Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
20. dec 2009

Len neviem, co napisat ako prvu vetu, kedze nereagujem na nijaku ponuku, inzerat alebo tak. Len z pocutia mam info. 😒 Neviete poradit? 😵 😵

cheerlady
20. dec 2009

a oni nikde nemaju este zverejnene,ze hladaju zamestnana?

lucialen
20. dec 2009

Na tej prepravnej spol sa mi paci flexibilny pracovny cas 🙂 To je nieco pre mna a dokonca splnam vsetky ich poziadavky, normalne som sa na to namotala. Ale tej prvy motivacny list pisem na mestsky urad ako administrativna pracovnicka 🙂

lucialen
20. dec 2009

To vies v malych mestach mestsky urad, to sa dozvies len z dobrych zdrojov, 😉 pripadne to zverejnia, ked uz niekoho budu mat

cheerlady
20. dec 2009

no my sme flexibilny nemali.teda ja som si ako uctovnicka posunula prac.dobu,ale priamo disponenti tam naopak museli byt kvoli nakladkam a vykladkam 😒 jedine manazeri si chodili jak chceli 😅

lucialen
20. dec 2009

Ak viete ako zacat mot list napiste 😵 Ja si idem vyzdvihnut mojho draheho zo stanice 😵 😵 😵

lucialen
20. dec 2009

To je skor komunikacia so zahranicnymi klientami, slovne aj pisomne 😉 Uz musim ist

sharmana
20. dec 2009

luci. tak budeš mat ťuťu muťu dnes 😉

groka
20. dec 2009

😉

sharmana
20. dec 2009

ahoj groka, ako sa máš?

groka
20. dec 2009

tea ty si uz 12 dpo mas krasnu hadicu ruku dam do ohna ze tam budu // testuj

zajtra idem k lekarovi ,dnes mam bolelo brucho a musela som aj na wc a toho som sa bala ze co uvidim,ale zatial nic,a trosku na mna ide strach ze co mi povie doki zajtra,ci je maternica zvacsena a tak

sharmana
20. dec 2009

chápem ťa groka, ale skús mysliet na niečo iné, ja som bola tiež velmi nervozna zo začiatku, čakala som vždy na niečo nové, nejaké dobré správy, ale musela som si teda dlho počkať kým sa konečne mimi ukázalo na sone a aj so srdiečkom, potom sa zas človek bojí či je všetko ok, či bude krv ok atd... musíš si na seba hlavne dávať pozor..

brisilda
20. dec 2009

groka podla mna uz bude vidno aspon vacok 😉 pokial si vazne v 5tt lebo v 6 uz bude aj srdiecko 😉 co sa tyka bolesti tie som na zaciatku mala aj ja takze sa zbytocne nestresuj a drzoim place aby si s teou mala pravdu 😉
shami odteraz sa budeme bat o mimi stale no to patri k zivotu 😉 ja sa dodnes bojim o samuela ked je chory

sharmana
20. dec 2009

bris. to asi každá mama sa bojí o svoje dieťa, ja som velmi citlivá, takže to budem prežívať dosť intenzívne.. ale už som sa dala na túto cestu rodičovstva, tak to musím nejako zvládnuť 🙂

brisilda
20. dec 2009

shami prezijeme to ja riesim teraz dilemu ci ist na vychod k svokrovcom lebo mm brat zije na ukrajine stvrtok viezol priatelku do nemocnice s vysokimi teplotami no a ja sa bojim aby neprinesol nejake svinstvo namna kedze nijake lieky nemozem a ta nova cripka je pre tehule velmi nebezpecna ☹

groka
20. dec 2009

sharmana ty si kedy videla srdiecko?

groka
20. dec 2009

baby dik,nie som nejaka vystresovana,len by som to chcela mat za sebou a vidiet aspon naznak bojuceho srdiecka,lebo ja som uz zazila tu horskiu skusenost,preto ta obava

brisilda
20. dec 2009

groka ja som sa tiez bala ked si dobre spominas podla mna strach patri k tomu 😉 neboj bude vsetko OK ak nebudete vidiet dutinku teraz budete ju vidiet o tyzden neskor 😉 bud rada ze nekrvacas a nemas silne bolesti 😉 musis si verit ako doteraz lebo negativnych sprav uz tu bolo az az 😠 je na case aby to tu uz ozilo a to poriadne

groka
20. dec 2009

bris dakujem si zlata,idem kuk tv papa

sharmana
20. dec 2009

nič sa neboj groka, ja som videla srdiečko myslím v 7tt a je to vraj normálne... ale to aj preto, že môj dr mal zlé sono, aj to som musela íst do nemocnice, kde ma lekárka utvrdila, že je všetko ok 😉

brisilda
20. dec 2009

halooo kde ste vsetke?

sharmana
20. dec 2009

no ja pozerám superstar, ale inak všetky kočky niekam ušli, venovat sa svojim mm asi 🙂

brisilda
20. dec 2009

no veru ja si to tiez myslim 😀 ja momentalne zeriem studensku pecat bielu 😉 k tomu zajedam mandarinky 😀 a asi pojdem zehlit kedze male mi nedovoli spat najskor az tak o 2 rano ☹

sharmana
20. dec 2009

bris. no to moje bolo včera aj dnes nejaké kludné, len trosku som niečo cítila... asi viacej spinká alebo čo 🙂

miskahryzka8
20. dec 2009

c´est la vie, c´est la vie lalalalalalala 😀 , len neviem, ci som to spravne napisala 🙂 , tak my sme dnes boli na tej prechadzke v zasnezenom slnecnom lese, smykali sa po lade na ramene dunaja, potom som mala privoz a odvoz na vecernu zumbu, spolocny kupel 🙂 a teraz pozerame superstar, aky krasny gickovy dnik 😵 😵 😵, idem aj citat 🙂

sharmana
20. dec 2009

ahoj miska, no ja šmajdu velmi nemusím, ale táto pesnička je pekná 🙂

miskahryzka8
20. dec 2009

som sa zapozerala do albumu pipky na domovskej stranke, aku maju okanu usmiatu, inak ta kamoskina mala sofinka vyzera skoro stale ako maly nastvany budha 😕 😅 , aj na fotkach 🙂 ale na mna sa casto rehoce 😎 😀

miskahryzka8
20. dec 2009

ahoj sharmi 🙂 , no ani my, ale obavam sa, ze vyhra... Mne sa velmi pacila dominika stara 🙂 , ale inak smajdovi treba uznat, ze sa pocas sutaze stale zlepsoval, plus ma asi viac fanyniek kvoli image, chodul ma tu smolu, ze je dobry od zaciatku a ludia si zvykli, ale zase cechov je viac, no ved uvidime 🙂

sharmana
20. dec 2009

miska. mne je vlastne aj jedno kto vyhrá, ale keby chodur naspieval takú pesnicku ako dnes spieval "white christmas" tak si to CD asi aj kupim, bolo to velmi pekné... určite ani on nezaspieva každú piesen super, ale to, ktoré mu pasujú, vie zaspievať úžasne...
aj mne sa páčila dominika, ved tí dobrí sa nestratia... aj tak je problém skôr s textármi, lebo speváci by aj boli, len majú o ničom piesne...

miskahryzka8
20. dec 2009

sharmi, tak uz vieme 🙂 , teraz my je smutno za mira a naopak by mi bolo za martina 😀 a s tymi textarmi mas pravdu 😠 , inak sranda, ani si nejako neuvedomujem, ze vyhral cech 🙂 , ja ich mam stale rada len cez majstrovstva sveta v hokeji nie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre