• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :grinning:
21. dec 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou :slight_smile: nehaj aj pre ostatne xixi :grinning: :sunglasses:
21. dec 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobre :sweat_smile:
21. dec 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dosiel mi chlap :grinning: nicnetusiaci :grinning: ja som vzdy dufala ze mu to budem moct nejak okazalo povedat :sweat_smile:
nemate nejake napady ako mu to dat pod stromcek?

ste hrozne zlate ze sa tesite so mnou :slight_smile: dzou didi a sak pockaj ako sa budes tesit zo svojho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a to predstieranie musi byt :zipper_mouth: :zipper_mouth:
ja mam hrozitansku chut mu to povedat,ale pokam si aj na krajsi testik aby som aj ja bola istejsia, a potom to na neho splechnem jak studenu vodu :sunglasses: pod stromcekom

malalady jeee ty si sa nam ukazala po dlhom case :D ako sa tehulkuje?
dakujem inak :wink:
21. dec 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee, dzou, ty hamtoska... :grinning:
21. dec 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea neni zac :wink:
idem ja paaaaaaaa
21. dec 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teaaaaaaaaaaaaaaaaa

ja som to vedela,zatial mi vysiel tip jeden,este maaaaaaam :grinning: :grinning: :grinning:

robim kosicky a som sa natrapila s cestom a uz ma aj boli brucho,ja to kaslem,to zas nebudem moct robit nic take mierne ani namahave?

kukam babule fotky ultrazvokov,

bris ty mas v albume 6+6 tusim fotku,no ty tam mas nieco ako cervika ale takeho tucnuckeho cervika,ale ja mam dnes len taku kocku,alebo gulocku malu ako spendlikova hlavicka,moc male nie?
21. dec 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozaj tea ja ju kraaaaaaaaasne vidim
21. dec 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea urob to co som chcela ja ale uz to neurobim,zabal papucky mrnave tie z latky+testik a nejaky dopis krasny :dizzy_face:
21. dec 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac, baby...mne je do placu...mm prave volal z prace sef, nieco surne a na dva dni ma ist zase prec...ja mam take nervy....to spolu budeme len 24., 25. v noci ma odveze na Svk a 26. ide spat....a potom az 4., ci 5. dojde pre mna...akoze pre mna tymto uz totalne dodr....sviatky...fakt.... :cry:
21. dec 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem spat....
21. dec 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka dik za tip :wink: rozmyslam ci nieco kupim,mmm
ale vysiel ti tip, to je bod pre teba :wink:

a inak baby ako sa rataju tie tt a kedy sa mam objednat k lekarovi? a to pojdem na sono? alebo co mam povedat ked tam budem volat?
21. dec 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea vitam ta v augustovkach tusim este nie? :sweat_smile:

a teraz pre moju dzou

dzou toto je len pre teba , zlatko a si prva ktorej posielam,si to vaz,lebo mi este lepi :sweat_smile:

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

cmukyyyyyyyyyyyyyyyyyy
21. dec 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka az rano chcem uvidiet :slight_smile: potom snad uvitas :wink:
21. dec 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea pokial sa budes citit dobre k lekarovi chod na 10 den po meskani mrchy,tak sa chodieva k lekarovi,no ak vydrzis aj dlhsie,tak kludne za 2 tyzdne a budete vidiet toho viac,uvidis

najdi si stranku www.tehotenstvo-akacemy.sk tak nejako je ta stranka a tam mas vypocet terminu porodu zadas poslednu ms a vypocita ti to ako si na tom
21. dec 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. dec 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea rano bude este silnejsia ak ti ukazalo teraz takuto ciarku rano bude tmavsia,ale si tehulaaaaaa
21. dec 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka termin mam 30.-31.8 podla toho ci podla mrchy alebo ovu, ale co tam maju byt tie plus cisla, to je co? :fearful:
akoze som teraz 2 tt tehu? od ovulky?
21. dec 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vychadza na silvestra..mam sa tam objednat a povedat im? mozem aj o den skor?
21. dec 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka to ma mrzi :frowning2: ale aj tak su to sviatky, na vianoce ste spolu vsetci, tak si to vaz, su taki co pracuju a nemozu byt s rodinou na stedry vecer
21. dec 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeee babulky, tak tie Vianoce sú naozaj časom zázrakov, tolko sa toho dnes udialo ako čítam...

taaaaakže oficiálne gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem groka a teším sa s tebou :wink:

bris. gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem ku chlapčekovi, ty si to asi podvedome vedela :slight_smile:

tea. jasneeeeeeeee že je tam druhá čiarka, pekne ju vidieť moja, a ak si si robila ten rapi clear, tak to si určite tehu, lebo mne ukázal úplne najslabšiu čiarku, pričom mamatest mi v tom istom čase ukázal dialnicu... potichučku gratulujem a držím palčeky :slight_smile:

jani. pekné bruško a vôbec nie je malé,je také akurát :slight_smile: a je mi lúto že ti mm ide preč, aspon nech prežijete spolu krásne Vianoce :wink:
21. dec 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shami dik :slight_smile: :slight_smile:
21. dec 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim napiste mi niekto ako je to s tymi tt + nieco a ako to mam brat ze odkedy, a co mam teda s tou lakarkou, u nas sa iba objednava..
21. dec 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea. tt sa rátajú od začiatku poslednej ms... aj keď reálne človek samozrejme otehotnie až na ovuláciu, ale ráta sa to od ms..
21. dec 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napíš, kedy si mala poslednú ms
21. dec 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik, babulky, ste zlate...horsie je , ze nemam nic pre male, sme chceli vybehnut v tyzdni a vybehnem asi viete kam...do riti...s prepacenim... :frowning2:
tea...ved si otvor svoj profil, zadaj datum poslednej mrchy a tyzdne ti nabehnu same... :wink:
a ja som isla k lekarovi az v 6tt, skor tam uvidi aj tak len dutinku....a aj u mna to tak bolo a som sla pekne sklamana od neho...ved hod si sem na MK tie tt do vizitky a zavolaj dokine, popr., dohodni sa s nou :wink:
21. dec 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
moc si to vazim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dec 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea ano,si 2tt tehotna od ovulky a inak si tehotna si hod do kalendara prvy den poslednej mrchy a rataj tyzdne+potom prirataj dni,takze spocitas 3 alebo 4 cele tyzdne ukoncene a potom dni,boze neviem to vysvetlit inak
21. dec 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja neviem ako mam brat tu dlzku cyklu..predtym bol 23 dnovy, tento by bol ale 28, podla dlzky lf, a minule to boli cca 26 dnove cykly :frowning2: co mam zadat? lebo teraz mi ukazuje 28.augusta, ked som zadala 26 ako priemer, ale 28 by bol datum 30. augusta

inak 28.augusta mame vyrocie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dec 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea kedy si mala ovulku?ja 3,alebo4 vtedy som aj otehotnela ak si ty mala neskor ovulku,tak si daj 28 lebo si o par dni kratsie tehotna ako ja
21. dec 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok