Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lenka2112
30. júl 2009

katka-neboj len netreba na to myslieť.to bude iba taká čerešnička na torte.teda aspoň my s manželom to tak vnímame.nechceme aby sa to zvrhlo na sex iba počas ovulky a výroba dieťaťa.ja som ešte začala jesť kys.listovú. 😉

brisilda
30. júl 2009

lenka drzim palce nemas velky vekovy rozdiel cize by sa ti to malo podarit jedna radost 😉 drzim palce tak ako aj ostatnym snazilkam 😉

kkatkaa
30. júl 2009

lenka jasne ze mozes. ani ja som netusila ale kym clovek niekoho neoslovi alebo nieco nepovie tak sa tolko veci ani nedozvie
baby ja vam tak zavidim ze sa vam to hned tak podarilo ja sa obavam ze o co viac to budem chciet tak o to horsie sa nam bude darit

brisilda
30. júl 2009

katka ano snazime sa o druhe 🙂 konecne som sa odhodlala 😀

lenka2112
30. júl 2009

katka-to je ten princíp.netreba na to moc myslieť. 😉 a ešte mám jeden tip.po sexíku si spravím sviečku,k tomu kys.listovú a keď je ešte aj ovulka,tak by musel byť v tom čert keby to nevyšlo. 😉

brisilda-vy už tiež skúšate či ešte len chystáte "prípravné zápasy"? 😀 no len ja som po sekcii,takže dúfam,že tá jazva tam moc tomu brániť nebude.čo mám kamošky po sekcii,tak druhé trvalo trošku dlhšie,ale jasné nemusí to by pravidlo.mrcha má byť 5.8.tak uvidím.

kkatkaa
30. júl 2009

brisilda tak vam budem drzat palce je to super a mozno sa vam to coskoro podari ako pri prvom 😀

lenka2112
30. júl 2009

brisilda-tak to budeš mať malého veľkého pomocníka pri druhom. 🙂 inak takýto rozdiel je výhodou pre maminky.už máš jedno samostatné dieťa.uvidím aké to bude mať dve malé.jediné čoho sa bojím je ako vyriešim spánkový režim pri dvoch deťoch.ale tým sa budem trápiť potom. 😅

brisilda
30. júl 2009

lenka uz sa snazime od 11 a od 18 v plnej parade 😀 inak po sekcii sa odporuca mat druhe az po 3 r. ci nie??? ale taktiez poznam kocky co rodili druhe po 2 r. 😀 drzim ti palce ja mam taktiez mrchu dostat cca 6.8

sabiatko
30. júl 2009

vitajte katka a lenka 🙂

sa tesim, ze tu mame dalsie nadsene snazilky 🙂 ja vas len chcem povzbudit, ze sa to naozaj moze podarit skoro. my sme sa snazili len 2 mesiace a vyslo... a mozem povadat, ze sme to babo straaaasne chceli, takze katka to chcenie neznamena, ze sa vam bude horsie darit. tak drzim palce, nech sa aj u vas deju male zazraky a babetko k vam coskoro zavita 😉

kkatkaa
30. júl 2009

leni ved ja to viem pocula som o tom uz vela ludi toto hovorit ale ked to je takeeeeeeeeee tazkeeeeeeeeeee ☹ na to stale nemysliet moc diky za ten tip urcite vyskusame co najskor
chcete sa snazit uz teraz alebo po mrche?

brisilda
30. júl 2009

katka neboj pokial si nemala po zenskej stranke ziadne problemi tak by sa ti to taktiez malo podarit na 1 sup

lenka2112
30. júl 2009

no po sekcii je zakázané resp. sa neodporúča do roka.ale keby zostanem teraz tehu,tak k tomu ešte 9 mes.tak to bude skoro 3 roky.ale bola som v júny na preventívke.pozeral mi aj jazvu sonom aj tú na bruchu a vraj je to o.k. 🙂 ja som mala tiež ovulku od 16.7.takže tiež v plnej zbroji. 😀 😀 😀

kkatkaa
30. júl 2009

sabiatko vdaka za privitanie
mas pravdu ja som teda naozaj nadsena snazilka sice velmi cerstva a uplne nova ale naozaj nadsena
diky diky diky za povzbudenie to som potrebovala pocut ze sa to predsa len moze podarit aj skor nez po rokoch lebo to by ma velmi trapilo keby sa nam nedarilo

kkatkaa
30. júl 2009

brisilda zatial som nemala ziadne zdravotne problemy po zenskej stranke (musim si zaklopat) tak uvidime dufam ze mas pravdu a aj ked to nebude naprvy sup tak ze to bude aspon tento rok

lenka2112
30. júl 2009

katka-my už fičímeeeee. 😉 😀 chceli by sme jarné bábo.malý je júlový.

sabiatko-Ďakujem za privítanie. 🙂 ty už aj čakáš malý zázrak.gratulujem a veľa zdravíčka obom. 😵

kkatkaa
30. júl 2009

leni to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeer to by bol taky jarny kvietok ze?

brisilda
30. júl 2009

katka neboj priroda si to uz zariadi sama 😉 ked bude spravny cas tak druhe babo pride uz co chvila

lenka2112
30. júl 2009

kati-ja keď som zostal tehu s malým,zistili mi aj cystu.tá sa nakoniec sama vstrebala,ale musela som byť na PN-ke.tiež som cysty predtým nikdy nemala. ☹

kkatkaa
30. júl 2009

sabiatko tebe velmi blahozelam ze vam sa to uz podarilo a ze jar bude pre vas dvojnasobne krasna moc vam drzim palce a zelam vam aby ste boli vsetci zdravi a spokojni 🙂 😵

brisilda
30. júl 2009

katka koniec jula nam uz klope na dvere takze dufam, ze dnes v noci to roztocite a v aprili sa rodi v plnom prude 😉 ved hadam nechcete chodit v lete s brusiskom ne? 😉

kkatkaa
30. júl 2009

to dufam ved ja som sa vzdy k prirode spravala priatelsky tak dufam ze mi to teraz pri mojom snazeni vrati 😀

leni nestras preboha ja viem ze sa moze s nami stat vselico ale to si clovek nikdy akosi nepripusta kym sa to nestane. som rada ze ti to ale nakoniec dobre dopadlo

kkatkaa
30. júl 2009

brisilda neboj roztacame to o sto sest mas pravdu predstava toho brucha v takychto horucavach je hrozna ale keby to tak vyslo branit sa tomu nebudem hlavne aby to niekedy bolo no nie?

tea333
30. júl 2009

kkatka vitaj u nas 🙂 cit sa ako doma 🙂
ja som tiez uplne cerstva snazilka, prvykrat sme sa pokusili cvicne tento mesiac, a kedze zjavne nevyslo ideme na druhy..ale velmi sme sa nesnazili 😀

tea333
30. júl 2009

sabiatko uz mas fotecku alebo cosi nove o fazulke?

brisilda
30. júl 2009

tea skoda, ze ti to nevysslo 😖 hnusna jedna mrcha kiez by neprisla ! no jul sa blizi ku koncu a tak neviem neviem ci nevznikne nova teba.........

brisilda
30. júl 2009

tema malo byt a inak tea neviem ci ta nebudem nasledovat a z jula sa stane august

kkatkaa
30. júl 2009

tea vdaka za privitanie teda poviem ti som tu dnes prvykrat a citim sa tu uplne super ako som to mohla tak dlho vydrzat kym som sa prihlasila?

vidim ze sme na tom asi rovnako som rada my sme sa presne tak isto zacali pokusat tento mesiac ale nie cvicne uplne naplno az okolo 11 augusta uvidime ci sa podarilo alebo nie (kiezby ano)

tak do toho a uz nie cvicne ok? 😉

tea333
30. júl 2009

kkatka tento mesiac naplno 🙂 my ideme od zajtra skusat, kazdy druhy alebo treti den,ako sa to ma 😀

kkatka ja som sa sem prihlasila v marci cisto pre zaujimavost lebo som nebola este uplne rozhodnuta ale aj konik mi pomohol zistit ze to zvladnem 🙂

brisilda podla mna tema moze ostat, este mesiac tu mozme zotrvat a potom sa zalozi nova..potom zalozime temu: podarilo sa v juli a auguste.. 😀 😀 😀

brisilda
30. júl 2009

kocky len tak pre info
zhruba na konci tretieho tyzdna sa oplodnene vyjicko zacina zahniezdovat v makkej , hrubej sliznici maternice. Ked sa vajicko bezpecne zahniezdi v sliznici maternice , pocatie je zavrsene cize skor ako po 3 tyzdnoch od oplodnenia sa neodporuca robut test ☹ co v mojom pripade neplatilo ja som nedockava cize 5 zmarenych testov uz putovalo do kosa 😒

tea333
30. júl 2009

brisilda kedy ma prist ta hnusna mrcha? ja ju mam 5. den tak sa uz tesim ze odchadza 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre