Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
16. dec 2009

baby uz mate nieco napecene? ja mam tri druhy(medovniky,vanilkove rozky a tie vcerajsie) vcera som piekla tento recept:http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=21025 😉 aj ked ja by som tam dala viac muky aspon 200g 😅

janulka04
16. dec 2009

no xeni a normalne mavas aku mrchu...silnu, kolko dni asi?
dakujem, nadi....no naozaj ma to oslovilo...a aj tak chcem nabehnut kupit knizku pre nase babatko, aby som tam uz mohla zacat lepit vsetko, ako som aj malym robila...tak kupim aj toto...este raz velkeee dakujem

janulka04
16. dec 2009

no, mnaaam, nadi, to vyzera vyborne 😝

majuska7979
16. dec 2009

NADDENKA, TY ROBIS TEDA CHUTKY
😀 😵 DVA RAZY BY SI MA NEMUSELA NUKAT 😵 😵 JA SOM SLADKOZRUT 😅 😅

janulka04
16. dec 2009

a ja zase lubim orechy, mnaaaam baby, ja sa tesim na slovenske Vianoce, ako svokru vyzeriem zo zasob 😀

xena1
16. dec 2009

mavam normalnu asi 6-7dni aj so spinenim..

janulka04
16. dec 2009

tak toto je teda divne, xeni....no ved uvidime....

sharmana
16. dec 2009

ahojte dievčence, tak výsledky z odberu krvi na AFP dopadli negatívne, čiže všetko je v PORIADKU 😀 som taká šťastná... 😵

janulka04
16. dec 2009

gratulujem , sharmi.....🙂
a tesim sa s tebou 😉

sharmana
16. dec 2009

ďakujem jani, ked som tam volala, tak sa mi rozbilo srdce, tlak asi 200 na 100, ale v tom som si povedala, že čo sa plaším, všetko je v poriadku, mimi ma šteklí jak divé, tak som zvedavá, či nebudem dostávat potom riadne kopance, keď trošku vyrastie a zosilnie 😀
a ináč som kúpila ohromne krásny sveter môjmu synovcovi a za smiešnu sumu, mali 50% tné zlavy... tak som spokojná 😵
a došla kolegyna so svojou 2 mesačnou dcérkou do práce, tak som sa trošičku pohrala na pestunku... ale priznám sa, že ja sa už teším na to moje a už si predstavujem aké grimasy a zvuky bude vydávať 😀

nadenkaaa
16. dec 2009

som tu chvilu nebola zehlila som 😅 no baby inak vysli mi tie trojuholnicky inak podla vsetkeho minuly rok som mala napecene 8 druhov a tento rok to tiez tak asi vychadza 😀 my inak 24 budeme s mm mat sami vianoce ako aj minuly rok a potom 25 u svokry a 26 u nasich kedze to mam aj narodky tak to spojime 😉
gratulujem sharmi 😵

sharmana
16. dec 2009

ahoj nadi, dakujem... tak ty takto vypekáš? ja urobím len jeden nepečený zákusok, lebo na Vianoce som u svokry a 26. sme u našich, takže zbytočne variť a piecť... ale už sa teším, ked si urobím svoje Vianoce 😵
a už si nastúpila do tej novej práce, či až od januára?

groka
16. dec 2009

baby dnes som zazila velmi neprijemny den,plny placu,ale tento testik ma velmi potesil,napisem viac za par minut,len postavim zaklad na gulas,ani mi neuverite co sa mi stalo

janulka04
16. dec 2009

normalne si ta viem, sharmi predstavit, ale je to prirodzene, ze sa o tie babatena bojime...

groka
16. dec 2009

baby som strasne rada,spokojna,nebyt nejakych veci,dufam,len ze babatku je dobre v brusku a ostane tam kde ma byt

janulka04
16. dec 2009

groka, babulka, tat toto uz je kolajnica...dufam, ze bude silniet, ze babatko sa bude drzat a rast a tebe spokojne tehulkovanie, moja 😉 😵

cheerlady
16. dec 2009

groka paraaaaadicka 😵 tesim sa s tebou! 🙂

nadenkaaa
16. dec 2009

groka kraaasa gratulujem 😵 😵 sharmi az od januara zacinam 😉

janulka04
16. dec 2009

no idem si ja zajest pizzu..babule, piste... 😉 😵

sharmana
16. dec 2009

groka.tesíííím sa s tebou, to je jasné tehu, táto čiarka je dostatočne silná 😉

sharmana
16. dec 2009

nadi. tak tfuj tfuj, nech sa ti tam darí, prídeš na iné myšlienky a potom sa určite zadarí ani v tom zápale práce nebudeš vedieť ako 😉

sharmana
16. dec 2009

janulka dobrú chut ti prajem...
ja práve dusím kuracie prsíčka so smotanovou omáčkou a zeleným korením...

groka
16. dec 2009

baby dakujem vam,robim gulas teraz,strasne ma boli zaludok,plno roboty mam,do toho este ten neprijemny zazitok dnes,napisem neskor,len tolko ze som bola obvinena za krades,bola som aj na policii,prisli pre mna ako pre zlocinca ☹

janulka04
16. dec 2009

coze, groka? 😲 😲 no sila, ti poviem....fuuuha
dakujem, sharmi....uz sa ladujem 😵 😝

brisilda
16. dec 2009

ahojte kocky prave som vas docitala inak ja babo planujem nasiroko balit len cez noc popripade ak budem doma a budem sa nudit inak nie
janka ten vankusik ak mi pride pod ruky hodim link ale inak ja som malemu nic take nedavala a bolo dobre 😀 no je pravda male treba stale otacat asledovat kde dava hlavicku 😀
shami gratulujem k super vysledkom teraz je na rade sono 😀 ktore potvrdi ze babo je v poriadku 😉 drzim palce 😉 kazdej tehulke

brisilda
16. dec 2009

groka rychlo pis ako k tomu doslo mne sa raz stalo tiez nieco podobne ale nastastie zistili ze sa mi nalepila iba ta ochranna nalepka na topanku 😀

janulka04
16. dec 2009

ahoj, bris, tak aj ja len v lete, ale ako vravim, ak to bude baba, tak urcite aspon do 2.mesiaca
inac, to nase male je dnes nejake maxi aktivne...a hlavne teraz vecer...mam pocit, ze tam ma minimalne diskoteku 😀 ...alebo, zeby zumbovalo? 😀 😀

janulka04
16. dec 2009

jee, co som to napisala??? 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀
chcela som napisat, zekedze bude narodene v lete, tak aj ja len v noci a cez den mozno zozaciatku, tyzden dva
ja ake hovadiny pisem niekedy, tot sila 😀 😀

xena1
16. dec 2009

no jani,je to divne...ja si naozaj nechcem domyslat mrcha prisla a basta,sme objednani do centra,ale niektore veci su divne,ako ta dlzka mrchy,unava a spavost,ako som ti napisala zaspala som a zobudila sa teraz..

groka,gratulujem,budes mat nadherne vianoce...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre