Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
19. dec 2009

No tu je sneh aj riadna zima, ale verim, ze sa to este rozsnezi 🙂 gulky v kokose lubim, mnam 😀
Maji, tak moze byt ze uz si tehu a teraz sa ti bude teplota drzat len hore 😉

majuska7979
19. dec 2009

baby, tak teraz to beham od pc do kuchyne, varim segedinsky gulas, manzel bude v siedmom neby, miluje ho ale dufam ze nie viac ako mna 😀 😀 😀

majuska7979
19. dec 2009

tea mas take iste zaseknute teplotky ako ja 😀 niesi sama som s tebou 😉

tea333
19. dec 2009

majka 😉

majuska7979
19. dec 2009

som rada ze sa konecne niekto nasiel taky ako ja tea, uz som myslela ze som tu sama daka divna 😅

groka
19. dec 2009

Ahojte

tam my navstevu za navstevou

urobili sme perniky,su nadherne,polievocku,ale ku granadiru som sa este nedostala

majuska,preco ten smajlik?ved to nevadi ze sa ti drzi teplota na tom istom,asi by si znasala horsie keby lietala hore dole

majuska7979
19. dec 2009

no ja viem groka nech sa pekne tak hore drzi,ale je to divne, ze tie teploty su take rovnake??? 😠

groka
19. dec 2009

majuska nie nie je to divne a hadice koncia tehu 😉 ja tu mam tento mesiac svoje tipy na tehu,takze cakam,sledujem

majuska7979
19. dec 2009

no groka aby si mala pravdu 😵 ale ani neviem kedy bola ovulka, a nemyslim ze vtedy co ukazal graf 😕
takze ty uz mas tipy na tehulky???? 😀 😀 no dufam ze to budu spravne tipy 😀

lucialen
19. dec 2009

No co dievcata, co robite? 😵

groka
19. dec 2009

luci ahoj

ja dojedam jogurt,ladujem tabletky este do seba a bude pojdem spat alebo kuk tv,rano vstavam do prace

sharmana
19. dec 2009

luci ani nič, čumím do telky, stále niečo tlačím do seba a rozmýšľam že začnem čítať knižku..

lucialen
19. dec 2009

ANi ja nic, pobolieva ma hlava,pijem alchemilkovy cajik a krasne nam snezi 😵

majuska7979
19. dec 2009

my sme prave dopapali, a chce sa mi hrozne spinkat, ale sa troska premaham, lebo potom v noci nebudem spat, a rano skoro vstavam, tak si lahnem o 9vecer a rano vstanem bez problemov a bude spat celu noc 😀

sharmana
19. dec 2009

a s kým budeš na vianoce, s rodičmi? ked už máš teda drahého odcestovaného... kedy sa ti vlastne vráti? či už sa vrátil? nejako som mimo 😀

sharmana
19. dec 2009

majuska. ja zas spávam nejako hrozne, najskôr neviem zaspat, lebo sa mi zle dýcha z toho suchého vzduchu, potom zas o piatej už rozlepím oči a čakám zvonenie budíka o 6tej, a už neviem tak dobre zaspat... no proste na figu, a potom som stále v robote unavená... a ešte ani cez víkend si neviem vychutnat tú postel... 🙂

majuska7979
19. dec 2009

sharmana, no ty si tehulka to musis byt unavena, a este k tomu som citala ze tehulky obcas trpia nespavostou 😅

sharmana
19. dec 2009

no, asi na tom niečo bude... lebo to brucho tahá ked sa dám napravo, tak zas ochvílu nalavo 😀 v jednej polohe neviem vôbec vydržat.. a to som v 5. mesiaci, som zvedavá čo bude v takom 7., 8. 😀

majuska7979
19. dec 2009

😀 no to ti verim ale co sa neurobi pre malu skrupinku nie 😵 😵 😵

sharmana
19. dec 2009

to áno 😀 najzlatšie dnes bolo, ked sme s mm robili velký nákup v BigBille a zrazu sa mal zobudilo a začalo ma šteklit na pravej strane 😀 je to milé fakt a prajme to tebe aj ostatným snažilkám, aby ste to zažili čo najskôr 😉 kedy si sa vydávala majuska?

majuska7979
19. dec 2009

no dufam ze sa moj sen splni a budeme mat malu skrupinku coskoro 😵 musi to byt super pocit
mali sme svadbu 6.6.2009 😀

sharmana
19. dec 2009

ja som mala 18.4.2009, takže to sme mali relatívne tesne po sebe 🙂 každý den ked cestujem okolo jedného svadobného salonu tu v Ružinove, tak pozerám do výkladu na tie krásne šaty, odtial som síce nemala, ale keby sa vydávam druhý krát, tak by som sa tam mrkla 😀 😀 jasné že to nehrozí..

lucialen
19. dec 2009

Sharmi, moj drahy pride uz zajtra 😵

brisilda
19. dec 2009

ahojte kocky ja som dnes znova unavena tak som si zdriemla 😀 moji chalani sa za ten cas hrali za PC na obed sme mali rezne a zem. salat mnam 😉 tatarky sa nebojim vraj su tam pasterelizovane vajicka 😀 vobec som o tom ani nevedela ze aj take su va tatarke 😉
shami teba male steklilo a to moje sa od rana nevedelo poriadne prebrat k poriadnym buchancom aj som sa trosku zlakla no vcera vecer kopalo a aj teraz ked som prisla za PC tak zacalo kopat o dusu dufam, ze ten Notas mu neskodi 😖 v pondelok idem na 4D sono dufam, ze sa nam poloho vratila do normalu a hlavicku budeme mat dole lebo inak musim uvazovat o zazmluvneni lekara 😠

sharmana
19. dec 2009

ahaa, tak potom super, som si myslela, že ste na sviatky od seba...

brisilda
19. dec 2009

jaaaj lucka takze to bude tutu mutu co? 😀 kiez by to uz malo konecne stastny koniec 😉 drzim palce ako stale 😉

lucialen
19. dec 2009

Ach jaj, uz musi 🙂 Dnes som mala wet hlien a aj vajecniky nieco robia, lebo sem tam zabolia 😉 Takze zajtra zahajime snazenie 😵
Janka tiez asi nevysla dnes z postele, ked sa jej vcera vratil mm 😀

brisilda
19. dec 2009

😀 lucka a cudujes sa jej 😉

sharmana
19. dec 2009

no veru, janka sa venuje mm, ale ani sa jej nečudujem 🙂
ahoj bris 😉

lucialen
19. dec 2009

Na t&l davaju pribehy, ked zena nevedela ze je tehu a bola tehu 🙂 Haluz. DOzvedela sa to az ked isla rodit 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre