• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
tea333 ..to vážne? Nemám s takýmito metodami skusenosti, a ani meškat mi nezvyknw, skor dostanem skôr::slight_smile:) Ale na tehotenstvo to nevidím, vlastne necítim. Z nedočkavosti som si robila včera, aj dnes...vraj ten najlepší, citlivost 10.... :sweat_smile:
29. júl 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tun1ska - teplota je fajn. pokial sa drzi nad tou ciarou, tak je to OK. neznamena, ze ked si tehu, musis mat teplotu nad 37 C
29. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a kolkokrat sa pocas cyklu snazite?
29. júl 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa 2 - a nad ktorou čiarou?
cicimon- počas tohto prvého mesiaca každý deň, ked viem, že to nieje dobré:: :confounded:
29. júl 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sledujete niektora aj krcok maternice? vie niekto kedy sa meni na ten tvrdy "tehotensky"?
29. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sledujem len BT. Ovutesty, vytoky, krcok - netusim :confounded:
29. júl 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia: a graf BT máš?
29. júl 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vobec netusim ako by som si ten krcok mala ohmatkat a aky by mal byt :slight_smile:
pozajtra alebo mozno aj zajtra sa zaciname snazit, tak si prajem uspesny mesiac aby bol, aj ked este len druhy,mozno stastny
29. júl 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krcok je pred menstruaciou makky pomaly priechodny / nie doslova/
ked zena otehotnie, krcok sa automaticky uzavrie a stvrdne aby chranil plod a zacne sa zmakcovat a otvarat az ked ma ist babo na svet... cize..... ked som si myslela ze som tehu lebo mi meskali 5 dni kramy, stacilo ohmatat krcok ktory bol totalne makkucky a vedela som ze ziaden zazrak sa konat nebude zial....
30. júl 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko babenky :slight_smile: ako ste sa vyhajinkali?? :grinning:
30. júl 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano dievcata :slight_smile:
Andzi, graf mam
30. júl 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,
malalady som prekvapena z tvojho testu ze ti na druhy krat vysiel neg.nebol pokeazeny :frowning2:
mm ma dovolenku tak stale nieco okolo domu porabame, tak preto malo pisem,o tyzden by my mala dojst mrcha tesim sa lebo z tohto mesacneho snazenia nic, tak mozno na dalsi mesiac to bude ruzovejsie
30. júl 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som moc dobre nespala.. do vecera som robila este ma aj kamos nasral tak dneska vyzeram ako veverica....
30. júl 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano snazilky :slight_smile:

pici tak podla toho co pises o tom krcku ja zrejme tehotna nesom tak len dufam, ze (ne)mas pravdu :grinning:
30. júl 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bohuzial krcok neklame... :angry:
30. júl 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne inka moze byt ze mas pravdu ja neviem o tomto tu citam prvy krat krcok som si nikdy nesledovala :unamused: Takze teraz budem ocakavat mrchu no dufam ze nepride :confounded:
30. júl 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady podla mna ked ti prvy test vysiel poz. // tak tehotta zrejme si :slight_smile: takze dufam, ze mrchu nedostanes !!! :sweat_smile:
30. júl 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne o tom hovorila jedna baba co sme si pisavali v inej teme...
30. júl 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zapajam sa do temy. som tu prvykrat uplne nova tak dufam ze som sa trafila spravne :sweat_smile:
30. júl 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez sa s manzelom snazime otehotniet tento mesiac sme zacali takze nie dlho ale o to viac som nedockava :slight_smile:
30. júl 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hladam spriaznenu dusu ktora je na tom podobne ako ja aby sme pokecali a rozptylili u mna teda velmi intenzivne myslienky na otehotnenie xixi
30. júl 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Urobila som dnes test, lebo som zistila, ze mrchu mam dostat uz zajtra a hadajte co? .... /. :slight_smile:
To som aj ocakavala, ale ved viete, co ak ... Ved este casu dost
30. júl 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kkatkaa, vitaj medzi snažilkami :slight_smile: to si ešte čerstvá snažilka, niektoré sa tu už snažíme aj zo tri mesiace a furt nič :grinning:
30. júl 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak tu niekto taky bude ozvite sa rada pokecam. som na tom tak ze mrchu som mala 12.7. a cakali sme na ovulku ktora uz bola tak sme sa intenzivne snazili a snazime a s napatim budeme cakat ci mrcha pride resp. dufat ze nepride :wink:
30. júl 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze ten krcok sa zacne menit az pred ocakavanou menst. ? resp kolko dni od mozneho oplodnenia sa da citit zmena?
30. júl 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cici
neviem to presne. nie som gynekolog. ja len viem ze ak je zena tehotna tak krcok je tvrdy a zavrety
30. júl 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj rhodos bb
vdaka za odpoved. ved ja si to velmi dobre uvedomujem ze som uplna zaciatocnicka v snazeni o otehotnenie, len som sa skratka chcela zapojit a pokecat s niekym v mojom okoli nemam velmi s kym s rovnakymi starostami a radostami. a ked som si precitala ako dlho sa mnohe baby snazia otehotniet a nic tak ma z toho miestami az mrazilo :cry: takze otehotniet tak skoro by bol v dnesnej dobe asi zazrak (ale ja v ten zazrak chcem dufat :slight_smile: )
30. júl 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Katka ja som taktiez prekvapena kolke sa snazia a nic ja som prvykrat otehotnela na 1 sup teraz neviem uvidim co a ako no lekar mi povedal ked som bola na preventivke, ze by sa druhe uz aj pridalo :grinning: a je vysoka prevadepodobnost, ze ak uz jedno dieta mam , ze budem mat aj dalsie tak som zvedava uz teraz by bolo vytuzene neto po roku snazenia ........
30. júl 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,môžem sa teda ja ja k vám pridať? :confused: :slight_smile: máme spoločný cieľ. :slight_smile:

ani som netušila koľko snažiliek bude v júli. :slight_smile:

brisilda-my sme malého mali tiež na prvý šup.hneď prvý mes.snaženia a už boli //.teraz uvidíme. :unamused: ale Matúško je v takom období,že ho fascinujú bábätka. a minule mi povedal,že bude pomáhať a bude dávať "miečko"mliečko. :slight_smile:
30. júl 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda tak to ti teda zavidim na 1 sup to mozes byt stastna. skusate teraz druhe babo?
30. júl 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok