• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
dnes su to presne 4 tyzdne od zaciatku poslednej MS, tak asi 4+ nula :grinning: tak,ze?
21. dec 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala 8. ovu..mozno 9. ale podla mna 8
21. dec 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka preco mi pise datum len o 1 den neskor nez tebe?
21. dec 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea, áno, ráta sa to tak, že napr. 4týždne+0dní, takže 4+0tt, ale od tohto dna ti vlastne prebieha 5.ty týžden tehotenstva..... napr. ja mám dnes 18+2tt , to znamená že som v 19.tom týždni tehotenstva :slight_smile:
a vždy sa to ráta od poslednej ms...
21. dec 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea ano tak potom ty zacinas 5tt a ja 6tt asi zajtra mi nabehne a to preco ukazuje termin porodu o den skor ci neskor je preto lebo ty mas cyklus 28 dnovy ale ja 33dnovy
21. dec 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka aha :slight_smile: ale je to ok, davat si tam 28 dnovy? tento bol predlzeny, ale predtym boli kratsie
21. dec 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky....tolko stastia v dnesny den tu citam....
groka,tea gratulujem a prajem krasne vianocne tehulkovanie...
dzou,aj na teba sa tesim...drzim palce
luci ten folik osm ti poslala ja.. :grinning: :grinning: :grinning: a bude ti aj pichat pregnyl a skontroluje ci folik praskol???
21. dec 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni dakujem :slight_smile:
21. dec 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea....neni zac....tesim s tebou... :grinning:
21. dec 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky utekam spat,drzim vsetkym palceky,na vsetko co si zelate...zajtra vstavam do ISCARE,tak na mna myslite...dobru nocku a krasne sny
21. dec 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xeni, povedal, ze mi pregnyl neda a mozno ani buduci mesiac, lebo nemysli, ze dozreje folikul :unamused: Ale za 4 dni ide na dovolenku a vrati sa az v polke januara, takze uz idem len v stredu na folikulometriu a potom uz nic :unamused: Ci praskne alebo nie. Zatial 12mm, uvidime co bude v stredu :slight_smile: Ja sa tesim aj z jedneho a diky, ze si mi ho poslala :wink: :grinning:
21. dec 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xeni a drzim palce do iscare :wink:
21. dec 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka tea velmi sa tesim a gratulujeeeeeeeeeem som rada , ze tea sa zachovala ako kamoska a nenechala groku samu v augustovkach :grinning: :grinning: :grinning: takze kocky sup sup az ste vsetke tehule cim skor :wink: posielam virusiky tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

INAK MUSELA SOM NA CHVILKU OFF lebo muzicek mi dal financie na chlapcenske oblecko :grinning: a mna dvakrat do obchodu posielat netrebalo :grinning:
21. dec 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosim vas ja som teraz 2 hodiny varila 2 konzervy salka a ked to vychladne mam to otvorit a vmiesat masla,len ja uz ani nevidim na to,tak chcem vediet,ci to mozem dorobit zajtra,teda teraz som to len vytiahla a je to vrele a rano by som to otvorila a doslahala maslo,nestane sa tomu salku nic ked ho neham v kuchyni vonku a mozem to vlastne dorobit rano?
21. dec 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea keby si si dala kratsi cyklus tak ta bude hadzat vysie ako mna,budes dlhsie tehotna ako ja,no nejde o mna so mnou ta len porovnavam,aspon teraz nech ti to ukazuje tak ako ma,ked ti doki povie termin porodu prehodis si to tu
21. dec 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a spravila som 56 kosickov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dec 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka salko by som vonku nenechavala ved to hod do chladnicky a rano vytiahni nechaj ohriat na izbovu teplotu a pokracuj no a schladit to daj teraz narychlo na balkon az dlho necakas :grinning:
21. dec 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris a nemozem to dat take teple do chlanicky?
21. dec 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to sa neodporuca vraj to chladnicke moze uskodit kebyze to mas take letne tak ano ale horuce isto nie
21. dec 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
di bris,vraj to mozem nehat vonku dorana,je lepsie ked to pomali chladne,rano to budem o osmej aj tak robit,masla mam vonku,tie budu makke

idem spat baby,nevidim uz a zajtra sa musim testovat do nemoty

dobru nocku
21. dec 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, po dlhsom case sa opat ozyvam
blahozelam zacinajucim tehulka, drzim palce
ja som 16dc, snazime sa poctivo keksikovat, ale ako vzdy asi z toho nic nebude,uvidime.... od kedy beriem ten duphaston tak ani neviem kedy mam ovu, lebo ani vajecniky necitim nic
prajem vam krasny vecer
21. dec 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka tak vies ja som v takych veciach opatrna a vsetko pcham do chladnicky no svokra napriklad ani pecene maso nedava do chladnicky ked vie ze sa na druhy den bude jest :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ja to nikdy nejem
21. dec 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam pocit ze ja tu ostanem asi posledna co bude tehu, lebo nas uz vela neostalo :frowning2:
21. dec 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale co by pomalicky ale isto budeme tehu vsetke :wink: takze nevesaj hlavu :wink:
21. dec 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fazulka este som tu ja :wink: Ja ta neopustim :wink: :grinning:
Ako bolo v USA? :dizzy_face:
21. dec 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, ja mam dnes rozlietany den, ale musela som nakuknut, lebo som mala tusak, ze tea bude testovat uz dnes a aj co tam najde, juuuj ta moja intuicia :grinning: , tea gratulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , idem ja haji :slight_smile:
22. dec 2009 o 01:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko tak opat len grafik na rychlo http://www.fertilityfriend.com/home/dzou
skoro posledny den v robote huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
22. dec 2009 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou :grinning: len tak dalej s grafikom :wink:
22. dec 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko

ja som dnes skusila zmerat a? http://www.fertilityfriend.com/home/groka teplomer som vydezinfikovala,schovala na veeeeeeeeeeelmi dlhu dobu

no a teraz som si maleho zaniesla do skolky,ja ranajkujem rohlik ale malo s maslom a par malych kroasantov s kavickou takou slabou len,dam si tabletocky a pojdem naplnit kosicky :wink:
22. dec 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bri zabudla som povedat,ze ja mam v kuchyni nie najteplejsie
22. dec 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok