Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
1. jan 2010

Ahoj Miska, biele gulicky mam preto, lebo som merala o hodinu neskor 😉 Ale vcera som trochu popila, tak aj alkohol mi mohol dvihnut BT, aj ked som spala 9hodin

dzou
1. jan 2010

jeeeee a xena ma fotku 😉 pekna a dokonca mas zapisane aj deticky 😉

miskahryzka8
1. jan 2010

dzou, myslim ze dnes ma vela ludi lenivy dnik 😀 aj poloviciak je dost rozbity, uz si aj pospinkal pri telke 🙂 , ozi xena ma fotku 😵 , lluci hodka hore dole teplotku ais az tak neovplyvni, ale alkohol asi hej 😉

lucialen
1. jan 2010

Ja som sa stihla dnes uz opit, vyspat a teraz mi je dobre zle, boli ma zaludok, len beham na zachod a neda sa mi hodit tycku 😝

tea333
1. jan 2010

luci tak to si toho vela stihla 😀 😀 mne bolo zle aj tak, teraz su sviatky tak sa prejedam, a ked sa prejem nie je mi dobre odkedy som tehu 😖 nejak tazsie to znasam hehe
a inak je sranda ze teraz mam mrchovske bolesti brucha vzdy ked sa vela najem alebo ked idem na velku...je to normalne podla vas? 😕

lucialen
1. jan 2010

To ano tea 😝 😝 😝

groka
1. jan 2010

Ahojte 🙂

kto tu?

groka
1. jan 2010

tea presla som si tym istym,po velkej potrebe som mala velke bolesti mozem povedat,ale mne sa to dnes uz ukludnuje=ukludnuje

xena1
1. jan 2010

ahojte....
dzou vdaka za pochvalu za foto...nudila som sa... 😀
miska...no uvidime co bude..som viacmenej pripravena a uz aj liekmi vyzbrojena na buduci cyklus... 😉

tea333
1. jan 2010

groka snad sa to aj mne ukludni 🙂
hlavne ja chcem pretrpiet do toho 10tt bez info, nechcem uz ziadny stres, k doktorke pojdem az 28.1 ak sa nic nestane 🙂

groka
1. jan 2010

tea ja by som isla o 2 tyzdne skor,aspon v polovici najuara,to uz srdiecko budete vidiet urcite,ja osobne by som nevydrzala tolko cakat a dokonca aj baby ktore to teda nesurili kamosky isli po 2,alebo 3 tyzdnoch dokimu a ty vlastne pojdes po 4 aci 5 nie?

a tebe dali duphaston na pohotovosti?niekde som citala ze si prestala krvacat tak si si ho ani nedala ani ho neberies? 😨

xena1
1. jan 2010

tea pokial si mala nejaky problem urcite by som to neodkaldala.... 😉

tea333
1. jan 2010

groka nevybrala som si ho lebo to krvacanie bolo jednorazove, podla toho co som si precitala to bolo koly tomu sexu, proste mi koly tomu asi praskla zilka alebo cosi, tak si aspon myslim 🙂
ale potom mi lekarka aj tak kazala ten Duphaston brat, tak na druhy den som ho zacala brat..teraz ho beriem..
xeni u svojej doktorky som bola, problem sme riesili, zatial vsetko ok, mam pri sebe nosit sono fotecku (detail), co mi vytlacila Dr, ja na nej nic nevidim, ale aby keby sa nieco stalo vedeli ludia ze som tehu, mam to ako obciansky, ziadny sex a dobrat ten dupha, keby som krvacala rovno do nemocnice, pri spineni mam zvysit davku D..
takze ak sa nic nestane jednducho mam prist az 28.1, daju mi tehu knizku, a bude pekne sono..

groka
1. jan 2010

tea v tom pripade je to ok,a nemozes odfotit sono?chcela by som vidiet co to tam je ci som take mala aj ja 😅

xena1
1. jan 2010

tea tak je to ok...

tea333
1. jan 2010

groka skoda ze nemam to prve sono, to bolo sono celej maternicky, bola tam pekna dutinka, toto je zjavne detail, je tam pod tym napisane ze 10,5 mm tak to asi znamena ze aky velky ke ten detail..odfotim a dam do albumiku

groka
1. jan 2010

tea ok,tak asi je zvacsena 2 krat lebo tusim nase male ma cca 5mm v 5 tt

tea333
1. jan 2010

Fotecka je tam, skuste sa na to pozriet, mne sa to zda ako male skrutene embrijko 🙂

groka
1. jan 2010

tea podla mna je to skor na lavej strane taka ciarna skvrnka v tvare gulicky,mala som to iste

groka
1. jan 2010

idem kukat tv a neni mi ani dobre uz,papa

miskahryzka8
1. jan 2010

luci, co si vyrazala dnes klin klinom a aj ten klin si prebila 😀 😉 ?
xeni, uvidime 😉
tea pekna machulka, esteze su tam sipky 😅

lucialen
1. jan 2010

Miska 😀 Asi tak 😀 Ale vcera som sa neopila, ani trochu som necitila, dnes 3dc vina a bola som mimo 😒 Nakoniec sa mi podarilo ... ale stale mi je zle 😝

miskahryzka8
1. jan 2010

no aspon si sa opila ekonomicky 😉 a cez noc sa vyspis z opice 😉

sharmana
2. jan 2010

Dobré ránko, ja som včera večer zaspala jak dudok, no a dnes už od šiestej neviem spať...a také hnusné počasie vonku bleeee... ešte že na Nový Rok bolo krásne...
a snívalo sa mi, že mi na sone videli dievčatko a aj som ho dnes v noci porodila, ale bolo také malinké, aj som ho na rukách držala... úplne živý sen 😀
a ráno ked som sa zobudila, tak ma moje krpčiatko kopkalo tak slabúčko 🙂

malalady
2. jan 2010

no mne sa chce dneskajz velmi spat.. ☹ také počko na hofno na moj nízky tlak ☹ 😠

motylek17
2. jan 2010

ahojte, prajem Vam do Noveho roka vsetko len to najlepsie.... 😉 nejako som nemala cas sa sem dostat, robili sme mensiu silvestrovsku party a vcera som davala dom aj nas do poriadku 😀
je tu nieco noveho co mi uslo????

rhodosbb
2. jan 2010

ahojte 🙂
groka, to nie je nejako vela, ze 5 mm v 5 tt? 😕 ja som citala, ze v v 5tt ma plod tak 1,25 mm.
Inac som si upravila TP az na 3.9., vychadza mi to podla datumu ovulky takto, predtym som si myslela, ze ovulka bola skor, ale takto je to spravne...kuk do albumu 😉
malalady, vcera bolo tiez hnusne pocasie v meste a naobed sme isli k nasim do sasovej a tam nadherna modra obloha, slniecko svietilo, vsetci ludia rozlezeni po kopcoch, tak sme isli aj my na vylet a videli sme cele mesto zaliate v hnusnom opare...
motylek, aj tebe prajeme vsetko len to najlepsie v novom roku 🙂
nove nie je asi nic, len tea mala trosku problemy ale uz je to nastastie ok 🙂

tea333
2. jan 2010

rhodos kuk do mojho albumu, cela ta foto ma podla mna 10 mm len neviem co mam na nej vidiet 😀

rhodosbb
2. jan 2010

tea, uz som pozerala, ale tiez nie som z toho velmi mudra 😀 ja idem na prve vysetrenie 18.1., to budem akurat 7 + 3 tt 🙂
dnes v noci prisla mm sms, ze ahojte, volam sa sara, mam 3300 g a prvykrat som zakricala na tento svet 0:20 🙂 a my vobec nevieme, kto to je 😀

tea333
2. jan 2010

rhodos tiez nam take chodia od znamych o ktorych sme nepoculi ze cakaju 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre