Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
2. jan 2010

shami podla mna prvy pocit neklame 😉 ja som od zaciatku tvrdila ze to bude chalan a cim sa blizil den D ked sme sa mali dozvediet pohlavie tak som mala pocit ze je to dievcatko 😀
xena ja nemam o cene ani tusenia 😀
dzou podla mna to stihnete uz co nevidiet 😉 babo vam klope na dvere 😉

lucialen
2. jan 2010

Ahojte 🙂 Prisla som vas pozdravit 🙂 Zase mi je zle, cele poobedie, uz hodinku len lezim, nic nevladzem, ale za chvilu ideme na navstevu ku kamosom, tak sa budem musiet pozbierat 😒
Miska, jaj zabudla som, ze si pila len nealko, ale fakt zaujimavy graf, divne ze ti to tak skocilo a zase padlo 😒
Janka ma asi prist 5.1. sa mi zda...

dzou
2. jan 2010

xeni ani ja neviem tusim nikto nejak nevie tie ceny stokke nabytku 😀 ale postielka je zaujimava 😉
sharmi tak snad sa ti nezbednik aj ukaze ze ci bude vajka alebi nie 😉
bris no bodaj by si mala pravdu 😉
luci a to ti je este stale zle 😕 to co si pila ci to uz nie z toho? no dufam, ze ta to coskoro prejde 😉

xena1
2. jan 2010

hladala som to aj na nete a nikde nie su ceny....predpokladam ze bude draha ale fascinuje ma...

sharmana
2. jan 2010

ahoj bris, veru prvý pocit býva väčšinou ten správny 🙂
dzou. no ja som tiež zvedavá, či nohy neskríži mimi na tom sone 😀 chcem vziať so sebou aj mm, nech sa pozrie ako to vyzerá na obrazovke ked sa malé aj hýbe 🙂
a sme sa zasmiali, lebo sa ho pýtam, že či sa mu vôbec páčia mená, ktoré som vybrala pre mimi a on že" a má na výber"? ja že "nie" to bola otázka len pro forma 😀 😀

brisilda
2. jan 2010

sharmana mne sa viac paci babo ako sa pohybuje na sone 2 D ako na 4D aspon ja mam krajsi zazitok s toho 2 D ale zato foto 4D je na nezaplatenie 😉

dzou
2. jan 2010

xeni no ta cena tam asi nie je naschval 😅
sharmi to s tym mm oj tiez povedal ze nema na vyber 😀 co sa tyka mien

xena1
2. jan 2010

aj ja si myslim

tea333
2. jan 2010

xeni myslim ze u nas okolo 650 s matracom..aj ked ja si nepamatam

dzou
2. jan 2010

no to je teda dooooooooooooooost 😲

brisilda
2. jan 2010

fiiiha to je teda riadna palka 😀 to mozem mat celu detsku izbu nielen postielku 😉

dzou
2. jan 2010

no sak 😅 aj so skrinou a komodou s preb. pultom 😉 no ale ak niekto na to ma a sa mu to paci tak preco nie 😉 nomne sa to zda prehnane to uz sa kopec plati za znacku a nie za vyrobok

xena1
2. jan 2010

tak to je fakt dooost....musim najst sponzora

brisilda
2. jan 2010

😀 xena radsej si vyber nieco ine 😀 jedine ze tvoj sponzor zaraba krasne eurace 😉

groka
2. jan 2010

Ahojte

rhodos no si ma zmiatla tymi mm,tak som sa bola kuk do knizky o matke a dietati a v 5 az 6 tt ma zarodok 6mm je tam napisane,takze by to mali sediet

ja som rano vstavala o 11:00 chlapi ma nechali vyspat,potom som vyvesala pradlo a mala som v plane ist zase do postele a chlapi ze pojdu vonka,krasne snezilo,no ale nejako som sa vychystala ze aspon nieco urobim,v tom nam zavolala jedna rodinka,ze k nam pridu,takze som si spravila chstacky,upratala bytik,chlapi isli teda von a pobudli u nas dost dlho,chlapi=muz s rodinkou=chlapom si trosku viac hrkli 😀 takze isliel spat mm s malym hned o 20:00,mne na vecer byva spatne som zistila viac,takze asi by som mala prestat jest aspon od 17:00 ak tak nieco vecer tak len pomarancovu stavu,kym nemam velku kyselinu,kukla som si na markize Poseidon ja som to ani nevidela este ale bolo to dobre

no a len vcera=dnes mi zacalo vykukat podbrusko,cize ked si chytim podbrusko,citim nieco tvrdsie a slaninka to uz nie je teda 😅 trosku sme sa pomasirovali s kremikom a rozmyslam ze pojdem asi spat

sharmana
2. jan 2010

fíha, to je fakt drahé... no ale ak to niekto chce, tak prečo nie 😉 ja do detského nábytku vela neinvestujem, len komodu potrebujem, postielku použijeme pôvodnú, v ktorej ešte moja sestra spávala a aj jej synček, len ju dám trošku zrekonštruovat, prebrúsit, nalakovat... je fajnová, taká priestranná...
a dnes sme sa prešli po Kike a našli sme docela pekné manželské postele, až som bola prekvapená, že sú docela lacné...
za to dve sedačky, ktoré sa mi páčili a to boli látkové stáli 81 a 69 tisíc Sk... tak to fakt neviem za čo pýtajú...

xena1
2. jan 2010

tak to teda nezaraba 😀 noo teraz je skoro o tom uvazovat...bola som len zvedava lebo cenu nikde neuvadzaju...

brisilda
2. jan 2010

xena tak ja som skromna mne staci aj ta postielka co mam po prvom dietati 😉 ked zrekonstruujeme izbu pre drobca hodim foto

miskahryzka8
2. jan 2010

sharmi a na aky fílmik 🙂 ?

o tom avatarovi som pocula, vraj ho robili ti co titanic a ci co...

xeni ja sa to furt pytam na tu postielku stokke a zatial mi nik nepovedal 😠 😀 , tusim rhodos ju ma vo fotkach a aj tea sa zaujima o stokke 😅

luci to ti je este zle z alkoholu 😕 ?

xeni aj ja som hladala na nete, ale nenasla tu stokke

fuuuha to je draha postielka 😕

groka super s podbruskom 😵

xena1
2. jan 2010

bris ja nie som narocna...ja po detoch nemam ani podbradnik 🙂 paci sa mi ta postielka,ale nemusim ju mat...zavisi od situacie v akej vtedy budeme...

brisilda
2. jan 2010

xena tak to je pravda 😉 kiez by vam rok 2010 priniesol vela uspechov a financii 😉 inak ta postielka je pekna a zaujimava hlavne v tom, ze rastie spolu s dietatom 🙂 ale za tu cenu 😒 hm.......

tea333
3. jan 2010

dufam ze som netresla kravinu 😨 s tou cenou ale mari sa mi ze v kike kociar v plnej vybave bol 1200 a postielka 650 a prebalovaci stolik 450, ale mne sa zda ze bude lepsie ked pojdeme do rakuska a bude to lacnejsie, vo Viedni je kopa obchodov co predavaju stokke

tea333
3. jan 2010

to su ceny za plnu, cize aj ta makka vec na pult, postielka s matracom a neviemcim, a kocik v plnej..
ja som pre tie stokke veci rozhodnuta, ale akusim inu republiku naozaj asi 🙂

xena1
3. jan 2010

tea,kym ja otehotniem,ty uz budes mat davno domka stokke izbicku,tak mi potom prosim daj vediet ako si spokojna a ak by som sa rozhodla,kde sa to da lacnejsie kupit...este ma napadlo,mozno by sa to dalo lacnejsie zohnat cez bazar...

sharmana
3. jan 2010

dobré ránko kočky 🙂
miska. no na ten avatar ideme, som zvedavá, ale je to dost dlhý film, takže sa budem asi dost mrviť v sedadle 😀
dnes nám v BA trošku pocukrovalo snehom, ale lepšie ako blato 😝

lucialen
3. jan 2010

Dobre ranko 🙂 Tak zatial mi je ok. Vecer sa mi uz polepsilo, tak som si o 12tej v noci dala udene masko 😀 Z alkoholu to asi nebolo, ved som vcera nepila 😒 Ale pre zmenu som zacala kaslat 😠 Graf je tu http://www.fertilityfriend.com/home/2b6181 uz sa umudril. A dnes rano tolko hlienu, ze som sa bala ze mi cely teplomer vklzne 😒
Wow, ta postielka musi byt super zazrak za tu cenu. Aj sama vibruje aby babo zaspalo ci co? Ja teda uvazujem o peknej z pl aj s matracom za 50e 😀

xena1
3. jan 2010

luci mozno to ni esu priznaky alkoholu ale tehu...graf mas zatial dobry,nee???
ta postielka vyzera byt super ale je fakt ze je draha..peniaze sa daju aj inak pouzit...ale zas je pravda kolko vyhodime za ine veci..ani nevieme ako...

lucialen
3. jan 2010

Xeni, no to male chudiatko by sa v takomto prostredi urcite neuchytilo 😀 Ale graf zatial ok, aj mi to rychlo ubieha, uz len 3-5 dni a mala by prist mrcha 😉

xena1
3. jan 2010

inak tento cyklus naozaj rychlo ubieha...ja som 21DC,tiez sa to blizi.. 😀
co sa bojis keby si vedela ake prostredie mala moja kamoska ked otehotnela a teraz ma doma zdraveho dvojtyzdnoveho Huga...

fazulka1512
3. jan 2010

dobre ranko, ja dnes 29 dc, mrchy nikde. ale bude to asi tym ze minuly mesiac som dostala mrchu az 30 dc, tak sa mi zda ze to je s toho duphastonu, ze sa mi zmenil cyklus,priznaky ako pred prchov, bolia prsia a trochu podbrusko, a mam taky pocit ze z tych tabletiek priberam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre