Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
22. dec 2009

xeni dik :D

inak to tehulkovstvo ide do penazenky, este nic 😀 😀
xeni kolko cca stoji a kolko vydrzi balenie?
ja idem platit v januari 120 eur na gynde,poplatok pre tehulky na rok 🙂

xena1
22. dec 2009

tea,stoji asi 13eur a je to mesacne balenie..nie je to lacne ale kolkokrat za zivot sme tehu 1x?2x?3X? a kolko my zeny dokazeme vyhodit za ine veci,nechty vlasy a tak..a toto je naozaj to naj co mozes urobit pre seba i babo...ja ho beriem...doporucuje sa brat uz pri planovani tehu

miskahryzka8
22. dec 2009

jeeeeeeeeeeeeeee dnes ste ako vela napisali 😕 , skusim precitat 🙂
dzou grafik super 😵
groka, super ako ta teplota funguje 🙂
tea super, to je take perfektne, ze sa to podarilo jednej z nas fakt pod stromcek 😵 😵 😵 😵, ozi a tebe co poredpovedala salome 😉?
tea mamatest maju v poluse 😉, ale uz asi radim neskoro dnes 😀
janulka, to bude futbalista 😉
rhodos jeeeeeeeeeeeej huraaaaaaaaa, to je ake super, dalsie stromcekove prekvapko 😵 😵 😵 😵, baby ja sa tak tesim, ako keby som bola tehu ja 😀, to je super, sa nam to zase rozbehlo 😵 😵 😵 😵
siska moja, posielam veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela pozitivnej energy na sviatky 🙂 😵 😵 😵
rhodos super sen 😀 😀 😀
rhodos tusim keksiky v kupelni su enjake plodne aj janulka tusim pisala, ze sa im tak zadarilo, ci nie 🙂 ? Poloviciaka v poslednom case bavi kupelka, ja si napustam vanu po zumbe obcas, idam zatial odniest hore veci a vybalit a vratim sa do vane a on uz tam sedi a skeri sa 😀 aha, tak citam, ze janulka, dobre som si pamatala 🙂

nadenka, ja budem mat s tebou cca narovnako ovulku 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed 😉

fazulka, aj ja som na cakacke, neboj 😉

ani ja nepeciem 😅 u nas pecie poloviciakoa mamina, ta je maniak a moja babka, ta tak rozumne 🙂

janulka, ja mam tiez teraz december, ze asi tak najmenej chcem otehu teraz aj ked sa nechcem ruhat 😕 , ale kvoli tomu, ze najvacsie brusko budem mat v tom najvacsom horku a babatku budu zle vychadzat roky, ale ze bude panna este k tomu, to ma nenapadlo 😀 a ja som na znamenia 🙂 , ale panny nepoznam ake su 😕

ale ako tak citam, tak oki, beriem aj pannu malu morsku 😀 😀 😀 😀

inak kocky, mna furt nieco picha dole 😕 , ale uz druha doktorka, ze to mozu byt aj creva 😕 ...

xeni a vy sa vlastne kolk snazite, ked uz riesite tskto vysetrenia 🙂 ?

inak, ja neviem ci doktorka dnes nepovedala to pco 😕 , ze s tam nebolo 😕 😕 a to je co 😕 ?

aha uz som vygooglila, tak pco to nebude, kedze nenasla cysty, tak predsa nieco so s 😕 ...

nadi 😵 , aj ja som rada, ze som akurat k vam zavytala a spolu vsetko prezivame 😵 😵

ahoj xeni 🙂

tea to calibrum je na prve 3 mesiace tehu aj aj kamoska ho brala, potom je ine calibrum 🙂

je tu este niekto 😅 ? Idem este fotky pokukat 🙂

miskahryzka8
22. dec 2009

xeni a ten fembion je lepsi ako calibum?

miskahryzka8
22. dec 2009

tea krasne ciarky 😵 s tymi papuckami je to super 🙂 , ja som mala tiez dlho napad s malymi botickami, potom ma zaujla ten tehu dennik, ale teraz ma dalsi 😀 poviem vam, az ked to bude aktualne 😉
bris, to je chlapisko 😉
no idem uz haji, aj ked dnes mi je u vas dobre, supla som nejake tie monology 😀 , tak snad mi aj naoisete na nejake otazky, papa zatial aj ja vas mam vsetky rada 😵

dzou
23. dec 2009

bre ranko teda misi ja som si ta iba citala a som zadychana 😀 iny maraton
moj grafik zaujimavy http://www.fertilityfriend.com/home/dzou este nikdy som nemala 2x po sebe taku vysoku teplotu 😕
dnes posledny deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen 😀 😀 😀 😀 😀 no koncim asi o 12.00 a potom mame paaaaaaaaaaaarty 😀 tak ani neviem ci budem merat teraz aj kedze bude nejaky ten alkohol v krvi 😅
tak vsetkym vam prajem pekny dnicek 😉

tea333
23. dec 2009

dzou krasne teplotky, velmi ti drzim palce 🙂

miska dik 🙂 ja som nemala moznost velmi vymyslat, uz som bola zaprisahana ze do mesta nepojdem, lebo som bola pred par dnami na nakupoch a hrozzzzaaaa, proste pol hodinu sa posuvas 300 m, nemas kde zaparkovat, v obchododch rady, tlacenica..
ale tak som sa odhodlala ze avion mam najblizsie, ale nevidela som babatkovsky obchod len hrckarstva, a nechcela som take tie latkove unisex capacky, ale teraz nejde o originalitu, len o pekne prevedenie tej info 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/2af28f

tea333
23. dec 2009

inak to je hrozne jak hram doma MS 😀 😀 a nezabudnem kazdy den spomenut, ze ked skonci hned budeme muci muci,alebo ako ma boli brucho, a vcera som dokonca s mojim drahym rozviedla debatu ze asi musim ist na tie vysetrenia, ked sa nam nedari, ze by som uz chcela a furt nic 😀 😀 😀 😝 😀
ale vsetko je to len pre dobro prekvapenia, keby som nic nehovorila, nebolo by to prekvapenie ako ked odomna taketo pocuva 😎

brisilda
23. dec 2009

ahojtre dzou len tak dalej drzim palce tak silno ako sa len da 🙂
tea a nebude to potom tvoj priatel brat ze mu klames??? moj by sa isto urazil kebyze hram take divadlo 😔

tea333
23. dec 2009

dzou mate firemnu party? fajn, aspon sa odreagujes pred sviatkami 😉

ja sa uz podstivo vyhybam zafajcenym priestorom 🙂 inak jedine co ma na obmedzenom jedalnicku netesi su plesnive syry a cierne caje, to ja naozaj mozem.Ale rozhodla som sa pre zdravie 😉
takze budem papat vela ovocia a zeleninky a budem si dopriavat pohyb.

xeni ja by som ho brala aj za 100 eur ked je to prospesne, len konstatujem financnu stranku 😀

tea333
23. dec 2009

Bris kdeze 🙂 bude sa smiat aka som herecka 😀 😝
prekvapco to vyzaduje 🙂

ako sa ma Sebastian?Mrvi sa?

rhodosbb
23. dec 2009

dobre ranko 🙂

miska, az som sa zapotila, kym som ta precitala 😀

dnes rano som znovu robila test a ciarka uz bola viditelnejsia http://www.fertilityfriend.com/home/2a64e5, dnes mam taku povznesenu naladu, sa strasne tesim na vianoce 😵 😵 😵 aj ja idem dnes na obed domov a ryhlo este nejake darceky dokupit 😀

dzou, drzim palce strasne silno, nech sa teplotka drzi tak vysoko ako sa len da 🙂

tea, aj ja som vcera kupila topanocky, su take bielo modro zelene - aj pre dievca aj pre chlapca a maju take krasne vysivane dva motyliky a zopar drobnych kvietkov 🙂 joooj to bude prekvapko pre mm, uz sa neviem dockat 😵 v podstate od ovulky sme nemali keksik, tak je chudacik uz nervozny a minule na mna vybehol, ze no moja zlata, ale ty nie si panna maria, aby si otehotnela bez sexu! 😀 😀 😀

brisilda
23. dec 2009

no esteze tak tea 😀 tak potom si dobra herecka 😀 😀 😀 sebastian sa ma dobre chodime spavat o 2 rano a vstavame o 7 rano horko tazko ☹ ja by som este spala dlhsie 😀 dufam ze po porode si takyto rezim neoblubi lebo ma porazi 😀
rhodos uzasny darcek na vianoce 😉 som rada ze vam to tak vyslo len tak daleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej snaazilky 😉

tea333
23. dec 2009

rhodos ani my sme uz dlho nekeksikovali, nemala som cas, ucila som sa a teraz predstieram MS, ale predstierane skonci dnes vecer, aby sme dali vianocny keksik dopoludnia zajtra 😀 😝
aby nebol nervozny ten moj 🙂
rhodos hod to do albumu aj s testikmi 😉

tea333
23. dec 2009

Bris a nie si unavena ked skoro nespis ? 😕

nadenkaaa
23. dec 2009

dobre ranko idem este do mesta nejake darceky (ako vzdy na poslednu chvilu) 😀 a este nejake posledne potraviny 😅 krasny dnicek vsetkym 😵

tea333
23. dec 2009

nadi aj tebe 😉

cheerlady
23. dec 2009

miska tak to si mala ozaj bezecky den 😀
bris maly je naaaadherny 😵 😵 😵 no ale zacinam uvazovat,ci sa z toho mojho drobca este nestane dievcatko,sak ked si porovnam pipikov,tak ten moj je nejaky mooc malicky (ak to je vobec pipik 😅 ) 😕

cheerlady
23. dec 2009

nadi ani ja nemam este darceky,vitaj v klube! 😀

tea333
23. dec 2009

cheery ja by som umrela keby som mala dnes zhanat..ja si nikdy nenechavam na posl. chvilu kym nemusim 😀
prvy darcek som mala asi v oktobri 🙂

u nas sa rozprsalo hrozne, ale aspon nemrzne, lebo zajtra budeme cestovat vela a na dvoch autach a potom pozajtra veziem bratov na vychod k babke ideme 🙂
dnes mam vianoce u kamosky (idem jej dat darcek) a potom poobede u otca (vianocna vecera a dame si darceky)
akurat este stiham doupratovat kym odidem z domu, nech je tu zajtra pekne 😎

brisilda
23. dec 2009

cherlady no vidis to ja som tiez prekvapena ako sme obdareny velkostou uz teraz 😀 😀 😀 pokom len to dieta bude ze? 😀 no na 2D tam nic nebolo vidiet to asi musi mat ohnute nozicky ved na 4 D sa nam ukazat nechcel a ked som sa tam povrtela tak na nas aj rit vystrcil 😀
nadi prijemne nakupovanie ja tiez rada nakupujem na poslednu chvilu 😀
rhodos a tea drzte sa 🙂

sisa2
23. dec 2009

ahojte babule, u nas sme vsetci chori, ja uz tiez so 40C teplotami, tieto vianoce nam asi fakt nie su sudene ☹ ledva existujem, nemate nejaky dobry recept, ako byt za den fit? netusim, ako mam vsetko doma porobit, navarit, pripravit, ked sa ledva vleciem z izby do izby. sa mi zda, ze tento december je pre nas nejaky zacarovany 😔

tea, veronika - krasne grafiky, moc sa s vami tesim 😵
dzou - u teba to tiez vyzera zatial veeelmi nadejne. uzi si firmenu party a moc to neprezen 😀

miskahryzka8
23. dec 2009

ahojte 🙂 , huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa konecne mi fici vaha dole, pol roka to trvalo kym sa pohla 🙂 , dnes rano magicka hranica 65 kg prekonana 🙂 , moja ova metoda funguje 🙂 , nie tvaroh so smotanou a grankom, ale biely jogurt s cotagge chees nizkotucnym s grankom a nie udene masko s chlabom, ale udene masko s celozrnnym zdravim chlebom 😀 a kazdy den activia a pred ranajkami ovocie nalacno a pitie sojoveho mliecka a zumbicka samozrejme 🙂 , tak uz chudnem, tak potom mi moze vaha stupat s tehu bruskom 😵

A inak kocky, tie co sme nedostali dve ciarky pod stromcek, tak dedko mraz nam donesie mimicko na vianoce do bruska, uvidite 😵 😵 a dve ciarky budu po Novom roku 😵 😵

idem si dat mango a precitat vas 🙂

tea333
23. dec 2009

Sisa to ma mrzi ze ste chory..podla mna vybodni sa na to,nic nerob, vsetci lezte a zajtra ak ti bude lepsie nieco navaris, nemusi predsa byt vsetko tip-top, vianoce su o tom ze budete spolu, aj ked chori.. 😖
a nemas poruke nejaku babku?

miska zlata 🙂 jasne ze Vam prinesie mimco, nech uz je to ktokolvek 😉 ja som pochybovala ci sa to podari a po tolkych mesiacoch to vyslo, tak u vas je to proste otazka 1,2 ci troch mesiacov navyse, vobec nepochybujem ze a vsetky baby tuto pride 🙂

a moja vaha fici hore 😅 😕 odkedy som tehu mam nejake vacsie psia, som nejak naliata vodou a nadulo sa mi brusko trosku, takze mam 66 kg 😕 hups 😀 😝

miskahryzka8
23. dec 2009

dzou dala som vam rannu rozcvicku 😉 😀 a grafik super, opatrne na party 😉
tea herecka 😀 , juj sa tesim ako nam opises poloviciakovu reakciu 😵
rhodos, hovorim ze ranna rozcvicka 😀 , juuj perfektna predvianocna nalada je teraz v prispevku 😵 😵
kocky a myslite si, ze ma vplyv ako spi babo, podla toho ako spala jeho mamina, ked bolo v brusku 😕 😅 ?

a ozi, co je teda lepsie calibrum, alebo to probiom? A je take nieco aj pre chlapa?

jeee tu chvilu testik pisete, cvilu keksik a ja citam, ze tea pise rhodos hod do albumu aj keksiky 😕 😀
nadi aj tebe krasny dnik 🙂
cheer aj ja idem este aj dnes kukat darceky 🙂

siska veeela pite a cajikov a zelam nech ste rychlo fit 🙂

miskahryzka8
23. dec 2009

tea ale take priberanie navadi 😉 a ozi, co je teda lepsie calibrum ci probion 😕 ?

lucialen
23. dec 2009

Ahojte, tak ja som sa vratila od dokiho, vela noveho som sa nedozvedela, len ze ten folik je tam, ma okolo 13mm, cize neviem, ci este rastie, uz mal mat aspon 16mm 😒 Ale doki bol spokojny ako som hned zareagovala na tabletky 🙂 Takze nechavame to na prirodu, ako sa to vyvinie 😉

rhodosbb
23. dec 2009

tea, ty si cislo 😀 keksik sme si s mm este nenatacali, zeby som vam sem hodila nejake pikantne video 😀 😀 😀
lucy, priroda to zariadi dobre, uvidis 😉
miska, neviem, ci calibrum alebo probion, skus obidva 😀

moje prve priznaky tehu su: bolia ma prsia na dotyk, co mna nikdy nebolievaju a mam zapchu 🤐 ale tesim sa velmi, kludne aj grcat mozem zacat, nebude mi to vadit 😀

siska, tak ako hovori tea, vyprdni sa na to, uvar iba kapustnicu a nieco pre maleho a vsetci sa schovajte pod perinu a pozrite si nejaku peknu vianocnu rozpravku a zajtra si v pyzame rozdajte darceky 😉 prajem vam skore uzdravenie moja 🙂

rhodosbb
23. dec 2009

som sa pomylila, nie tea je cislo ale miska 😀

rhodosbb
23. dec 2009

miska, cakam ten tvoj vianocny balik pre mm, dufam, ze pride, ak nie tak zupan to isti 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre