Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
21. dec 2009

bris to ti verim,mna by to tiez pekne nastvalo ☹ ale zajtra mu urcite zavolaj,mozno ta aj zavola este raz ak by to nemal ulozene a nafotite drobca este raz 😀
dzou no vsade okolo mna sa rodia a cakaju sami chalani,ja neviem kde si vsetci najdu frajerky! 😀

dzou
21. dec 2009

teaaaaaaaaaaaaaaaa no super uz sa tesim na fotku tak potichucky zatial grtaulejum 😵

janulka04
21. dec 2009

bris, 😀 😀 😀 😀 , dakujem, ale ked bude baba, budem rada...vazne, zdravie je najdolezitejsie...mne aj inac Linda povedala, ze ona chce sestricku este, aby boli tri rovnake...akoze mala s nimi 😵
a dzou, mm je tehotny so mnou, normalne vam zavidim vase chapajuce polovicky, mne ked byvalo rano tak zle, tak on sice navaril a vsetko, ale aj jemu je zle...potom som mavala migreny, tak aj on ich maval... 😠 , ked ma palila zaha, aj neho...potom som mala suchu kozu na dlaniach, aj jeho palia, asi aj on ju bude mat...viete, ako ma s tym sr....al? ☹ Aj minule sme boli od rana vybavovat a uz bolo okolo pol jednej a ja ked neranajkujem, byva mi aj teraz zle, tak mu vravim, podme sa niekam najest, zacina mi byt zle a on, ze: Ani ja som rano nejedol, aj mne je....to je niekedy....na zabitie, fakt..on asi aj porodne bolesti bude mat a bojim sa, aby aj mledzivo mu nezacalo skor ako mne 😠 😠

tea333
21. dec 2009

dzou este len velmi potichunky..
ale viete co je sranda? ze ja sa necitim tehotna..asi to bude tym ze som este nikdy nebola..hmm..

dzou
21. dec 2009

jani ja mam taky pocti ze ty nasi panici su jak keby ich jedna mater mala 😀 podla mna mm bude taky isty ako tvoj 😀

janulka04
21. dec 2009

tea, bozinku, ja sa tak tesim, normalne tu placem....tfuj tfuzj tfujtfuj tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj!!!!!!!!
tak len nech silnie, moja....a nech sa omrvinka drzi 😉 😵

tea333
21. dec 2009

janulka tak ta lubi ze to s tebou chce prezivat 😉

tea333
21. dec 2009

jani nezariekni to este, a neplac moja, ved ja neplacem..
pripisujem to posttraumatickemu soku,...neviem co si mam mysliet a ci mam verit nejakej slabej ciarke..aby ma neoklamala svinucha jedna..aj ked ms nechodii a prsia su citlive

dzou
21. dec 2009

tea ale podla mna vsetko nasvedcuje sak teplota stupla mas spinenie co je v tehu bezne a test je s // 😵 drzim palce aby tmavla

janulka04
21. dec 2009

tei, ja sa tak tesim....strasne...a uvidite, teraz sa trhne vrece, musi....to budu krasne vianoce...este veronika a dzou...a majka....a postupne vsetky 😉 😵
tei, on je skor taky, ze chce byt mojkany a aby ho vsetci lutovali, ako male dieta, takze ja tu mozem aj s prepacenim zomierat od krcov...jemu bude horsie 😀

cheerlady
21. dec 2009

tea no teeeeeeda!!!! 😵 tak budes mat kraaaaasne vianoce 😵 😵 😵 potichucky gratulujem!

dzou
21. dec 2009

no ja este stale neviem ze co ked som na stedry den 10dpo ci testnut alebo nie 😅

janulka04
21. dec 2009

dzou, pockaj....pockaj aspon ten 14dpo...alebo podla teploty... 😉
ak tam mas mat //, pockaju ta 😵

tea333
21. dec 2009

baby bola som na ten test zizat, ona tam ta ciarka naozaj je, nezmizla..proste ju vidno
aj ked moj fotak je blby a nechce zaostrit a prd je tam vidno..
snad zajtra rano bude vidno a na dennom svetle odfotim...ale staaaale neverim, neveriiiiim...

brisilda
21. dec 2009

tea fiiiiha taktiez potichucky gratulujem 😉

janulka04
21. dec 2009

tea, co planujes dat mm k Vianociam? 😀

dzou
21. dec 2009

super tea... 😉
jani ja viem ze mas pravdu a podla tepltoy ja nic nevycitam kedze klesam az na 12dpo tak radsej pockam ale ked budu vianoceeeeeeeee 😅

dzou
21. dec 2009

tea ale sak neva aj tak odfot nieco urcite uvidime
ODFOT ODFOT ODFOT 😀

tea333
21. dec 2009

dzou mne sa zda 10DPO trosku skoro, aby si sa zbytocne trapila nejakym skorym testom..
ale uvidis ako sa bude tvarit teplotka, ja by som robila test len keby tam bolo nieco divne, ja som sama nechcela testovat, chcela som az 14DPO len ta teplota a vytok mi nedali..

inak baby ja neviem co mam robit 🙂 ja som este nebola tehotna, a ani nikto z mojho okolia, ani moje kamosky nie su kedze som mlada, sak ja som to videla len v telke 😅

janulka04
21. dec 2009

ja len, aby potom neboli napriklad pokazene Vianoce, i ked ti dzou // prajem z celeho srdca 😉 , ja by som pockala a ratala s mrchou...vidis...ono tie, co cakaju stopercentne mrchu sajej nedockaju 😀
a tea...ODFOT ODFOT ODFOT 😀

dzou
21. dec 2009

tea ja viem ja som uz raz pisala ze ja som proti skoremu testovaniu a teda ani netestim kedze my vzdy teplota postupne klesa teraz ma to laka len kvoli tym vianociam ale tak pockam na silvestra 😀

janulka04
21. dec 2009

a podla ms ti teraz ako vychadza tt? ze kedy by si mala ist k dokimu... 😵

dzou
21. dec 2009

no ja aj tak cakam mrchu ... sak ja ani neviem ci vlastne vtedy ked ff vyznacil ovu naozaj bola....a ani neverim ze sa to uz podari tak skoro.......

brisilda
21. dec 2009

tea ja s teba siknem tolko sa snazite otehotniet a ked je to tu tak vas prepada panika 😀 neboj nejak bude 😉 ja som tiez po prvy krat bola tehu v 20-tke 😀

tea333
21. dec 2009

vy ste ale :D fakt akoze naozaj tam nic neni vidno..ale koly vam sa este pojdem pokusit to zachytit, ale musim tu baterku nechat v nbijacke chvilu, lebo inak vydrzi 2 fotky 🙂
tak o 20-30 min to pojdem skusit zachytit 😀

jani priatel dostava poukazku na hodinovu masaz do snobskeho sabai centra 😉 potom sluchadla na strielanie, take elektronicke, co filtruju a tlmia hlasne zvuky lebo on je pistolnik 😀
a treti darcek je snad jasny :D
tak nejak tusiac som kupila jeden kazetovy test 😀 😝 aby bol jeden pekny, ten urobim pozajtra, alebo na vianoce, ale neviem ako to budem prezentovat este 🙂

janulka04
21. dec 2009

veru, ja som bola prvykrat tehu v 22 a hned dvojicky, neplas...dobre to bude 😉 😵

dzou
21. dec 2009

no vidim ze sme sa nejak nepochopili... ale neva....

dzou
21. dec 2009

tea a aky si mala test?myslim znacku...

brisilda
21. dec 2009

dzou mozno budes prekvapena a na silvestra nam oznamist taku spravu ako tea 😀

janulka04
21. dec 2009

dzou, ved teda nespoliehat sa iba n BT, ale uz asi vies kedy necakas mrchu, dufam, ze nedorazi a budes testovat, chapem ze na Vianoce je atmoska, ale ved aj na NOvy rok to bude super 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre