zasekol??? kuknite tu http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 neviem mam si kupit novy??? :angry:
16. dec 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: a co s atyce prsnikov, groka...tak mna boleli strasne...alemne aj behom prvych tyzdnov brutal narastly, ...uz mam o dve cisla vetsie aj kosicky :angry: ...odvtedy nerastu, nastastie....lebo zacinam citit krize a neviem si predstavit chodit vpredu este s niecim mohutnejsim :grinning:
a pachy...ja ako vravim, ja som expert na smrady..pri malych mi smrdeli kucky na dverach...bleeee, dodnes mam z toho preskocene v hlave a pucujem ich denne :grinning:
a ako bris, aj mne to vadilo najma na lacny zaludok, teraz uz ok, ale ked naozaj zabudnem jest a nieco musim dorobit, mozem si byt 100% ista, ze sa dotyckujem
16. dec 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka no ja zase pijem vela cierneho caju asi tak pol litra ale kebyze sa nesledujem stiahne aj viac :confounded: ten by sa nemal lebo obsahuje tein ale co narobim, ked ovocne akosi nechcem a co sa tyka cokolady tak tu hltam :grinning: a male potom veselo kopka :slight_smile: teraz som robila kavove zrnka kde som dala rum :grinning: mnam
maji no asi sa vazne zasekol :grinning: mala si premerat aj s inym alebo skus aj cez den ci sa pohne :slight_smile:
16. dec 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek, ale je na dobrej ceste :slight_smile:
luci a ako groka :slight_smile: ? Zatial nestiham vas citat spatne...
A ked sa v tehu nemoze kofeinova kava ani energy drinky tak co pijee na "povzbudenie"?
majuska, hlavne, ze neklesa :wink:
16. dec 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda, teraz som premerala a nameral 36.9 len tak ci funguje, takze funguje :angry: asi o 4.30 ziadna inna teplotka u mna nebude, myslim vyssia, som zamrznuta kralovna :grinning:
16. dec 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska tehule na posilnenie musia vela odpocivat :grinning: nic viac ziadne take drinky
maji no tak mas istotu, ze teplomer je ok :grinning: a pokial teplota neklesa je nadej nie? staci ze v case mrchy stupne :wink:
16. dec 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to dufam ze mas pravdu, brisilda, :wink:
16. dec 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer gratulujem k chlapcekovi :slight_smile:
groka mas poz. tehu test :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: ????
majuska, aj ty v noci hybernujes ako ja tento cyklus :grinning:
bris, no ja chcem robit tehu zumbu :confused: :grinning: , tak odkial vezmem energy :sweat_smile: ?
16. dec 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji ja sa do teplot nevyznam no pokial ti teplota neskace hore dole je to dobre a ked v case mrchy vyskoci hore je to priam uzasne :grinning:
16. dec 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no miska ja ti s tym neporadim ale energeticke drinky neodporucam na energiu mozes tak jednine sladkosti ktore rozzumbuju aj malinke :grinning:
16. dec 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, ja som nevidela maminu na materskej s "povzbudivym " vyrazom, nemoze sa nic take, ako pise bris, odpocivat, co sa niekedy moc neda a preto maminy na materskej obcas vyzeraju, ako vyzeraju :grinning:
bris, akoze, ako vravim, pri malych som sa brutal riadila tabulkami a teraz jednoducho si davam pozor, ale neberiem to uplne ze vazne...za 5 rokov zakazu a povolia zase ine...myslim si, ze ak sa to neprehana a vsetko je s mierou, je to ok :dizzy_face:
a cierny aj ja lubim, ale teraz pijem bylinkove, co by sa tiez moc nemali...ale tak potom, co mam pit? vodu? z tej mi je tazko, mineralka ma nafukuje...dzus..z toho sa nenapijem, mlieko sa v zaludku meni na tvaroh, takze od smadu urcite nehrozi..tak tiez cajikujem :wink:
16. dec 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ano groka mala // kuk jej album :wink: tisko jej gratulujeme a cakame na potvrdenie doktorom :wink:
16. dec 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som neni odbornik na grafy, mne to s bris vyslo rovnako..zacali sme znacit prvy mesiac a ostali sme tehu, tak sme aj s meranim skoncili :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ja praveze mlieko milujem resp. vsetko mliecne :slight_smile: ale na chut som prisla az po 4 mes. ked ma trapili nevolnosti cely den tak sa mi priam protivilo vsetko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani mas niekde tvoj graf ulozeny??? alebo ti bris???
16. dec 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris, ja tiez, aj syry a vsetko z mlieka, no syry vsetkeho druhu...ale teraz vtehu..ich nemusim...co moja mama zostala s otvorenymi ustami, ze ja nechcem u nich syr...ale proste teraz by som doslova zrala maso...co normalne jem minimalne... divna som
16. dec 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, mam, idem ti poslat link...
inac, ja som volakedy vypila liter mlieka denne, ale kedze to neni tekutina, pretoze v zaludku sa zmeni na tvaroh...tak ho moc nepijem teraz...salku denne...a aj to ako vravim, sa premaham, kedze mrnus ma zrejme svoj nazor na mlieko :grinning:
16. dec 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem...
16. dec 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek moj graf je zbytocne ti posielat ja som merala posledne 4 dni pred mrchou aby som vedela ci mam alebo nemam testovat :slight_smile: a v case ked som ocakavala pokles a mrchu prislo krasne vyskocenie hore tak som hned siahla po teste :grinning: a ako to dopadlo uz dobre viete
16. dec 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok