Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
20. dec 2009

asi tak bris 😀 ale aj tak na to nikdy nezabudnem inac dobry vtip je z toho 😀 😀
joj inac taka som nahnevana ze este musim ist do stredy do roboty uz vobec nic nemame co robit uz sa nic neposiela von tak tam budeme len stat a to je este horsie lebo potom tak pomaly ide cas 😖 ale v stredu robime asi len do 12.00 a potom mame christmas party 😀 😀 😀

brisilda
20. dec 2009

inad dajte pokoj s chorobami minule tu lucka spominala ze ju skrabe mandla ahned nato skrabala aj mna ☹ do nosa som si striekala quix tu morsku vodu lebo sa mi robili v nose chrasty 😒 stale mi tam praskne zilka no hroza hlieny stekali jedna radost no musim poklopkat zatial je to ok

sharmana
20. dec 2009

bris. jaaj až teraz pozerá, že ten červený kočík to máš už domka... a ten 3 tec čierny si si tiež teda kúpila? lebo tam máš len fotku zo stránky

dzou
20. dec 2009

a inac uz mate vsetko nachystane na vianoce? ja uz hej len tie medove rezy idem robit o chvilku 😉

brisilda
20. dec 2009

ok kocky idem na chvilku prec dorobit obed ☹ veru tak neskoro to je tak ked necham chlapov dom a ja idem na nakupo 😝 teraz sli na sankovacku lebo sa ma oteplovat a potom uz sneh nebude min. do vianoc

brisilda
20. dec 2009

dzou ja som ani piect nezacala a ani nezacnem jedine perniky ktore bude robit moje sidlo neposlusne mne tak ci tak nic sladke netreba uz teraz som ako balvan 😀
shami nao aj ten cierny mam doma 😀 no kedze je hore na skrini tak je tazko ho odfotit 😉 ten budeme vyuzivat na prechadzky a cerveny na cestovanie autom 😉

sharmana
20. dec 2009

dzou. ja len tak zbežne som upratala, lebo máme aj tak veci v skatuliach.. hlavne že už stromček máme vyzdobený týžden 😀
riadne Vianoce tu budem mať asi až budúci rok, ked už bude celý byt vymalovaný a aj podlahy spravené..

dzou
20. dec 2009

tak pa bris aj ja idem robit tie rezy... joj akurat krasne sneziii gotak mi spieva kde pak ty vtacku hnizdo mas z popelky 😵 ja taaaaaaaaaaaaaak milujem vianoce 😵 😀

dzou
20. dec 2009

no my mame stromcek uz 2 tyzdne 😀

sharmana
20. dec 2009

tak varte, pečte babulky.. ja dnes budem len leňošiť 😉

brisilda
20. dec 2009

kocky ja mam celôu vyzdobu uz od mikulasa 😀

cheerlady
20. dec 2009

no ja sa tlacim vitaminmy uz od septembra a aj tak som bola uz 2x chora,asi to bude tym tehu,lebo ja som inak nebyvala chora skoro vobec,fakt velmi malo.. 😔
tak bezte piect a vyvarat,ja este 2hodky v robote,to je jak za trest 🙄 ale potom ukecam mm a pojdeme niekam na kavicku,uz mi to slubuje tyzden,my sme niekedy chodili skoro kazdy den a teraz nic,mi to zacina chybat 😒 uz nech mam drobca pri sebe-supnem ho do kocika a pojdem aj s kamoskami na tulacky 😀

brisilda
20. dec 2009

no cher nebiud si taka ista male ta bude obmedzovat lebo mu budes musiet davat kaze 3 hodinky papkat + prebalovat a k tomu ked bude plakat tak aj cicikat na rukach 😉 ja som sa pri malom mohla niekam pohnut az po pol roku 😀 a to som nosila mliekaren stale zo sebou 😀

sharmana
20. dec 2009

cheer. ja tiež tlačím vitamíny, ale som si všimla, že to mi nepomôže, ak sa nakažím nejakými bakteriami od ludí..
mne je lúto, že mám rodinu daleko, lebo so segrou by som určite kočíkovala, ale tu sú kamošky každá v inej časti BA a majú tiež detičky, nebudú kvôli mne cestovat z karlovky alebo petržky, je to dost od ruky..

cheerlady
20. dec 2009

bris ved to je jasne,ze si treba zvyknut na urcity rezim ale ja sa na to obdobie tesim,lebo budem mat aj viac pohybu,ked budem chodit s drobcom na prechadzky kazdy den 🙂
sharmi no od nas z rodiny ako som hovorila ziadne babatko nehrozi,ja som jedine,no nastastie 2kamoskam sa narodili chalani vo februari,tak budem chodit aspon s nimi 🙂 som si myslela,ze by som to mohla okraslit dievcatkom,no bude to treti chlap do partie 😀

sharmana
20. dec 2009

cheer. ja dúfam že pri kočíkovaní sa z nejakou mamičkou zoznámim a už budem mať s kým chodiť von 🙂

lucialen
20. dec 2009

Caute 🙂 Uz ste odisli? 😕

majuska7979
20. dec 2009
sharmana
20. dec 2009

nie, ja som stále tu 🙂 pozerám film na markize a popritom sem mrknem vždy jedným očkom

cheerlady
20. dec 2009

sharmi jasne,pri kazdodennom kocikovani si urcite rychlo najdes kamosku 😉

sharmana
20. dec 2009

ahoj majuska. grafik je super 🙂

majuska7979
20. dec 2009

no dufam ze taky ostane 😖 dnes sa ide pit ale asi nie vela 😒

lucialen
20. dec 2009

Wow Majka, ako pekne stupas 🙂
Vypadol mi net 😠 Akurat si pisem motivacny list 🙂 Ja vzdy pisem na nejake divne roboty, vzdy uplne iny 😀

cheerlady
20. dec 2009

luci bleee,motivacne neznasam pisat prave kvoli tomu,ze vzdy som ho musela prepisovat 😀

majuska7979
20. dec 2009

no luci, aby som sa nenasla zachvilu na riti, velmi nizko na dne 😠

lucialen
20. dec 2009

A vzdy si musim vymyslat blbosti 😀 A teraz som nasla nejaku dalsiu ponuku, zajtra poslem aj tam, presne site na mna 😀 Prepravna spolocnost 😀

sharmana
20. dec 2009

ty si hladaš prácu luci?

dzou
20. dec 2009

teda maji grafik je supeeeeeeeeeer 😀

lucialen
20. dec 2009

Ja vlastne cakam, kedy otehotniem 🙂 Ale kedze v tejto oblasti sa zatial nedari, tak idem hladat pracu. Aktivne az tak nehladam, este som chcela pockat do marca, kym budem mat statnice, ale financne nam to velmi nevychadza, takze musim uz nieco robit a nie sa len vyvalovat doma 🙂

cheerlady
20. dec 2009

luci aj ja som robila v prepravnej spolocnosti-zasielatelstvo a logistika 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre