• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
:dizzy_face: miskahryzka, no dufam ze sa budu rozdavat vianocne pozitivne testiky :dizzy_face:
21. dec 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska no to si predstav, ze by to vyslo a ty by si ciarky uvidela den pred vianocami..krasne sviatky :wink:
21. dec 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tea bolo by to super :dizzy_face: ale nejdem si nic namyslat, idem len pozorovat teplotku, :sweat_smile: to je jedine co mozem teraz robit :grinning:
to by boli najkrajsie vianoce :dizzy_face:
21. dec 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vam, babulky drzim palce....na tu teplotu a na // krasne pod stromcekom :dizzy_face:
21. dec 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som spat :slight_smile: Takze mam jeden folik, zase napravo, ale este ma len 12mm, tak ak sa mu podari dorast a prasknut, tak mozno piatok, sobota bude ovula :slight_smile:
21. dec 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucialen, super, tak pekne sa snazilkovat v piatok a sobotku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dec 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: :dizzy_face: lucka....tak tfuuuj tfuuuj, tfuuuj, to ja tu uz nebudem, budem pri svokrovcoch na SVK, ale budem mysliet na neho, nech pekne rastie a poslucha
21. dec 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky som tu na skok :wink: drzte mi dnesx palce aby vsetko dobre dopadlo caka ma 4 D :wink:
21. dec 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este si nesla, bris? Jasne, budeme na teba intenzivne mysliet....
P.S.: aj tak to vidim na Paulinku :grinning: a neboj, vsetko bude v stopercentnom poriadku.. :dizzy_face:
21. dec 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci super :wink:
bris daj vediet ako dopadlo :grinning:
21. dec 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde mame groku? :confused:
21. dec 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diky baby, ja len dufam, ze si to ten folik nerozmysli :slight_smile:
Veru, Groka by uz mohla podat info :slight_smile:
Bris, drzim palce, aby sa paulinka ukazala :wink:
JAni, maly uz kopcuje?
21. dec 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci...jasne, po ranajkach aj brucho je...nalacno je take nikde nic.. :grinning:
asi budem nonstop jest... :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

som tehotna,na sone bolo vidiet malu gulocku len taku bodku malilinkavu,no a doki sa mi pacil,na 80 percent som tehotna,tych zvysnych je krv ktora bude zajtra po 11:00,ale tak mame mimco v maternici

no len neviem ako to ten moj doki pocital,povedal mi,ze som tehotna 2tt az 2 a pol tt tyzdna a ze o 5 tyzdnov mam prist na poradnu a to uz budeme v 7tt a budeme vidiet pekny plod a srdiecko,takze mi predpisal ten duphaston a vitaminy napisal mi 4 druhy mam si vybrat,ale kalibrum som hned odmietla,no a mam ostat doma,uzivat si,opatrovat sa,papkat,setrit sa a zdoraznil mi ze teraz a vzdy v obdobi ms nemame mat pohlavny styk par dni

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. dec 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grokaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
Z celeho srdiecka ti gratulujem, prajem tebe aj bublinke krasne tehu, mrnuskovi, aby rastlo...jeeee
tesim saaaaa,
a uz oficialne...mame dalsiu tehulkuuuuu!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dec 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka, tak teraz uz mozeme gratulutovat na plno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vsetko dobre ti prajem a nech chrustik rastie do krasy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

baby, ja som prave zaznamenala slabe spinenie...zeby uz prichadzala mracha? ale este je skoro a ani ma neboli brucho, ale curat chodim kazdu polhodinu, uz ma to otravuje...
21. dec 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taka som dosla vymrznuta baby,ze som si prsty necitila uz na nohach,pomali som utekala domov,na zastavke som rano bola uz 6:00 volala som hned aj do roboty ze uz nepridem,prisla som domov,najedla sa niecoho spravila som si teraz kavu slabu take len kakavko,citronikovy cajik,varim zemiaciky ukuchtim rychli obedik a pojdem po maleho a pobede musim ist nieco vybavit a do lekarne,vecer budem robit karamelove kosicky uz som si vybrala palmarin na zmaknutie,zajtra sa musim ucit ucit ucit,mam posledny den a musim ist do banky,vsetko musim cim skor obehnut lebo stredu mam skusky a neviem dobre tieto testy
21. dec 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika, myslis, ze mrcha? ved BT neklesla...podla mna to mrcha nebude...neprechladla si? :confused:
21. dec 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka,rhodos dakujem vam cicky :wink: rhodos kedy mas termin ms?
21. dec 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
graka, gratulujemmmmmmmmmmmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
super dalsia tehulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dec 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka, mas krasne brusinko :dizzy_face: a aj ja chcem uz mat take prsia :dizzy_face: pri sofii som bola ako herecka sexbomba :grinning: nezabudnem ako mi jeden chlapcek na sofiinych krstinach povedal "teta, ty mas ale velke prsia" sme sa skoro popucili od smiechu :grinning: a teraz mam take vacsie nulky :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, groka, mas toho vela...ale uz budes len doma, tak je dobre...
aj ja dnes len taky rychloobed....som spravila francuzaky a dovi dopo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dec 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, nie som prechladnuta a termin mrchy mam 24.12. :grinning: podla ff, ale ak bola ovu uz na ten 12 DC ako si ja myslim, tak termin mrchy mam presne dnes :sweat_smile:
21. dec 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, veronika, ja take, ako som mala pri malych uz nechcem...nohy som mala jak droty do betonu a len hore, ze patky... :rolling_eyes: , vyzeralo to hrozne, kazdy, ked som s niekym debatovala mi kukal....viete kam... :angry:
tak teraz su to stvorcle :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mm sa tesi a ja sa modlim, nech uz nerastu :grinning: :grinning:
chichi, veronika, ze sexbomba :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika a co tak testnut? resp., kedy chces testovat? :confused:
21. dec 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea je inak tehotna baby,viem to :wink: :wink: :wink: :wink:

janulka brusinko chutnucke,nemam daleko od teba,posledne 3 dni som jak balon :confused: doki povedal ze to sa stava :confused: tak ked ho budem mat taketo stale ani nikto nebude vediet ze som tehu :grinning:
21. dec 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som sa vratila z lekarne so zasobami testov :grinning: ale chcem skusit az na stedry den rano, len neviem, ci vydrzim :sweat_smile: asi uvidim podla zajtrajsej teploty...
21. dec 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika...co sa smejes? :grinning: akoze, to je na smiech...?
este aj moja mama sa mi nepozerala do oci... :angry:
a ked som potom tak rapidne schudla a dosla k nej asi po tristvrte roku, tak na uvitanie mi moja mama, ze: Kde mas prsia? :angry: :angry: :angry: :angry:
21. dec 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa zda, e´ze tea je stopro, groka...ale nechcem zakriknut...to ma za to, ze chce ist v lete s kamoskou prec...tak nikam nepojde :grinning:
veronika a ty testni do stvrtka, lebo potom tu 12 dni nebudem...a to nevydrzim.... :grinning: :grinning:
21. dec 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok