Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
30. júl 2009

a zas tema- ako sa prinutit netestovat ked mame doma testy 😀 😀 😀

kkatkaa
30. júl 2009

tea mas to odomna uplne schvalene my budeme totiz robit to iste ked naplno tak naplno no nie 😀

no vidis ja som konika objavila asi pred dvoma mesiacmi ked som sa odhodlavala ci zacat so snazenim a ako ty hovoris vdaka konikovi som sa rozhodla ze ideme na to a ze je to krasne a ze tolko zien sa o to snazi a ma deticky a su stastne a je to super jaj

s navrhom na temu suhlasim a dufam ze sa vsetky budeme moct pridat k tvojej teme

brisilda dobre ze si to napisala ja som chcela uz o tyzden testovat ale asi to bude teda zbytocne co? to budem musiet namiesto 1 tyzdna cakat 3??????? ach nie ale ja viem istota je skratka istota

tea333
30. júl 2009

kkatka istota je ked ti meska dlhsie a mas priznaky, test by mal byt len potvrdzujuci 😖

no ja to zas ale nemozem doma uplne naplno, teda nemozem o tom hovorit lebo my sme sa tak dohodli ze nic nebudeme silit a tlacit 🙂 ved mame casu a casu
inak kkatka kolko mas rokov? a si vydata ? to len vramci statistiky 🙂

brisilda
30. júl 2009

katka neboj aj ja cakam a cakam no testujem a vyhadzujem peniaze do kosa v kutiku srdca verim, ze mrchu nedostanem no po psychickej stranke sa pripravujem na to ze ju dostanem az nesom smutna co tak ci tak budem 🙄 juuj az keby bol koniec augusta ze kocky 🙂
tea ja ju mam dostat teraz minule bola 6 teraz asi o 2 dni skor no predtym ako som zacala uzivat antikoncepciu som mala mrchu raz za 28 dni cize zacinala mi az vtedy co teraz po vysadeni antikoncepcie po 28 dnoch uz konci no do 10 sa netestujem !

kkatkaa
30. júl 2009

tea presne tak ale ja zatial nemam ani jedno (mrcha - az okolo 11) ani druhe (priznaky)

ta vasa taktika je podla mna spravna a parom to vacsinou takto vychadza ak su schopne to dodrziavat lebo my sme sa len zacali snazit a ja stale na to musim mysliet ako velmi chcem byt tehotna a ako to bude super a tak

mam 28 rokov a som vydata od maja tohto roku (23.5.) a ty?

brisilda to ti verim ved ja tiez by som sa najradsej testovala kazdy den ale to nema zmysel ja sa teraz zrejme nebudem testovat asi tak do 15 mozno neskor - ale ako sa poznam asi to nevydrzim a o tyzden uz aj dam test ☹ 😉

pici
30. júl 2009

som v robote tak vas len citam. niekde bolo spomenute, ze pokial si nemala ako zena problemy malo by sa podarit na prvy sup. bohuzial... pravda je niekde inde. nemala som nikdy, zapal, vytok, chorobu nic a nedari sa. uz nie je doba karla gotta ze v 70 v pohode dieta spravis.

niekomu sa podari ani nevie ako, niekomu napriek tomu ze je zdravy sa nepodari. existuju aj nekompatibilne pary, ktore su oba zdrave, no spolu prirodzenou cestou proste dieta nevedia spravit. skusate mesiac, dva a prepadavate panike...

testovanie... niekomu neukaze ani po 2 tyzdnoch po meskani mrchy. kvoli nizkej hladine hcg hormonu. takze testovat sa 5 dni po sexe je uplne zbytocne, pretoze test neukaze ani keby sme velmi chceli. ja odporucam pri meskani skontrolovat krcok, pripadne pozriat bt graf a tieto veci zarucene neklamu , aj ked zial sklamu... a testovat naozaj az ked je realny predpoklad ze to nebude zbytocne. ja som minula kolko na testy... nedockava a mrcha vzdy prisla

a sexovanie pocas ovulacie tiez nie je 100% zarukou otehotnenia, kamoska si zapisovala presne ovulku a gynekokog jej povedal uplne iny den kedy otehotnela.

pici
30. júl 2009

brisilda kolko mas vysadenu hak?

kkatkaa
30. júl 2009

kocky kde ste? praca vola? ach jo

tea333
30. júl 2009

kkatka ja mam 20 a som zasnubena
ale ten test byva fakt zbytocny, ja uz som si povedala ze sa budem testovat max dva testy do mesiaca, a to len tak ze keby mi nahodou ukazal ze som tehu uz od predosleho mesiaca..lebo aj mrcha moze dojst..nebudem to nijak specialne sledovat..len jednym ockom 🙂
brisilda asi by sme mali premyslat,ako keby sme vobec nechceli a potom sa podari..uzivat si sex a nech nase myslienky o babatkach koncia ked sa postavime z postele 🙂

kkatkaa
30. júl 2009

tea chystate svadbu? kedy?
tie testy to je len taka barlicka a nadej ze co keby predsa a tych par minut napatia ma svoje caro ale spoliehat sa na to sa fakt velmi neda
asi by sme tak fakt mali premyslat ale da sa to?

brisilda
30. júl 2009

pici ja som uzivala nuvaring aj to iba asi pol roka a aj medzi tym som mala obcas pauzu takze ak som nezabudla tak som ju mala ak nie tak som mesiac cakala 😉 teraz ju neuzivam uz mesiac takze tak........ nechavame to teraz na nahodu som zveda cize cim dlhsie sa budeme snazit tym viac sa budeme tesit hadam nam to vyjde zatial s toho nerobim zziadnu vedu ..........

kkatkaa
30. júl 2009

baby dufam ze sa na vas mozem spolahnut a ze sa tu budeme stretavat aj nadalej a hlavne ze date o sebe vediet ako na tom ste a ako pokracujete ok? budem sa velmi tesit 😉

brisilda
30. júl 2009

katka neboj vsetke tu budeme az do konca spolu ved predsa spolu sme zacali tak to hadam spolu dotiahneme do konca 😉

kkatkaa
30. júl 2009

brisilda to je super som velmi rada budem nam vsetkym drzat moc a moc palecky aby sa nam to rad radom vsetkym podarilo 🙂 alebo aj vsetkym naraz 😀 tak do toho!!!!!!!!!!!!!!!!!!

biancarv
30. júl 2009

no ahojte baby, vy ste tu za necelé dva dni čo som tu nebola toho riadne veľa popísali 😀 ani vás nestíham čítať, je niečo nové? nejaká nová tehuľká?

tea333
30. júl 2009

bianca a kde si bola? uz to mas potvrdene? test si si robila? ty hroozne napinas... 😀

myslim ze nikto novy
kkatka neviem kedy 😀 ja sa len necham prekvapit, buduci MM povie kedy a prekvapi ma tym

ja som si po surfovani po konikovi vybrala porodnicu...v Handlovej..pre mna paradne daleko,ale co uz..

brisilda
30. júl 2009

tea333 ja som nad porodnicou ani nerozmysla mne staci zapadakov v PB ver tomu, ze ak na teba pridu porodne bolesti budes chciet byt cim skor v porodnici a inak v Ba su porodnice na dobrej urovni alebo sa mylim?

kkatkaa
30. júl 2009

tea jasne ved aj to je moznost a na svadbe by si vedela ze babetko je uz na ceste
preco prave v handlovej? daj tip to som si zatial nezistovala priznam sa ale nie je to zly napad ale tiez som si myslela ze v ba je to v pohode

lucialen
30. júl 2009

Tea, ja som z Handlovej, dobre si si vybrala 🙂

kkatkaa
30. júl 2009

lucia preco si myslis? to je tam fakt tak super?

lucialen
30. júl 2009

Ale neviem, inde som nebola 🙂

kkatkaa
30. júl 2009

aha chapem
ty uz mas dietatko?

biancarv
30. júl 2009

tea test som si ešte nerobila stále 😨 ešte vás trošku budem napínať 😀 ale už sa ani ja toho testovania neviem dočkať, lebo mám pocit že čakám celú večnosť 😉

kkatkaa
30. júl 2009

bianca nie som velmi v obraze dokedy budes cakat kedy sa budes testovat? tak drzim palce nech je to //

pici
30. júl 2009

kkatkaa
neboj sa.. tato tema nevymizne. uvidis to mnozstvo citania ked tu par dni nebudes... ked som do tejto temy isla tak uz mala tolko strann ze som to ani nestihla docitat

kkatkaa
30. júl 2009

pici to si ma potesila lebo ja sa fakt vo svojom okoli nemam o tomto s kym ani poriadne porozpravat ani hole fakty nieto este nejake pocity
zajtra idem na par dni prec tak sa budem velmi tesit co nove pribudne ked sa vratim
a ty ako si na tom so svojim snazenim?

pici
30. júl 2009

no ja sa s manzelom snazime od noveho roku. zatial sice neuspesne ale nevesam hlavu. mala som statnice vela stresu a jedno s druhym.

biancarv
30. júl 2009

ahoj kkatkaa no my dve sme sa tu ešte nestretli, tak držím palce, a čakám do 4 augusta

lucialen
30. júl 2009

Kkatkaa, este nemam babo, len psa 🙂

kkatkaa
30. júl 2009

pici tak drzim palce nech sa vam to podari a makame makame

bianca ahojky diky a rovnako drzim palce to sa mas to budes vediet skor ako ja. ako sa ma malicky?

lucia ja len ze ked si hovorila o tej porodnici v handlovej ako keby si tam bola tak som to asi zle pochopila. a ako vam ide snazenie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre