• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
tea - veru to mate dobre vymyslene :grinning: ale ja sa tesim, ze budeme na stedry den sami traja, babky si uzijeme potom.

nadi - nevesaj sa! :grinning: paci sa mi tvoj pristup. vacsinou sa to prave v takychto stavoch podari.
ohladom vyzdoby klobuk dolu, si fakt sikulka! :dizzy_face:
22. dec 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisus co sa tyka babetka ja to aj tak privelmi neovplyvnim snad len pozitivnym myslenim ved prave preto je to zázrak pocatia :dizzy_face: a dakujem za poklonu ohladom vyzdoby mna to bavi a ked nemam babetko tak sa bavim aspon takto :wink: :sweat_smile:
22. dec 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi - ved to, keby sa to dalo ovplyvnit, bolo by to cele o niecom inom.
ja som sa tiez strasne rada hrajkala s takymito vecami, kym sme nemali danielka. ale teraz uz na to nie je cas, som rada, ked pridem z roboty, ze sa stiham aspon ako-tak venovat jemu :frowning2:
22. dec 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uplne ta chapem sisuska ved ja viem ze ked bude babo tak nebude tolko casu :sweat_smile: ale zasa bude cas vyplneny velmi zmysluplne :slight_smile:
22. dec 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka mala som vlhko, ale ako sisa, skor to bolo kremovite..potom sa to premenilo na hnedy vytok :confused:
a teraz je zas kremovite :slight_smile:
22. dec 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka krasny stromcek :dizzy_face: :dizzy_face: a pozitivne myslenie je podstatne, aj ked ja som otehu az ked som na to skoro nemyslela :rolling_eyes: :sweat_smile:
22. dec 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak kupila som nakoniec v hypernove, mali kraaasne take minipapucky psikov, ze su akoby plysove a maju uska a ocka, velkost 0 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a prilepim k tomu test, nevedela som zohnat mamatest tak som si zobrala modru spravu, a urobim az na stedry den rano :wink:
22. dec 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea - to bude radosti :dizzy_face:
22. dec 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej Sis, vsak som zvedava na reakciu :confused: :confused:

idem si asi pospat, strasne som unavena
22. dec 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru noc :wink: ja este letim na postu, kupit svokre darcek k narodkam a potom sa zacnem tvarit, ze idu vianoce :grinning:
22. dec 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

novým tehuľkám strašne gratulujem. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pekne sa starajte o svoje omrvinky v brušku a krásne dotehuľkovanie. :wink:
22. dec 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika z celeho srdiecka ti moc gratulujem... vela stasticka do zdarneho konca.... :wink:
22. dec 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majka..ty ako? :dizzy_face:
22. dec 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute

baby ja som poriadne prechladnuta,citim sa ako ked mam ovulacne bolesti,chodim a kazdym krokom si citim vajecniky,kurnava,dufam,ze je malinke v poriadku a je mu teplucko,nie ako mne,stale zamrznuta

boli sme v tescu,naroda ludi,robili ako priblblí,uz je aj maly doma,ideme papat a ja sa vyvalit na postel,potestovat a navecer mam jazdu,hlavne ze nam tu vsetko primrza
22. dec 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky nestihla som este všetko prečítat, ale veronika gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :slight_smile:
teším sa z vás naše nové tehulky, toto sú krásne darčeky pod stromček..
sisa. ahoj rada ta tu vidím a dúfam že sa z toho čo najskôr dostaneš a prežiješ krásne Vianoce zo svojim mm a so synčekom :slight_smile:
petka mi tu tiež chýba, dúfam že si užíva sviatky so svojou rodinou...
luci. aké bol privítanie s mm? :wink:

a ostatné naše kočky, snažilky, tak Vám posielam trosku vírusíkov vianočných, nech ste tehu šup šup aj vy :grinning:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
22. dec 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani. tak to tvoje babo bude asi riadny valibuk, to moje ma len šteklí, ja ešte kopančeky necítim :grinning: a moje je asi opak tvojho, buntoší najmä ráno, ked ranajkujem a na obed... to bude zas asi po mne, ja večer rada v posteli a cez den som ako rybička :grinning:
22. dec 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shami tvoje babo sa snazi byt setrne :wink:

groka aj ja citim akoby vajecniky, vselikde ma tam popichava, ale to bude asi len omrvinka :wink:
22. dec 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi.....nestraaaas, dufam, ze valibuk nie....ale kope fest...aj male dnes mnagali, ze ci ich kopne, tak dostali aj ony, aby im luto nebolo :grinning:
ja mam skor taku vytahanu kozu na bruchu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani je to maly boxer :slight_smile: mozno chlap do rodiny :slight_smile:

ja budem mat asi pannu, tak sa modlim nech je to to dievca, chlapa pannu uz mam, diki neprosim :grinning:
22. dec 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha, tea, aj ty mas pannaka? :grinning:
mne staci, ze moj je panna..ako uz som vam ho opisala, niekedy na zabitie, fakt...ved vieme, vsak, dzou? :grinning:
a moja mama je tiez...a dovi dopo tea, moc rozdiel v tom nieje, ci muz, ci zena.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale hlavne, ze sa zadarilo.... :wink:
inac, moji znami zacali snazilkovat ako my s mm a prave kvoli tomu, ze pannu nechceli, ze to je najhorsie znamenie :grinning: ...i ked podla mna su aj horsie :wink: , normalne prerusili snazilkovanie do januara....som sa zasmiala, ked som si citala ten mail vtedy :grinning:
22. dec 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka tak to si ma nepotesila, ale ja s pannou vychadzam, len to puntickarstvo a moja lahkomyselnost nejdu do hromady,..ja sa rozhodujem rychlo a impulzivne,ale spravne, ale on pitva a pitva a pitva ale k nicomu nedojde :grinning:
22. dec 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no....asi tak nejak...to su u nas neshody presne kvoli tomu...a mm puntickar je, ale iba v niecom, mna vytaca, ako z hluposti sa vie rozculit a ako vsetko preziva, nevie sa proste vypnut, potom nervaci, ze chudne :grinning:
a momentalne ma stve s tym, ako je tehotny so mnou, ze proste ma nepomojka, nepolutuje...lebo aj jemu je zle :angry:
22. dec 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zas som citala ze panny su uzasne deti..aj moj drahy bol vzorny :sunglasses:
22. dec 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahijte kocky ako sa mate?
moj drahy siel do manchasteru dnes a uz by mal byt kazdu chvilu doma len neviem neviem pri tychto cestach :confounded:
tak este raz dodatocne gratulujem veronikre :grinning:
22. dec 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea, aj moj..ale len do puberty....potom bol nezmar prvej kategorie a mojej mamy historky z detstva...ako pochovavali babiku na zahrade...ako varila pavuky, ako liala nedojedene zvysky z obeda pod koberec....a puberta? zase opak...bola velmi vzorna, tak si vyber :wink:
22. dec 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz prisiel :sweat_smile: :grinning:
22. dec 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dzou mas po ptakach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
22. dec 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou tak sa mozte mojkat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jani tak ja sa potom ked bude v puberte pojdem niekam zakopat :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna vela zalezi od genov, vela od vychovy..ale najviac, do akej partie sa dieta dostane... :unamused:
tea, ale by som chcela tvojho mm vidiet, ako sa bude pri rozbaleni tvarit :slight_smile: :dizzy_face:
22. dec 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok