• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
Caute :slight_smile: Ach, dnes je tu tak veselo :grinning: A bris sa neukazala co? Ze ci uz reklamovala cd s fotkami pipika :grinning:
22. dec 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahahaha....luci..to sa teda neukazala....ze reklamovala cd s fotkami pipika... :grinning: ze take si neprosim? :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak a mne uz mladez spi...aka pohoda... :slight_smile:
22. dec 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som reklamovala pipika :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ale nie, pomaly sa zmierujem s tym ze deti mozu byt aj chlapec :grinning:

jeeejo ved vam odfotim tie papucky zlate a dam do albumu :wink:
22. dec 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeee, tei, to je chutne...fakt milenucke... :wink:
22. dec 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tea, zlatucke su :dizzy_face:
22. dec 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kočky, môj mm je Panna a je úplne iný, vôbec nie je puntičkár, je pohoďák, v niečom bordelár, vôbec si nerobí z vecí hlavu... puntičkár je len na seba, ked niečo prerába tak sa snaží to urobiť perfektne a v práci je pracovitý... ja mám asi tú lepšiu tvár znamenia Panna... a dieťa bol vraj velmi zlatý, aj ked živý :slight_smile:
22. dec 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja xceem cd s pipikom :grinning: a nebudem ani reklamovať :grinning:
22. dec 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve som dorobila rumové gulky obalené kokosom, beriem dve škatule ,jednu svokre a jednu mamine, ved aj tak to budem vyjedat len ja a môj mm :grinning:
inač zajtra cestujeme ku svokre, neviem či budem na nete, tak Vám všetkým kočky prajem KRASNE A POKOJNE VIANOCE :wink:
*********************************************************************************
*********************************************************************************
22. dec 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea. zlateeee aj môj mm sa dobre zasmial :slight_smile:
22. dec 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz to tam mam cele, ako bude ten darcek vyzerat :wink:
shami uz asi videla aj to podla smiechu :slight_smile: my sme doma dvaja vtipkari, no nemoze to byt nevtipne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dec 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude to prilepene, je tam pod tym tvrdy papier aby to drzalo ako zaramovane :sunglasses: uz len ten test :grinning:
22. dec 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky vy mi robite radost....juuuj ako sa tesim tolko tehuliek.... :grinning: :grinning: :grinning:
luci tak budem drzat palceky nech sa folik chyti a mame dalsiu tehulku....
22. dec 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tei, co je tam napisane tym drobnym? ja som slepa...vidim len ahoj Ocko... :grinning:
xeni, ahoj, ty ako?
22. dec 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mm ma svoj notebook naspeeeeeeeeeeeeeeeeeeet :grinning:
22. dec 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tam:

Prvy pozdrav z bruska:

AHOJ OCKO

tvoja omrvinka

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dec 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hura, dzou, uz bolo nacase... :grinning:
22. dec 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som citala ze male ta uz riadne kope :dizzy_face:
22. dec 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jani, ahoj dzou, tak sa tu asi častejšie ukážeš...
22. dec 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no duuuuuuuuufam :wink:
22. dec 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xeni co nove v iscare? :slight_smile:
22. dec 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,my sme dnes boli v iscare a bolo super,dokladne nas oboch vysetrili,znova mam dva foliky,dnes 11mm..kazdy z ineho vajecnika :grinning:.....potvrdili mi PCO na sone,ale som nespecificky pripad bez priznakov ktore su typicke pre tuto diagnozu,tak ma len zastimuluju a ak to nevyjde a budeme mat dobre vysledky spermii a mojich protilatok,pojdeme na IUI ak nie tak na IVF...cize tento cyklus veget,viem ze foliky su a buduci mesiac clostylbegit,pregnyl a utrogestan...
22. dec 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej xeni vidis ani neviem ako si dopadla :confused:
22. dec 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no luci sme na tom rovnako .... :grinning:
22. dec 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou...myslim ze to bude mat dlhsi priebeh ale ten pocit ze s nami konecne nieco robia odbornici je uzasny a na psychiku uvolnujuci...
22. dec 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni, ty mas raz iste dvojicky, ver mi... :grinning:
a je dobre, ze si to zacala riesit a ze si natrafila na prijemny personal :wink:

no, tei, kraaasne...
dzou, hej, neviem, ci ma kope, ci boxuje, ale beriem to tak, ze ma taaak intenzivne lubi :grinning:
22. dec 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni tak mooooooooooc drzim palce :wink: urcite coskoro budes tehula :dizzy_face:
22. dec 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xeni je super ze s tym hybete :grinning: a urcite dostanete aspon jednu odmenu :slight_smile:
22. dec 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xeni, ved ty si mala vlastne 3 foliky, len jeden si poslala mne :grinning: A teraz PCO co zapricinuje? V tom je chyba? Kolky DC si dnes? Inak ty si fakt koledujes o dvojicky :grinning:
22. dec 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,ktovie,nieco na tom bude a mozno by som aj brala...lebo uz viac potom deti mat nebudem tak keby naraz dve...no budme realisti,aspon jedno keby sa zadarilo...no po dnesnom dni sa nam fakt ulavilo a napriek tomu ze este si pockame,sme kludni a spokojni...a nejako to vsetko pocnuc spermiogramom upevnilo nas vztah...
dzou dakujem...momentalne vsetko nechavame na odbornikov a stastie...uzivame si klud a venujeme sa sebe...
22. dec 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok