Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
31. dec 2009

Tak baby krasny silvestrovsky vecer 🙂

sisa2
31. dec 2009

pripajam sa babule a tiez prajem vsetkym krajsi, uspesnejsi, zdravsi, bohatsi ... rok 2010. nech sa vam vsetkym splnia aj tie najtajnejsie sny, no a klasicky tehulkam zdrave babatka a snazilkam rychlo babatka do brusiek a bezproblemove tehulkovstvo.

peti - tesim sa, ze si sa ukazala. posielam velke virtualne objatie, nech ti vyjde vsetko podla tvojich predstav. napisem ti, len teraz akosi nestiham 😅 mas mm doma?

sharmana
31. dec 2009

Ahojky babulky, tiež Vám prajem Veselého Silvestra a do Nového Roku 2010 aby si každá našla to svoje šťastie, či už v detičkách, v tehulkovaní, v partnerstve... v čom len chcete a hlavne vela zdravia, lebo to je asi najdôležitejšie. Ďalej nech sa Vám darí vo všetkom čo si zaumienite a nech je pre nás všetky tento Nový Rok 2010 mimoriadne šťastný 😉
dzou. moja lutujem ta kvôli tým tvojim skoro svokrovcom, ale nesmiete sa nechat obmedzovat.. a inač nepovedala by som na teba tolko kíl, ty vyzeráš na fotke maximálne na nejakých 50 kilečiek...
😉
peti. som rada, že si sa tu aspoň na skok zastavila, dúfam že sa v Novom Roku ukážeš častejšie...

sharmana
31. dec 2009

sisuška aj teba tu rada vidím 🙂

baby dnes som dostala od miminka 3 riadne KOPANCE dole do brucha, skoro mi oči vypadli 😀
ja už som dala na stôl jednohubky, chlebíčky, slané aj zákusky, manžel popíja fernet a ja som si dovolila deci červeného savignonu, to budem pocuckávat až do polnoci.. sme domka v BA, to je najlepšie, aj ked sme pôvodne chceli ísť na nábrežie Dunaja pozrieť ohňostroj, ale asi sa nám nechce... a pre mňa to bude bezpečnejšie domka..

miska. áno, ja čakám prvé bábätko 😉

dzou
31. dec 2009

sharmi ja len tak vyzeram 😀 ale ako nevyzarem az tak tucno ked som oblecena skoro teda skoro tak isto ako pred pribratim ale ked sa vyzlecem 😖 vydiet to dost no 😒 ale ja schudneeeeeeeeeeeeeeem verim tomu 😀 MUSIM 😀

dzou
31. dec 2009

jaj no a kopec ludi mi hovori ze mi to tak pristane ale ja nie som spokojna a mm si stale robi srandicky 😠 lebo moja sestra mala dakedy davno 48kg a teraz ma asi 90 😲 ale ona mala zdrav. problemy a ona si nevie vobec ale vobec nic odpustit co sa tyka jedla 😒 a mm si robi srandy ze dopadnem ako ona 😠 😠 tak to nieeeeeeeeeeeee som si povedala a dost! musim nieco robit so sebou

sharmana
31. dec 2009

ahoj dzou. ved ja musím tiež so sebou niečo robiť.. jasné že som tehu,takže žiadne extrémy, ale musím začať cvičiť a hýbať sa, lebo už mám na sebe 8 kíl a to som v polovici tehu, nechcem zas extrémne vela pribrat, o to tažšie to ide potom dole... ale dnes si ešte doprajem, však Silvester 😀

dzou
31. dec 2009

no sak aj ja tak dnes este hojno a potom uz na dalsi rok h...o 😀 no sak ja som sa vzdy tesila ze ked budem tehulka ze budem taka pekna tehulka chuda s bruskom 😉 a teraz 😒
no ja si aj myslim ze ma segra zakliala 😀 totiz zavidela ze som furt chuda(teda bola) a ked som mala 25 narodky my povedala ... pockaj ja som mala 25 ked som zacala priberat sak uvidis 😠 no a od vtedy som vazne zacala pomaly ale isto priberat 😠 takze to ona je na vine 😠 😀

sharmana
31. dec 2009

dzou. moja sestra bola vždy chudá a od 23 rokov začala trochu priberať a potom ked sa jej v 25 narodil synček, tak odvtedy už neschudla, len priberala.... no teraz sa nejako zatla a začala riadne cvičit a už vidieť výsledky...
tak ja dúfam že sa tiež potom zatnem, aby som mohla nosiť tie rifličky a sukničky, ktoré som mala aj predtým 😀
oslavujete tiež teda domka s mm?

dzou
31. dec 2009

no sak aj ja sa uz idem zatnut 😠 sak kopec veci uz mam co sa nezmestim do nich 😠
hej oslavujeme sami ... ale uz si zase varime kapustnicku 😵 a budu aj chlebicky a kedze mrchujem vo velkom tak aj vinko no a od zajtra uz nepijem 😝 😀

sharmana
31. dec 2009

ja už som včera uvarila kapustnicu, vlastne mám už všetko hotové.. a už som sa asi aj prejedla 😀
inac moj brácho čaká bábo a rozmýslajú nad svadbou, a ešte aj mm sesternica sa zasnúbila, tak sa bude asi v marci vydávať, no som zvedavá, asi pôjdem ešte pred pôrodom na 2 svadby 😀

dzou
31. dec 2009

sharmi tak si to uzijes 😉 😀 ja som na svadbe bola 4r.dozadu v januari na vychode a bolo -25C tak sme skoro zamrzli v kostole 😖 ale uz by som aj sla, ja cakam kedy sa konecne moja naj kamoska bude vydavat 😀 😀

sharmana
31. dec 2009

no tento rok bude asi tiež dost svadieb... no tieto dve svadby určite nebudú v kostole, brat totiž nemá prijímanie a nemajú čas na to, aby si to urobil, čakajú to bábo, a sesterka môjho mm myslím nie je nejako veriaca, tá bude mať určite len civilný..

dzou
31. dec 2009

no sak ako som ja pisala my urcite len civilny my sme obaja hlboko neveriaci i ked obaja mame prijimanie 😅 😀 ale ja ako tvrdim ja som biologicka a ako moze vedec verit v boha 😅 no to tu nebudem pisat lebo to je kazdeho osobna vec 😉 ja len tak ze my a kostol urcite nehrozi 😉
a brasko sa snazil o mimi ci sa len pritrafilo?

sharmana
31. dec 2009

brasko sa práveže nesnažil, jeho priatelka vôbec ani nechcela mimi, ale vysadila antikoncepciu a nejako sa im podarilo, vraj ani sami netušia ako 😀 aspoň budeme mať skoro rovnako staré mimi a budú sa môcť spolu hrať vždy ked prídeme na návštevu 🙂

dzou
31. dec 2009

a preco vysadila ked nechcela 😕
no tak povedz ze baby z konika im moc gratuluju ked ani nevedia ako 😉 😀
a to mas super 2 mesiace rozdiel nie je nic medzi detmi 😉 uvidis ze to budu naj kamosi 😉

sharmana
31. dec 2009

no vlastne ani neviem prečo vysadila, možno už brala dlho a nechcela, alebo mala na to iný dôvod, ale myslím že dieťa ten dôvod nebol... ale sa možno chceli začať snažiť a tajili to, lenže sami ostali prekvapení z takého skorého výsledku 😀
no ked prídem k rodičom na návštevu, tak dáme deti na zem a budú preteky v lezení... 😀

dzou
31. dec 2009

sharmi tak aj ak im odovzdaj moju gratulaciu 😵 ci uz chceli alebo nechceli teraz uz urcite chcu 😉 teda aspon dufam 😅
to bude fakt zlate 😵 ja poznam z roboty deti mojich bossov dvaja chlapci bratranci a tiez je medzi nimi len niekolko mesacny rozdiel a teraz maju asi 12-13rokov a su to naj kamosi 😉 je to fakt pekne tak od malicka 😵
no nic ideme pomaly slavit 😀 tak pekny silvester prajem 😉

sharmana
31. dec 2009

dakujem dzou, aj ja ti prajem pekny silvester... pa 🙂

dzou
31. dec 2009

dakujem 😉 😵 😀

groka
31. dec 2009

Baby prajem vam vsetko dobre v novom roku 2010 nech je ten novy rok lepsi ako bol rok 2009 😉 😉 😉

groka
31. dec 2009

baby pre vas

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

xena1
1. jan 2010

...krasne novorocne ranko... 🙂

malalady
1. jan 2010

všetko dobré do Nového roku vám prajem baby🙂 a nech už sú každej na teste //

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lucialen
1. jan 2010

Prajem stastny novy rok 2010, hlavne uspesny v tom co si prajete 🙂

lenka2112
1. jan 2010

ahojte Krásny nový rok 2010 vám želám. 😵 😵 😵 😵

sharmana
1. jan 2010

haloo kočky, krásny Nový Rok 2010 😀
dnes sme sa boli trošku prejsť okolo Štrkovca, a toľko ľudí tam bolo, normálne promenáda 🙂 slniečko svietilo, dúfam že taký krásny bude celý tento rok 😉

miskahryzka8
1. jan 2010

Ahojte, stastny a vesely Novy Rok 😵
2010 sa mi ako cisielko velmi pozdava 😵 a inak uz je to desat rokov, co sme oslavovali milenium 😕 , ako ste silvestrvali 🙂 ? My u kamosa na dome v marianke, varil sa na zahrade gulasik, super bolo aj ked som najmenej desat rokov nesilvestrovala uz v BA 🙂 . A trochu mi stuplo do hlavy aj nealkoholicke pivko 😕 😅 , ale teplotku som merala, tak snad uz ovula bola 🙂 : http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed aj ked tam bolo straaasne teplo v noci, tak uvidime ako teplotka zajtra 😅

Idem precitat 🙂

miskahryzka8
1. jan 2010

tea ako dopadol poker 🙂 ?

xeni, no zadarit sa moze hocikedy, ked sa nesnazite cielene 😉 a sa mi aj preto paci rok 2010, lebo ked ho spocitate, vyde trojka takze mamina, ocino a miminko, tak snad bude plodny 😉

peti ahoj 🙂 a vela stastia pri tych zmenach, nech su len pozitivne 😉

luci preco mas v grafiku tie gulicky biele 🙂 ? A inak super, ze vystrelili hore 😉

dzou no to mam mrzi s mm rodicmi, no ale nie vsetko je vyzdy idealne..., hlavne, ze vam to klape a uz tak dlho 😉, ja nie som veriaca a som z rozvedenej rodiny, takze v svadby neverim, na rodinu ale ano 😉, vyslovene ma svadba desi a v dnesnej dobe je v pohode mat rodinu bez svadby, horsie su potom majetkove veci, lebo pravne ako partneri nie su take prava ako manzelia, urcite chcem babatko a mozno raz na mna pride, ze svadba OK 🙂

a inak kila navyse hrozne hnevaju aj mna 😠

xeniporesne tak, ze zazila som si rozvid rodicov...

sharmi, super ze prve 🙂 , vlastne len ty a tea, nie? Kto je este prvotehulka v nasej teme 😕 ?

groka, malalady diky za virusiky 😵

sharmi, my sme boli na prechadzke po marianke, ale z celej partie len my dvaja, ostani boli lenivi 😅

dzou
1. jan 2010

ahojte tak prajem vam aj ja vsetko dobre do noveho roka 2010 aby bol krasny a stastny pre vsetky 🙂
miska tak chapem ze sa do svadby nehrnies... ved v dnesnej dobe je to normalne 😉 zit len tak...
my sme silvestrovali dobre len dnes je cely den nejaky divny nic sa mi nechce .... tak dufam, ze taky divny nebude cely rok 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre